Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Masorz napisał:

Ja znowu od paru miesięcy nie widziałem żadnego filmiku, ba, nawet jednego nowego screena ani info  i wchodzę w gierkę totalnie na ciemno.

o to to, żadnych filmików, informacji. Wystarczy, że to od FROM :cool: 

 

nowa strona więc wiadomo co

Edytowane przez Grabek
Odnośnik do komentarza

Presja przy umieraniu będzie większa niż kiedykolwiek :D

Też macie już rozkminy jaką postacią chcecie grać? Moje pierwsze podejście chyba będzie maksimum stealth, podsłuchiwanie wrogów, ostrożna eksploracja. Ten motyw z roździeleniem wrogów i zabijaniu ich jeden po drugim by ułatwić walkę z bossem przetenchu jowy :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bansai napisał:

1080p ~45fps on avg na PS4 Pro

No to poleci preorder na PC :lapka:

 

btw: Gdyby ktoś rozważał zakup bezpośrednio na Steamie to jest chyba nawet ciekawy deal w pakiecie ze Steam Controllerem
E6Xr0aL.png

 

Wtedy za samego pada dopłacamy ino jakieś ~70zł 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
4 godziny temu, Bansai napisał:

1080p ~45fps on avg na PS4 Pro

Oby byla opcja 30 fps, takie majganie sie miedzy 60-30 srednio mi sie widzi. :/

No srednio bardzo :(

Szczerze mowiac, to jest najgorszy możliwy scenariusz jeśli chodzi o framerate.

No ale gra momentami wygląda naprawdę ladnie.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.03.2019 o 21:46, MEVEK napisał:

@Berion pyta czy jest auto-save?  :dynia:

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Nikogo o nic takiego nie pytałem, ale jeśli to miała być aluzja do RE2 i uje*ego autosave to wcale śmieszne (i nie, nie straciłem danych bo przezorny robi kopie i tak samo dawno mam już platynę w tej średniej przecież grze :P).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Things Yasuhiro Kitao confirmed in today's livestream.

 

These were answers to questions asked from audience members

  • Yes, there are multiple endings, all depending on the choices that players make and the playstyle they took in-game.
  • NG+ rounds are back, plus a hidden option on the first playthrough to make it harder. (But by making it harder you also gain that much more rewards)
  • The katana is called the Kusabimaru, which you received from the young lord, and is the main right weapon.
  • The Fushigiri mainly is a story connected weapon, only used in special scripted situations. However, in the latter half of the game, there are situations where you use it as a main weapon.
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ornit napisał:

LOL Podał jak ma na IMIĘ Katana. Bardzo ważne:yao: I żeby nie było. To nie jakiś specjalny rodzaj katany tylko właśnie imię. Tak jak np. Piłsudski na swoją szablę wołał Grażyna.

Tobie wydaje się, to śmieszne, ale dla ludzi lubiących "grzebać" w grze może to stanowić jakąś wskazówkę, smaczek itp. W tłumaczeniu gier od FS ginie wiele takich mało znaczących, ale fajnych szczegółów np. Rom z bb jest płci żeńskiej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, McDrive napisał:

Tobie wydaje się, to śmieszne, ale dla ludzi lubiących "grzebać" w grze może to stanowić jakąś wskazówkę, smaczek itp. W tłumaczeniu gier od FS ginie wiele takich mało znaczących, ale fajnych szczegółów np. Rom z bb jest płci żeńskiej. 

Tak jak polskie napisy na nagrobku w Hemwick bodajze i to dochodzenie skad sie tam wziely hurra husaria Polacy jestesmy najlepsi, a pozniej powiedzieli z po prostu takie w google znalezli jak szukali zdjec nagrobkow xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...