Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh poddaje się, już nie mam nerwów. Ladujcie w obronę prze piorunami bo będziecie płakać jak Ja. Nie dość że cała walka w krainie yokai, co już zwalnia odzyskiwanie KI to każdy atak szmaty zakłada slowa i można się obsrac.  Na dziś wystarczy dziffki.

 

E:

Sprawdziłem zgony po 70h - 555 :pawel:

 

E2: oczywiście nie wyłączyłem i przeszedłem :D

  • Plusik 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Corruption to jeden z elementów. 

Jak się pasek zapełni, to daje 20% do obrażeń. 

Jeśli przeciwnik będzie miał status, to mu ki prawie się nie odnawia i jest dużo łatwiejszy. Status działa na większość przeciwników, ale najlepiej na zwyklych ludzi (bez przemiany yokai). 

Używając tej broni więcej się też ki odnawia przy zmianie postawy, jeśli dobrze pamiętam. 

 

 

No i najważniejsze - w kombinacji ze statusem ognia, pioruna lub wody daje confusion - 0 ki i podwójne obrażenia - najpotężniejszy debuff w grze. 

 

 

W podstawowej grze czystość jest bardziej przydatna moim zdaniem. Czystość i zepsucie się nawzajem niwelują. 

Edytowane przez C1REX
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, standby said:

To musze polować na bron ktora generuje czystość,  nie trafilem jeszcze na takowa...

Idź do kowala i zobacz co można wykuć. 

Część broni ma czystość jako stały perk.

 

Jak się ma szczęście, to losowo większość broni może dostać taki bonus. Niestety nie da się go wylosować przy zmianie bonusów broni tak, jak na przykład ognia, wody, czy trucizny. Tylko przy produkcji lub z przeciwnika da się go zdobyć i jest dość rzadki. 

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero konkret mieczyk z czystoscia trafilem na ng+.

Ale tak naprawde tokagemaru z zepsuciem ktore dosc szybko wypada w grze tez sie sprawdza czy to na ludzi czy yokai. Cala podstawke na nim przelecialem.

 

Dzis wbilem platynke i zalegle kodzimy na ng+ zbieralem i powiem ze no nie ma lekkiej gry :obama:

Bo Uczen tengu raczej na luzie bo dobrze przypakowana postac mam

Odnośnik do komentarza

Ja od polowy gry mialem wykrywacz kodam takze dozbierac te kilka nie bylo problemem. Ogolnie raczej przyjemna do zrobienia, przynajmniej kazda bron przetestowalem.

Walka tonfą jak w jakiejs je,banej bitce 1vs1 :obama:

Tez chyba wroce do jedynki jak skoncze dlc bo troche na przypal ją przechodzilem.  Olewka calkowita hartowania, modyfikacji co sie trafilo z lepszym statsem ataku lub obrony to od razu zakladalem xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...