Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Spodziewam się, że jakichkolwiek szczegółów doczekamy się dopiero na E3 i będzie to raczej wzmianka, niż sekcja. Medievil nie jest jakąś potężną marką Sony, ostatnia odsłona zebrała najgorsze oceny w serii. Żadna z odsłon nie przekroczyła 1mln sprzedanych egzemplarzy wg. VGChartz.

 

Suma sumarum wyczuwam, że będzie to podciągnięty pod dzisiejsze standardy remaster.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

No ale gralem niedawno w ressurection i przeciez on sie prawie nie rozni od M1 wiec co za roznica. 

 

Nawet jesli bedzie to remake to Medievil na dzisiejsze standardy to nawet sredniak nie jest. 

Ale i tak go kupie i wszystko co z nim zwiazane bo sir Dan to ulubiona postac mojego dziecinstwa. 

I  ie ma co porow ywac do crasha bo mechanika crasha jest ciezka do zestarzenia sie bo to nie jest 3d jak Medievil. A wiem co mowie bo w tamtym roku ogrywalem oryginaly na psx obu. W crashu bawilem sie dalej doskonale a Medievila przeszedlem tylko z sentymentu, 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie ze tak, zeby to wypalilo procz sentymemtalnie ale i gameplajowo musieliby naprawde sie mocno za to wziac. Mi osobiscie np robilaby jakas dynamiczna kamera ale zza plecow, urozmaicic animacje przeciwnikow itp a zostawic jedynie schemat level  Bo badzmy powazni te zombiaki z medievil raczej by sie nie przyjely xd system walki jest tez do bani. Ale oczywisce naprawde dobry remake zrobiony w dzisiejszych standardach nie jest nie do wykonania :) chcialbym mocno zeby tak bylo 

Odnośnik do komentarza

 Drugi remake(jak to brzmi?) to konieczność, bo  sterowanie, walka, kamera były już tragiczne w oryginale, tylko wtedy nie byłem w stanie tego dostrzec. 

Remasterowanie rimejku z psp to tez nie najlepszy pomysl, bo tutaj już nie było tego klimatu i gra zastala ugrzeczniona.

Sam nie wiem, może najlepiej zrobić reboot i zacząc markę od nowa jak ostatniego TR? Crash i Kolosy miały nieśmiertelny gameplay, wiec wystarczylo nie sp.ierdolic, w przypadku MediEvil trzeba czegoś więcej.

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

No ale gralem niedawno w ressurection i przeciez on sie prawie nie rozni od M1 wiec co za roznica. 

No chyba żartujesz ... Ressa wyłączyłem po godzinie i więcej tego widzieć nie chciałem, byłem świeżo po 1 i 2. Takie (pipi) odstawili, że MGS: The Twin Snakes to przy tym top majstersztyk. Gdybym nie zagrał w psxowe Medievile i nie znał tej serii też bym wyłączył.

Odnośnik do komentarza

Mi również. Moja pierwsza gra na PSP: wyglądała świetnie (ogólnie PSP to GOTY konsolka jednak) i grało mi się w nią równie przyjemnie. Wczoraj przeczytałem kilka recenzji tego tytułu i najczęściej przewijały się zarzuty niesprawnej kamery i słabego sterowania. Żadnego nie kojarzę, a grę wciągnąłem na miękko.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Rayos napisał:

remakiem jedynki na PSP. Mi się podobał :dunno: 

Aha czyli nie bede sprawdzal bo mam racje ze nie dokonczylem bo to bylo to samo co jedynka.

 

18 minut temu, milan napisał:

Czym jest ten ressurection?

Pamiętam że brat łupał  1  i  2,  i z tego co pamiętam to grał  w to miesiace, tam chyba było  dużo  rzeczy do zdobycia. Pamiętam te niesamowite udzwiekowienie, np. odgłoś strzał  wbijających  sie w dynie była inna niż w drewno.

 

No cale 6h ostrego ciorania

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kanabis napisał:

Aha czyli nie bede sprawdzal bo mam racje ze nie dokonczylem bo to bylo to samo co jedynka.

 

Nie do końca, zmienili parę rzeczy, które ortodoksyjnym fanom się nie spodobało, jak np. bodaj wycięcie jakiegoś poziomu czy dodanie tego gadającego świerszcza czy ogólnie mniej ponury klimat całości 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...