Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka atrybutów o podobnej nazwie, ale większość z nich dość słabo leczy.

Natomiast życie z amirity + extraction talisman jest przez wielu uznawane za najbardziej OP mechanikę w grze. 

 

 

Talizman jak i bonus na zbroi można sobie zrobić niemal od samego początku. 100% buildów to ma. 

 

Bonusy leczące najlepiej działają z szybkimi broniami/kombinacjami. 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Ok doszedłem juz do tego, te wyssysanie zycia to jest ch.uj bo jak zabijam chlo.pa to wysysa mu tam 114 hp xd Co jest liczba smieszna po prostu. Mam przegrane juz 30 h a jestem dopiero po 5 glownej misji. Ostatnich 3 bossow przeszedlem bez zadnego deada, zrobilo sie nawrt trochę łatwo, gra bardzo nagradza za opanowanie systemu oraz spokoj podczas walki. Yokakie ktore sprawialy mi problemy kasuje praktycznie bez utraty życia. Jezeli juz gine to tylko dlatego ze kogos albo cos zlekcewaze xd Tego nie wolno robić. Jedna z najlepszych gier na ps4 i zastanawiam sie czemu to exclusive?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

20h i mam ostatnia misje w jedynce, każdy region na 100% :pawel: Nie wiem jakim cudem tak szybko, kiedys to 50h mi zajęło przejście gry.

W każdym razie - jak przechodzę teraz jedynkę to jeszcze bardziej pokazuje to jak slaba jest drugą część pod każdym innym względem niż system walki. 

Lokacje z jedynki w dwójce

Przeciwnicy z jedynki w dwójce

Bossowie to samo

Ost też

Do tego w nioh1 co główna misja to inna lokacja i nie ma tego powtarzania nonstop zamków i wiosek. Poboczne misje w dwójce są na lokacjach z jedynki, nawet bossowie w dodatkach do N2 to są Ci z podstawki N1 :rotfl:

Strasznie pokopiowali nioh1, nie wiem co im 3 lata zajęło robiebie tej gry jak 60% contentu wzieli żywcem w jedynki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja trafiłem na pierwszego bossa na którym się zaciąłem :Gyuki

Skurwiel solo wydaje się nie do pokonania, ściąga mnie na 2-3 hity: / Chyba wezme pomagiera do tej walki bo mam przegrane jakies 60 godz a jestem dopiero na 10 misji XD

Przez chwilę dopadło mnie znużenie grą ale walka z

Spoiler

Azai Nagamasa

:wub: Sprawila że chcę się dalej napierdzielać :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.11.2020 o 14:05, Figuś napisał:

 

To już zdecydowanie jeden z topowych poziomów dymania graczy.

1. Zrobić sequel na zasadzie kopiujemy/wklejamy 75% modeli, assetów, muzyki.

2. Ogłosić pakiet dlc jeszcze przed premierą.

3. Wraz z nadejściem nowej generacji i jednocześnie jeszcze przed ukazaniem się kompletnej edycji na poprzednią zapowiedzieć remastera 8-miesięcznej gry.

 

Jeszcze sklepy w nowe konsole nie są dobrze zaopatrzone, a w temacie gierek już wjeżdżamy w next-genowy level roochania na pełnej coorvie. :obama:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, columbo said:

To już zdecydowanie jeden z topowych poziomów dymania graczy.

1. Zrobić sequel na zasadzie kopiujemy/wklejamy 75% modeli, assetów, muzyki.

2. Ogłosić pakiet dlc jeszcze przed premierą.

3. Wraz z nadejściem nowej generacji i jednocześnie jeszcze przed ukazaniem się kompletnej edycji na poprzednią zapowiedzieć remastera 8-miesięcznej gry.

 

Jeszcze sklepy w nowe konsole nie są dobrze zaopatrzone, a w temacie gierek już wjeżdżamy w next-genowy level roochania na pełnej coorvie. :obama:

4. Zablokować wszelkie możliwe usprawnienia z BC, by nikt nie miał pomysłu grać z zakupioną już wersję. 


Trochę jak przy Control

 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2020 o 14:20, columbo napisał:

To już zdecydowanie jeden z topowych poziomów dymania graczy.

1. Zrobić sequel na zasadzie kopiujemy/wklejamy 75% modeli, assetów, muzyki.

2. Ogłosić pakiet dlc jeszcze przed premierą.

3. Wraz z nadejściem nowej generacji i jednocześnie jeszcze przed ukazaniem się kompletnej edycji na poprzednią zapowiedzieć remastera 8-miesięcznej gry.

 

Jeszcze sklepy w nowe konsole nie są dobrze zaopatrzone, a w temacie gierek już wjeżdżamy w next-genowy level roochania na pełnej coorvie. :obama:

Cena detaliczna 349zł i mamy gwint na łechtaczce do kompleciku

Odnośnik do komentarza

Ja raczej zawsze mieszalem zbroje, wiele mialo duzo waznych buffow bardziej efektywnych niz buffy za komplet. Dlugo latalem np z misa kodamy na lbie albo zestawami yokih z leczeniem amritą.

 

Co do wygladu to mozna sobie przeciez zmieniac bron czy kazdy element armoru na jaki sie chce wiec argument o "fajnym wygladzie" jest inwalidą. Tylko statsy

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Seria moich poradników do wszystkich boss(ów) + DLC (bez obrażeń, bez mocy Yokai, bez przedmiotów) ciągle trwa, więc jeśli ktoś ma pytania do konkretnych przeciwników czy ogólnie do Nioh 2, służę pomocą - dużo gram. Ren Hayabusa to najtrudniejszy przeciwnik jak dotąd (filmik poniżej).

 

Ciekawe jak będzie wyglądać walka z "matką" w DLC #3. Potwierdzili też wczoraj Otchłań (a właściwie coś "ulepszonego" do N2) na Discord(zie). Po DLC #3 żadnego więcej content(u) z wyłączeniem łatek, rzecz jasna. Podobno ma nas odwiedzić postać z DoA w DLC #3. Ayane, Momiji, Kasumi, a może Hayate? ^0^

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...