Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze dodam, że najlepszym sposobem na endgame gear jest latanie po mapie i otwieranie skrzynek, a nie jakieś tam strzelanie i wykonywanie misji xDDD

https://www.pcgamer.com/anthem-players-have-already-found-a-way-to-skip-its-endgame-grind-and-get-the-best-loot/?utm_content=bufferf1a98&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=buffer-pcgamertw

Odnośnik do komentarza

Ta gra ewidentnie jest nieskończona - mało w niej wszystkiego, jak już opatrzy się warstwa wizualna (chyba tylko dla niej jeszcze latam), to człowiek zdaje sobie sprawę, ze nic więcej w tej grze nie ma. Nawet gearu nie ma za specjalnie - 4 rodzaje pancerza? 5 kolorwań, broni tak samo mało, wszystkie takie same - no nie pykło - jedynie silnik i strona audiowizualna na najwyższym poziomie, szkoda tylko, że po 100 loadingach. xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Hendrix napisał:

To jeszcze dodam, że najlepszym sposobem na endgame gear jest latanie po mapie i otwieranie skrzynek, a nie jakieś tam strzelanie i wykonywanie misji xDDD

https://www.pcgamer.com/anthem-players-have-already-found-a-way-to-skip-its-endgame-grind-and-get-the-best-loot/?utm_content=bufferf1a98&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=buffer-pcgamertw

 

juz to znerfili, teraz znowu trzeba klepac misje na trudniejszych poziomach xd

 

swoja droga trial mi sie skonczyl chyba pod sam koniec gry, dokonczy sie prawilnie na jutubku, bo jednak troszke szkoda pieniedzy na to marnowac

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się na kolejną "niedokończoną" grę z typowymi chorobami wieku dziecięcego. 

 

Teraz trzeba liczyć że Bioware weźmie przykład z Rare, nie schowa głowy w piasek,wystarczająco szybko oraz dobrze rozbuduje ten "fundament" i jakoś wyprowadzi gierkę na prostą. 

 

Eh co za czasów dożyliśmy... 

Wiadomo jak częste mają być aktualizacje i czy będą darmowe? 

Odnośnik do komentarza

Nawet nie taki duzy - tym otwartym światem jak dla mnie mocno sie zbliżyli do prezentacji z E3, dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę ze podczas latania masz zmienne warunki pogodowe, pory dnia, przez co gra o różnych porach wyglada inaczej - zachmurzenia, mgły, burze, nawałnice, deszcz przy wschodzie słońca, a do tego nie trzeba miec najnowszych RTXow by gra chodzila w 60 fpsach co i tak jest niezłym wyczynem.

 

Fort Taris w ogole mogli skasowac - kompletnie nie rozumiem, do czego jest ta odprawa pilotów, na ktorej nie mozna zabraz zadnej misji. Smiesznie to wygląda jak niechący tam wylądujemy i nie ma kompletnie nikogo! Szkoda trochę, mogła być naprawdę spoko gra...

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Plugawy napisał:

easy weź już zamknij morde, bo Twoje bronienie (pipi)gierek staje się już po prostu nudne. GRaa nie wygląda źle, ale w porównaniu z tym co pokazali w 2017 to jest przepaść. Tak by ta gra mogła wyglądać na ps5, a taki daungorad to jest jawne oszustwo.

 

już zamknął ;) dostał dzisiaj bana za prowokacje 

Będzie miał kilka dni żeby trochę ochłonąć 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

Nie można pisać o słabej grze, że jest słaba? Czy nie można o niej pisać źle, bo jest na Xboksa?

Ale po co robisz bagno w temacie Anthema? Przecież opinia iziego jest nadal w temacie C3, chodzi o to co było pózniej. 

Odnośnik do komentarza

Ufff a juz zastanawialem sie czy nie warto by się zaopatrzyć w Anthem. Jeden z funfli w pracy nakrecił się graniem w te kurze nóżki i truje mi dupę abym z nim grał. Czytając jednak Wasze komenty mam poważne wątpliwości.. czy ta gra oferuje więcej niż tylko latanie i strzelanie, jest jakaś eksploracja, zwiedzanie lokacji, szukanie sekretów, jakiekolwiek lore?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

Ufff a juz zastanawialem sie czy nie warto by się zaopatrzyć w Anthem. Jeden z funfli w pracy nakrecił się graniem w te kurze nóżki i truje mi dupę abym z nim grał. Czytając jednak Wasze komenty mam poważne wątpliwości.. czy ta gra oferuje więcej niż tylko latanie i strzelanie, jest jakaś eksploracja, zwiedzanie lokacji, szukanie sekretów, jakiekolwiek lore?


A czy to ma znaczenie? Kupiłeś F76 na premierę i nawet splatynowałeś - udając, że pytasz innych o zdanie próbujesz szukać usprawiedliwienia dla swojego masochistycznego fetyszu? :D

Odnośnik do komentarza

No przeglądając Twój profil to widzę, że niezbyt dbasz na nim o jakość odpalanych i calakowanych tytułów (Midnighty, Majonezy, Slajdy), więc nie wiem, po co się tak tajniaczysz z Anthem? :)
Jedyny problem może być w tym, że gra jest duża, zajmie sporo czasu, z czego większość to bedzie nudny grind przeplatany nieskończonymi loadingami :)

Kurde, ale tak serio to niezła lipa, bo myślałem, żeby kiedyś, tak za max 50zł, pograć w ten tytuł, a tu wychodzi na to, że gra jest tak fundamentalnie spyerdolona jeśli chodzi o konstrukcję (ten łatany świat z loadingami co chwilę), że raczej nigdy tego nie naprostują...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...