Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze, to po tym jak Sony trzymało wszystko w tajemnicy myślałem że spuszcza takie atomówki, żeby odrazu na początku zaorać Xboxa. A tymczasem moim zdaniem wszystko jeszcze może się zdarzyć.

Kontynuacje największych IP z ps4 to był pewnik. Ale Spiderman to pełnoprawna gra? Czy krotki pokaz możliwości jak Infamous Second Son? 

Horizon ciekawy ale bez gameplayu i daty premiery. GT7 w sumie tez nie wiadomo. Demons Souls, myślałem że ta gra już praktycznie gotowa, a tu też brak gameplayu. 

Jest spoko, ale o żadnym rozpyerdolu nie ma tu mowy. Co do wyglądu to jest mi on w gruncie rzeczy obojetny, konsola ma działać dobrze to najważniejsze. Cieszy Digital Edition. 

 

Teraz ruch Microsoftu 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czyli w tym roku jak dobrze rozumiem Astro bot na dysku, Spider 2/dlc na premiere, Godfall po premierze krótko i chyba jeszcze jakiś indor tez na premiere. A i chyba deathloop.

 

O ile w miare jara mnie Spider to Imo slabo. 

Inne gierki nawet bez dat. Ciekawe kiedy wyjdą. No poziom Switcha z Zelda na start to to nie jest. Dluzsza perspektywa w miare ok, ale dla mnie bez bomb.

Do tego zero infa co z grami we wstecznej. Bo ze duza czesc z ps4 pójdzie to ok, ale raz ze to mało, a dwa ze ja bym wolał info ze będzie odpowiednio doprawiona. Zwlaszcza tytuły sony.

Oczywiście wiele gierek na pewno się robi jak np. Gow2. I dluzsza perspektywa jest bardzo dobra. Plus pewnie wiele multiplatform tez wpadnie. I może sony jeszcze coś dorzuci.

 

Ale kompletnie nie rozumiem tej mega podjarki ta prezentacja.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, drozdu7 napisał:

Szczerze, to po tym jak Sony trzymało wszystko w tajemnicy myślałem że spuszcza takie atomówki, żeby odrazu na początku zaorać Xboxa. A tymczasem moim zdaniem wszystko jeszcze może się zdarzyć.

Kontynuacje największych IP z ps4 to był pewnik. Ale Spiderman to pełnoprawna gra? Czy krotki pokaz możliwości jak Infamous Second Son? 

Horizon ciekawy ale bez gameplayu i daty premiery. GT7 w sumie tez nie wiadomo. Demons Souls, myślałem że ta gra już praktycznie gotowa, a tu też brak gameplayu. 

Jest spoko, ale o żadnym rozpyerdolu nie ma tu mowy. Co do wyglądu to jest mi on w gruncie rzeczy obojetny, konsola ma działać dobrze to najważniejsze. Cieszy Digital Edition. 

 

Teraz ruch Microsoftu 

No nie mogą się wystrzelać, do premiery jeszcze 3 miesiące, no i nie wiedzą czy xbox nie ma jakiejś atomówki. Zrobili pokaz lepszy od konkurencji i cel osiągnęli. Znów mogą czekać na ruch MS. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten event w ogóle nie przekonał mnie do kupna PlayStation na start: gry jak na dedykowane nie pokazały w ogóle tego buńczucznego „future of gaming”. Z nowych gier na premierę jedynie DLC do Spidera? Pokaz CGI i brzydkiej, retrofuturystycznej konsoli która położona na boku będzie zajmowała pół komody.

 

Na plus jednak różnorodność: widać że Sony odrobiło lekcje i nie karmi nas kolejnymi open-worldami.

 

Jesli MS nie dostarczy to nie widzę powodu kupna next-gena na premierę.

Odnośnik do komentarza

Mogli przenieść tlou albo duchy na premierę ps5, to by lineup trochę lepiej wyglądał :)

 

No ale kiedy inni ten rok już trochę olali, sony dalej dostarcza, więc jest jak jest. 

 

Dziwi mnie, że nie pokazali rozgrywki pająka, kiedy premiera w tym roku, a taki Ratchett bez daty dostał gameplay. Sam sprzęt dziwny, ale ma swój urok, uwielbiam biały sprzęt, takiego też koxa kupiłem, więc połączenie czerni i bieli mocno mi siedzi. Do tego świetne od razu gadżety, typu stacja dokująca, słuchawki, razem to się będzie wspaniale prezentować. Obie konsola trochę dziwne, ale ps5 wypada według mnie lepiej, jakby sex był biały, to byłoby awesome.

 

Póki co Sony na prowadzeniu, ale Microsoft dużo nie musi aby to przebić, czekamy do Lipca i dajcie w końcu te ceny.

Odnośnik do komentarza

Wygląd konsoli mi się osobiście podoba z resztą i tak jak PS4 będzie w szafce pod telewizorem więc i tak na co dzień jej nie oglądam. Jednak trzeba przyznać Sony, że ma jakąś spójną wizję i wygląda to fajnie. Choć to zasadniczo kwestia gustu.

Kupię pewnie wersję z napędem bo jedna trochę gier pudełkowych z PS4 jest, jeśli będzie wsteczna to chciałbym do nich wrócić.

Gierki spoko, myślę, że i tak Sony przyciągnie graczy exami, więc jeśli z konsoli nie będzie helikopter to jestem dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza

Wstałem, zrobiłem se kawusię i zabrałem się za newsy i komentarze. Ech ile malkontentów chodzi po tej ziemi. Ja jestem z pokazu bardzo zadowolony, a sama konsola nawet mi się podoba po namyśle. Jest wielgaśna! Wydasz na to kupę kasy i będziesz widział za co zapłaciłeś, hehe. Z gierek jestem nakręcony głównie Ratchetem, Demon Soulsami, Gran Turismo 7 (to będzie powrót króla), Keną i oczywiście Horizon 2. Tutaj było widać next-gen. W REVIII raczej nie zagram (nie znoszę FPP) ale nawet mi dygnął jak zobaczyłem że to są klimaty RE4 w śniegu. Ogólnie prezentacja na mocne 8/10 i poziom hajpu 80%. Jest jasne że obie firmy najlepsze trzymają w ukryciu. Mam przeczucie że Sony trzyma lepszego Asa.

 

Hot news: Control wyjdzie na next-geny!

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wygląd konsoli ciekawe ale ja wolę proste kształty, wygląd nowego xboxa bardziej do mnie trafia. Jednak na premierę kupuję PS5. Mi prezentowane gierki się podobają, szkoda ,że DS nie jest na premierę. Nigdy tego tytułu nie ograłem. Wersja digital może być nawet 100$ tańsza od standardowej, mogą ją sprzedawać mocno poniżej ceny kosztów produkcji bo i tak na na siebie zarobi. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Like many games with multiple graphics options, like say Borderlands 3 and Nioh 2, it sounds like the Demon’s Souls PS5 remake will offer one mode that focuses on keeping a stable frame rate and another on a higher resolution. While Sony didn’t specifically name either one or mention target frame rates or resolutions, it noted one option will prioritize frame rate and the other will be geared toward providing the highest “fidelity.”

https://www.siliconera.com/demons-souls-ps5-remake-has-2-graphics-modes/

 

Na next genie? To jest jakiś żart.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...