Skocz do zawartości

Biomutant


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

ACG fajnie podsumował, że osoby lubiące non-stop akcję mogą się nudzić, ale jeśli jesteś "zen player", lubiący spokojną eksplorację (a my takie "jestemy" @Boomcio:drinks:) to może pyknąć nawet bardzo.
 

1 godzinę temu, iluck85 napisał:

Można posłuchać.

 

 


Jego to akurat wolę nie słuchać, bo mnie wkurwia ten jego piskliwy głosik :reggie:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:

Jego to akurat wolę nie słuchać, bo mnie wkurwia ten jego piskliwy głosik 

 

Mądrze mówi, ale głos faktycznie ma jak pewien lektor, którego pamiętam jeszcze z lat 70tych, jak byłem młody i już wtedy mnie wkurwiał, jak czytał jakiś amerykański film z wczesnej kinematografii.

Ale co? "Spokojna exploracja" , to dla mnie słowo - klucz. Niczym u uśpionego agenta aktywuje się jakieś łącze w mózgu i cioram, jak pojebany, więc ci z Experim3nt coś tam mają moje 2 paczki z em3rytury. W końcu 317 godzin w TheHunterCallofduty nie wzięło się znikąd.

Odnośnik do komentarza

NRGeek to taki ziomeczek który zna się nieco na gierkach i mówiłby o nich zabawnie przy butelce wódki. Z tym, że zdarzają mu się mocne błędy merytoryczne, głównie mylenie tytułów i faktów fabularnych.

 

Mimo wszystko arhn.eu quaz dwa najlepsze kanały, lubię po równo, chociaż archon ma lepsze zaplecze technologiczno/kolekcjonerskie. Lubię też Zagrajnik.TV, ale grajowy ma ewidentne uczulenie na Xboxa i mocno simpuje do japońszczyzny co mnie nieco razi. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Josh napisał:

Podoba mi się ten Biomutant, czuć vibe giereczek z epoki ps2 - może niskobudżetowych, ale takich "z duszą" i unikatowym klimatem. Jak nieco zejdzie z ceny to na pewno kupię.

 

Na pohybel obecnej tendencji do podnoszenia cen gier te 219 to nie jest duża kwota. Uważam, że trzeba wspierać takie studia. W innym wypadku zaniedługo nie zagra się w nic więcej, niż kolejny reskin, czy rimejk assassyna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...