Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Szermac napisał:

Będzie trailer Stellar Blade, po którym pojawi się napis PURCHASE NOW ON PSSSTORE WORLDWIDE  i będzie też trailer Silent Hill: Short Message, po którym będzie napis DOWNLOAD NOW FROM PSSTORE

Tak będzie na bank xD

Shadowdrop tego drugiego to wcale nie jest niemożliwe. Stellar Blade to w sumie nie wiem, czy nie wyjdzie jakiś kaszalot z tego, coś długo cisza. 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Snake_Plissken napisał:

Nie oglądałem, ale wiadomość, że Baldur’s Gate 3 na PS5 ląduje już 31 sierpnia mnie podjarała. :banderas:

Inna sprawa, że granie w tą akurat grę na konsoli nie jest jakimś glownym targetem. Chociaż widzę, UI przemodelowany kompletnie, kamera też itp.. Jednak wybiorę edycję PC.

42 minuty temu, ASX napisał:

SoP był dokładnie taki jaki się spodziewano. Zawiedzionym pocieszam że Sony ma za kilka miesięcy, jeszcze przed E3, szykować duży pokaz na którym mają być tak zwane bomby. 

MGS3 remake i cos z Castlevanii od Konami. Ubolewam jednak, że nie ma plotek o MGS 1 Remake :/, w którego dużo ludzi nie grało, że względu na wiek i dostępność, ponadto byłoby go łatwiej zrobić, no dziwne. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Inna sprawa, że granie w tą akurat grę na konsoli nie jest jakimś glownym targetem. Chociaż widzę, UI przemodelowany kompletnie, kamera też itp.. Jednak wybiorę edycję PC.

Wyplatynowałem obie części Divinity od Larian na konsoli, więc jestem spokojny o działanie i sterowanie na kontrolerze. Tutaj ma też znaczenie couch coop na konsoli, podobny jak w w/w grach. ;) 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Snake_Plissken napisał:

Wyplatynowałem obie części Divinity od Larian na konsoli, więc jestem spokojny o działanie i sterowanie na kontrolerze. Tutaj ma też znaczenie couch coop na konsoli, podobny jak w w/w grach. ;) 

Też grałem na konsoli w obie 

image.thumb.png.fbc82662873a6e1086a9ced41aa346c1.png

 

Niemniej jednak wtedy nie miałem dobrego PC, teraz mam sprzęt i Ultrawide, mysz i klawiaturka to do BG3 będzie bajka.

 

Divinity obie części konsolowe wychodziły dobry rok po premierze, w ulepszonej edycji, fajnie, że teraz leci to razem.  Jestem ciekaw ceny, bo na Steam jak na dzisiejsze standardy 199 to promocja. 

Ok, pojebało ich :D image.png.1652462a43ae25da67dceb400a02716d.png

image.png.b88ce9d2140062cbc528f98fa9c90eb0.png

Jeszcze nie widziałem takiej dysproporcji. 

Odnośnik do komentarza
Też grałem na konsoli w obie 
image.thumb.png.fbc82662873a6e1086a9ced41aa346c1.png
 
Niemniej jednak wtedy nie miałem dobrego PC, teraz mam sprzęt i Ultrawide, mysz i klawiaturka to do BG3 będzie bajka.
 
Divinity obie części konsolowe wychodziły dobry rok po premierze, w ulepszonej edycji, fajnie, że teraz leci to razem.  Jestem ciekaw ceny, bo na Steam jak na dzisiejsze standardy 199 to promocja. 
Ok, po(pipi)ało ich  image.png.1652462a43ae25da67dceb400a02716d.png
image.png.b88ce9d2140062cbc528f98fa9c90eb0.png
Jeszcze nie widziałem takiej dysproporcji. 

Co to za strona do tych trofek i podsumowania co na gorze?
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bigby napisał:

Nie skoczy. Zostaje 199 zł.

Natomiast przez długi czas nie oczekujcie promocji.

Skąd ta pewność? Ze strony gry na Steamie:

 

Czy cena gry ulegnie zmianie podczas i po wczesnym dostępie?

“„Tworzymy najbardziej ambitny tytuł RPG w naszej historii. Cena pozostanie bez zmian aż do premiery ukończonej gry. Mamy nadzieję, że kupując wczesną wersję gry, jesteście świadomi wszystkich ograniczeń trybu Early Access. Wasze opinie, listy i dyskusje na temat naszych gier są dla nas bezcennym źródłem informacji. Nasza społeczność jest dla nas niezmiernie ważna. Jesteśmy wdzięczni każdemu, kto zdecyduje się wyruszyć w podróż w trybie wczesnego dostępu”.”

 

Zatem mowa o tym, że cena nie zmieni się przez okres trwania Early Access, ale nie ma pewności, że po premierze nie będzie podwyżki.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Skąd ta pewność? Ze strony gry na Steamie:

 

Czy cena gry ulegnie zmianie podczas i po wczesnym dostępie?

“„Tworzymy najbardziej ambitny tytuł RPG w naszej historii. Cena pozostanie bez zmian aż do premiery ukończonej gry. Mamy nadzieję, że kupując wczesną wersję gry, jesteście świadomi wszystkich ograniczeń trybu Early Access. Wasze opinie, listy i dyskusje na temat naszych gier są dla nas bezcennym źródłem informacji. Nasza społeczność jest dla nas niezmiernie ważna. Jesteśmy wdzięczni każdemu, kto zdecyduje się wyruszyć w podróż w trybie wczesnego dostępu”.”

 

Zatem mowa o tym, że cena nie zmieni się przez okres trwania Early Access, ale nie ma pewności, że po premierze nie będzie podwyżki.

 

 

https://steamcommunity.com/app/1086940/discussions/0/3764479845720327471/

 

YlBxq1s.png

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...