Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS Now co miesiac dochodza nowe i wypadaja jakies z czasowej oferty. To pewne ze przy otwarciu uslugi update bedzie wiekszy niz zwykle zeby zachecic ludzi. W zeszlym roku w niektorych miesiacach to zrzucali niezle bomby chyba nawet byla cala kolekcja nioh, RDR 2 i cos tam jeszcze mocnego w jednym miesiacu.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, PanKamil napisał:

ps+ extra jest skorojny pode mnie

Taaa, dla mnie też. Pakiet wyżej wykupiłbym jedynie jakby podbili te stare gierki do jakiejś zjadliwej na dużych tv rozdzielczości oraz dodali boosta klatek. Ograłbym znowu jakieś gierki życia i powrót do extra.

Jakoś w to nie wierzę. No chyba, że obecny dziwny świat tak rozjebie plan wydawniczy nowych, dużych gierek, że retro będzie głównym argumentem…

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

Tak, dadzą dokładnie te same gry i osoby, które opłacają Plusa od PS3, nie dostaną nic, poza wyższą ceną abonamentu. Tak będzie, logiczne i niezła oferta.

No ale ile osób faktycznie ma plusa od PS3? Na forum dla entuzjastów zgłosił się jednen. Ten średni próg to jest opcja dla takich jak ja, co poprzednie dwie generację ograli na PC. A według mnie ten najwyższy próg to już chyba tylko dla maniaków. Ogrywać gierki z PSX'a lub PS2 na 55" lub większych oledach to z mojej perspektywy wyzwanie. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam Plusa od PS3. Ale teraz go już opłacam, bo gram online i dzielę konto z młodszym bratem. Ja jestem w UK, on w Polsce i ma w co grać przynajmniej bez dodatkowych kosztow.

 

Oferta nowego PS Plus wydaje się ciekawa - 400 czy tam 700 gier, ale mi to wisi szczerze mowiac. Teraz gram w Elden Ring - 100h. Potem wezme sie za Cyberpunka - kolejne 100h. Potem moze Horizon Forbbiden West - 50h. A wiec kiedy mam znalezc czas na gry z abonamentu? Co prawda ma byc w nim Returnal, ktorego tez chce ograc, ale jesli to maja byc pojedyncze tytuly to i tak wole je miec w pudelku.

 

Tez probuje sie uwolnic od tych dlugich gier. Moze gdybym bardziej celowal w gry na 15h, to taki abonament w sam raz. Ale takich gier juz malo wychodzi. Zostaja indyki. I by je sprawdzac taki abonament sie moze przyda.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Lukas_AT napisał:

Oferta nowego PS Plus wydaje się ciekawa - 400 czy tam 700 gier, ale mi to wisi szczerze mowiac. Teraz gram w Elden Ring - 100h. Potem wezme sie za Cyberpunka - kolejne 100h. Potem moze Horizon Forbbiden West - 50h.

Hehe mam bardzo podobnie. Jeszcze dorzucę w tym roku do tego nową Zeldę BOTW na jakieś 100h. Dodaj do tego W3 po „next paczu”, Starfielda (też z 30-50h), GoW Ragnaroka pewno na 30-40h,  do tego jakiejś mniejsze gierki z passa. No kiedy to ograć mając życie, inne hobby, pracę? :whyyy:

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy, kiedy ujawnią listę gier, które będą dostępne w ramach abonamentu. Podejrzewam, że gry z PS4 i PS5 będą co jakiś czas wymieniane jak w gejm pasie, ale mam nadzieję, że biblioteka klasyków z PS1, PS2 i PSP będzie stała i stale rozbudowywana. Szkoda, że Vita się nie załapała, ale to pewnie ze względu na sterowanie dotykowe. 

 

Znając życie pewnie na początek rzucę się na starocie, ale po początkowej podjarce szybko wrócę do teraźniejszości, bo szkoda mi będzie czasu. Chociaż gdyby tak dodali trofea i mógłbym splatynować Silent Hilla, Vagrant Story lub Final Fantasy VI? Nie mówię nie :notbad:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2022 o 19:19, Pupcio napisał:

Ja po 3 miesiącach korzystania z gamepassa stwierdzam że growe abonamenty to kompletnie nie moja bajka. Starego zagrajmera nie nauczysz nowych sztuczek. Dobre dla zajawkowiczów w wieku szkolnym gdzie można siedzieć i napierdalać w gry cały boży dzień

Wyjęte z mojej mordy. Jedyne co mnie jara to potencjalna możliwość ogrania SH i MGS. 

Odnośnik do komentarza

Mam do was pytanie, z tego co wiem ps5 jak i ogolnie konsole poprzedniej generacji maja tendencje to mocnego nagrzewania sie, niestety nie moge trzymac konsoli np na szafce, ze wzgledu na koty w domu ktore do wszystkiego sie pchaja itd. Trzymam wiec konsole w szafce rtv ale nie ma w niej szczegolnie duzo miejsca, wyciałem tył szafki aby byla lepsza wentylacja i obecnie wyglada to tak jak na foto.

Czy jest ok?

Po bokach okolo 10 cm luzu.

 

Foto

https://zapodaj.net/85d03230a423d.jpg.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...