Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Kalel napisał:

Został ostatni boss. Jakieś porady? Najtrudniejsza walka w grze czy jest coś gorszego?

Jak nie chcesz iść na wymiane ciosów i parowanko, to dużo sp*erdalać i dziabać pojedynczym ciosem jak się wystawia niektórymi ruchami. Długie, nudne, nie wymaga za dużo skilla.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Gra skończona, platyna wbita. Uff co za gra. Dopiero za drugim razem człowiek rozumie że np. taka walka z 

Spoiler

Owl (Father)

to nie złośliwość tudzież nieśmieszny żart twórców tylko sam człek jest pizda i za własne porażki sam odpowiada. Za drugim razem dosłownie po nim przeleciałem (pierwsza walka z 1 dmg xD) 

No i nie przeklinałem tak przy konsoli od czasu BB i Ori xD Ciężko było się na początku przestawić do nowego settingu i chyba aż do końca pierwszego przejścia ciągle robiłem uniki zamiast agresywnego stylu gry i zbijania. No ale weszło jak nigdy. Bardzo miło spędziłem przy konsoli te 49h. Jedynie końcówka platynowania z grindem trochę nużąca i dobiła kilka godzin do czasu. Teraz czekam na DLC :lapka: 

Spoiler

75S3Qwh.png

 

Aaa i po takiej gierce człek wie dlaczego lubi gry wideło! 

Odnośnik do komentarza

Ostatni boss :yao:

Spoiler

(pipi)any ma tyle ataków. Maks co mi się udaje to połowa drugiego paska. 

Hatred to sobie odpusciłem bo nie mam ochoty klepać bossa który ma pasek jak stodoła przez 20 miniut. 

Dobra padł - co za walka 0_0 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Skonczyłem pierwszy raz - rozpykany każdy boss w purification ending. Od razu wleciało NG+. Jakiego fajnego skilla wyrabia ostatni boss w tym zakończeniu :> Skubany faktycznie kosztował mnie chyba z 40 podejść i to był w sumie jedyny boss gdzie totalnie nie widziałem przez 10-20 podejść żadnego progressu. Ale w końcu pykło. Nie chciałem googlac jak go oszukać tylko perfect parry, no bulshit :> W końcu się naumiałem. Teraz na NG+ pani motyl nawet nie jękneła jak po 10 sekundach miała pełny pasek posture. 

Wychodzi mi że shura ending ogarnie mi to co zostało do sklepania. 

Nie wiem już czy po tej grze będzie się chciało wracać do gier from. 

Czy w nioh gra się podobnie? Leży na kupie wstydu i się zastanawiam czy nie pyknąć. 

Odnośnik do komentarza

Panowie, pierwszy raz potrzebuję pomocy. 

 

Istnieje jakaś możliwość potrenowania wyskoków przy atakach piorunów? Dwie pierwsze fazy walki z Genichiro to pryszcz, ale w trzeciej jak się rozbiera to wyjaśnia mnie dwoma piorunami, a ja nie mogę wyczuć okienka do wyskoku i bloku. Można coś tam kupić i poćwiczyć z tym nieumarłym w Świątyni te ataki? Wiem, że pewnie nie, ale może akurat.

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, nobody napisał:

Kamiya*, Taro i Miyazaki. Czyli art i level design od najlepszej ekipy we FROM, reżyseria i gameplay - Platinum Games,  scenariusz i fabuła Taro& Miyazaki = Najlepsza gierka dla dzieci w historii ludzkości <333

 

Niezla wizja tylko brakuje....hmmmm...game designera ?

 

Chcialem zrobic sobie runa no charm + bell ale juz przy gyobu zrezygnowalem z dzwonka. Masa rzeczy oneshotuje nawet bez bella 

 

Odnośnik do komentarza

Hej!

 

Tak jak pisałem już w poprzednich wątkach, założyłem swój skromny kanał poradnikowy na Youtube (wcześniej uploadowałem różne wyczyny, ale bardziej inspirująca jest po prostu pomoc innym). Stworzyłem 39 wideo poradników do Sekiro. Wśród nich porady i analiza ataków wszystkich bossów/mini bossów, najlepszych miejsc do farmowania doświadczenia (522000 XP w jedną godzinę!) czy najważniejszych przedmiotów wymaganych do upgrade(u). Prawdopodobnie ten post zniknie w gąszczu wszystkich wątków do Sekiro (trochę szkoda tego całego wysiłku), ale jeśli ktoś byłby zainteresowany, zapraszam! Każda opinia/uwaga o poradniku do Sekiro byłaby bardzo przydatna. Z góry dzięki!

 

 

#SekiroPoradnik #SekiroXP #SekiroBoss

Edytowane przez SunaShigure#1GamingGuides
Chciałem też porozmawiać o kanale, ale to temat na inny wątek ;-)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...