Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Moja miejscowka do farmienia to byla koncowka ng++ :

  • Ashina Castle > Antechamber(~2000exp za kill).

Najpierw kladlem goscia w fiolecie, potem bieglem na srodek sali i uzywalem gwizdka, by straznicy na dole sali mogli podejsc do ogra, ktory, po uwolnienu ich zabijal (z tym, ze trol musi tam byc - zyc ;) ). Potem szedlem do pomieszczenia na przeciw i zabijalem kolejnego gostka ulepszonym, wirujacym toporem. W tym czasie troll zabijal 2och gostkow na dole. W tedy moglem wrocic do posazka zresetowac miejscowke, albo dalej sie bawic z grupa walczaca w rogu sali, co jest bardzo ryzykowne.

 

W cale nie obrzydzilo mi to gry. Trzeba sobie tylko odpowiednio to rozlozyc i znalezc swoja taktyke, miejscowke.

 

Swietna gra, platyna musi byc :hi:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.06.2019 o 22:21, smoo napisał:

Raczej jedyny sposob to podbicie ng do 4-5 cyklu conajmniej. Wtedy ci kolesie daja od 2-4k expa. 2 godziny farmienia i bedzie.

 

No musze przyznac ze ten system farmienia skilli jest najslabsza i totalnie zbedna czescia Sekiro. Poza tym gra to absolutny sztos.

 

W sekiro nie ma zadnego "systemu farmienia skilli". To po prostu nudny grind do trofeum. Ale mogli jednak zwiekszyc naplyw expa na kolejnych Ng plusach.

Odnośnik do komentarza

no usiadlem i zrobilem. nie bylo az tak zle.

 

sama gierka - nie ma co gadac, wypas. najwiecej krwi mi napsul demon of hatred, je.baniec jeden.

 

fajnie widac jak bardzo w sekiro liczy sie skill. na new game+ taki genichiro, malpa czy owl padli za pierwszym razem. przy pierwszym przejsciu tak rozowo nie bylo.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2019 o 17:27, MEVEK napisał:

Ale dokladnie tak jest. Im wyzsze Ng+ tym wyzszy naplyw expa. Najwyzej mozna wyciagnac na ng+++++++, ale ja tam nie doszedlem, wiec nie moge napisac ile sie dostaje. W kazdym razie system jest i dziala. 

 

Tak, wiem. Napisalem ze mogliby zwiekszyc naplyw expa. Bez farmienia nie da sie kupic wszystkich skilli nawet po dotarciu do NG+7 (to chyba max).  

Odnośnik do komentarza

Droga ku doskonaleniu sie, dążeniu do perfekcji - Bushido!     Jako, ze od początku wiedziałem, ze sięgam, po platyne to starałem sie zbierać jak najwięcej w miarę możliwości.  Kiedy ginąłem, zbyt często, lub czegoś mi brakowało to nie posuwałem sie na przód na siłę. Zbierałem expo i kasę na ulepszenie, czy nowa bron np. topór, bez którego nie przejdziesz przez gostków z tarczami. Nie ma co sie męczyć, jezeli można sobie ułatwić zadanie, tym bardziej, kiedy mamy rozbudowany system walki. Podobnie z kontra Mikiri, bez niej daleko sie nie zajedzie.  Także zdążyło mi sie przy farmić na ekwipunek. Tym bardziej, jak slyszalem jakieś stękania, ze jednak na koniec trzeba będzie i tak posiedzieć przy tym dłużej. Dzięki temu nie popsułem sobie rozgrywki. Mega gra. Jeszcze nie zagrałeś ?

Odnośnik do komentarza

@MEVEK

nope. gra wyszła akurat w okresie, gdy nie miałem za bardzo ochoty i czasu na hardkorowe granie + miałem rozgrzebanego Nioha. Teraz dzięki niemu, oraz aktualnemu maratonowi z trylogią Dark Souls, nabieram znów ochoty na wymagający stuff.

 

chodź nie powiem, rzucanie (pipi)ami na bossów przez forumowiczy w tym temacie nie działało zachęcająco xd no ale posty takie jak twój motywują by się sprawdzić. setting i system walki wyglądają mega

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Cześć. Macie może jakieś sery na te w du,pę yebane

 

Małpy

?

Pierwsza faza bez straty milimetra energii, ale jak przychodzi jego dziewczyna, to ja się już gubię. 

Dziewczynę próbuję petardkami haltować, ale ten większy skurwiel albo mnie podetnie albo zajebie śmiertelne combo w ryj.

No już kurwa nie mam sił, chociaż miałem do nich może z 10 podejść.

Genichiro to było ze 70 prób, ale potem już znasz go na pamięć a tutaj te ganiające wywłoki są dla mnie nie do przejścia.

 

:beksa:

Odnośnik do komentarza

A jak ma pojsc ? Wymagania do platyny to zwykle ukonczenie gry i mozolny grind. Nie ma tu zadnych dodatkowych wyzwan.

 

Malpy rzeczywiscie sa wredne bo sa DWIE. Najbezpieczniejszy cziz jakiego sam uzywalem i polecam to - lock na waifu, uciekamy po okregu majac w polu widzenia druga malpe, ladowany flame vent w zone. Zasiegowe z jednoczesnym staggerem, ktory przerywa wiekszosc jej akcji. Plus jest szansa na zachaczenie drugiej malpy. Powtarzac do skutku.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...