Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Ty dalej nie rozumiesz, jest różnica miedzy dropnieciem a oddzielnym trybem w którym obcina rozdzielczość lub efekty żeby uzyskać 60fps.

Chyba nie słyszałeś, ale GOT na PS4 został napisany pod 30 klatek. Nie ma trybu performance czy uwolnionych klatek. W takim wypadku siłowe uzyskanie 60 FPS skutkuje fast-forward gameplayem, jak w przypadku patcha od typka z BB.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

Up to może oznaczać dowolną liczbę i mogę się mylić, ale to sformuowanie niemal zawsze jest chyba używane. 

Nawet betonowe 60fps spada czasem do 58. 

 

Obawy można mieć, ale też nie ma co dramy robić na zaś. Sony mało mówi, ale to co pokazało jest raczej mocno pozytywne. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

Co? Ten boost mode tyczy się gry z PS4 i oznacza po prostu tyle, że gra będzie działać lepiej czyli np mieć wyższy framerate.


to i tak słabo bo gra z PS4 pójdzie na PS5 w up to 60fps, w momencie w którym gry na Xboxa dostają 120fps oni piszą up to 60, no słabo, i już nie chodzi o ta jedna grę, spidermana nawet nie komentuje.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, eX4cT_PL napisał:


to i tak słabo bo gra z PS4 pójdzie na PS5 w up to 60fps, w momencie w którym gry na Xboxa dostają 120fps oni piszą up to 60, no słabo, i już nie chodzi o ta jedna grę, spidermana nawet nie komentuje.

 

ale 120fps dostają gry o przygodzie delfiny i tym podobne, obczaj gameplay

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, C1REX said:

Up to może oznaczać dowolną liczbę i mogę się mylić, ale to sformuowanie niemal zawsze jest chyba używane. 

Nawet betonowe 60fps spada czasem do 58. 

 

Obawy można mieć, ale też nie ma co dramy robić na zaś. Sony mało mówi, ale to co pokazało jest raczej mocno pozytywne. 

Sony mało mówi dużo robi, Microsoft krzyczy na lewo i prawo i nic z tego nie wynika... Już wszyscy zapomnieli o sławnych słowach Filipka kłamczuszka z wywiadu

"I honestly think we’re in the best launch lineup position that we’ve ever been on Xbox. When I think about the strength and depth of the games that people are going to be able to play day one on Xbox Series X — not only because of [backward compatibility]"...tiaaaa a świstak siedzi ...xD oby do E3 ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, eX4cT_PL napisał:


Gearsy 5 to delfiny?

Pewnie chodziło o nowe gry a nie te z poprzedniej generacji. Druga sprawa, że aby to zobaczyć musisz zainwestować w tv które kosztuje więcej niż dwa next geny razem wzięte. Patrz np LG seria cx, 55 cali to wydatek około 6,5 kafla. A i tak te 120 klatek nie sprawi, że gry będą lepsze, jak coś jest crapem to tym pozostanie nawet jak będzie ich 1000. Ja tam czekam na Ratcheta, myślę że na dobrym tv zmasakruje oczy.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, czarek250885 said:

Pewnie chodziło o nowe gry a nie te z poprzedniej generacji. Druga sprawa, że aby to zobaczyć musisz zainwestować w tv które kosztuje więcej niż dwa next geny razem wzięte. Patrz np LG seria cx, 55 cali to wydatek około 6,5 kafla. A i tak te 120 klatek nie sprawi, że gry będą lepsze, jak coś jest crapem to tym pozostanie nawet jak będzie ich 1000. Ja tam czekam na Ratcheta, myślę że na dobrym tv zmasakruje oczy.

A tu to już niezłe jaja ci powiem, ludzie płakali oby tylko konsole za drogie nie były a za tv 5-10k do nich się oglądają ....brak logiki -_-"

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, czarek250885 napisał:

Pewnie chodziło o nowe gry a nie te z poprzedniej generacji. Druga sprawa, że aby to zobaczyć musisz zainwestować w tv które kosztuje więcej niż dwa next geny razem wzięte. Patrz np LG seria cx, 55 cali to wydatek około 6,5 kafla. A i tak te 120 klatek nie sprawi, że gry będą lepsze, jak coś jest crapem to tym pozostanie nawet jak będzie ich 1000. Ja tam czekam na Ratcheta, myślę że na dobrym tv zmasakruje oczy.

Nagle potrzeba oleda, zeby grac na konsoli?

Odnośnik do komentarza

dla mnie te 120 fps na konsolach to jest overkill, już 60 w KAŻDEJ grze byłoby super, ale te 120 fps to pewnie tylko marketingowy chwyt i szybko to porzucą lub będzie to jakaś nisza. no i zaburza to trochę rywalizację w multi, bo ilu graczy będzie grało na TV 120hz?

Odnośnik do komentarza

 

9 minut temu, krzysiekp392 napisał:

dla mnie te 120 fps na konsolach to jest overkill, już 60 w KAŻDEJ grze byłoby super, ale te 120 fps to pewnie tylko marketingowy chwyt i szybko to porzucą lub będzie to jakaś nisza.

Póki co nie ma nawet dziesięciu gier z takim trybem na obu konsolach. Natomiast cieszy fakt że Performance Mode jest coraz częstszy.

8 minut temu, ListuniO napisał:

Wiekszośc na tym forum któzy wyśmiewają że PS5 będzie miało dynamiczne 4k przy 60 fps gra na TV FHD.

Zapowiedziane multiplatformy mają takie same parametry na obu konsolach, chyba jedyny wspólny mianownik na teraz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...