Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szwagier kupił PS5 ze SM2. Udostępnił mi swoje konto, ustawił że ma udostępnić jego konsole. 
No i po zassaniu na moim koncie jest dalej kłódka przy Spiderku. Jakiś tip why? Coś muszę zrobić? Licencje odnowiłem jak coś. 
 

Nigdy nie korzystałem z tego dzielenie.

@Czezare ty to chyba ogarniasz i korzystasz z tego?

Odnośnik do komentarza

Ps5; lekka modyfikacja, z której ogólnie jestem udany. Zewnętrze dość dobrze reaguje na specyficzną ,,sklejkę" skina z grafikami na pady i konsolę z Uniwersum Dragon Ball; wersja ,,z napędem". Gadżet zamówiony na ,,Ali"; koszt około 40 zł, bez zapłaty za transport. Skąd to wysłali... dla mnie to nieistotne. Chiny, Wietnam, centrum dystrybucji... mniejsza o to. ,,Skin" jest pokryty od wewnątrz dość dobrym klejem: odkleisz nawet za 5 godzin, tak jakbyś nakleił materiał na sprzęt przed kilkoma sekundami! Odklejka i aplikowanie - łatwość i bezproblemowość! Jedyny, malutki minusik Skina: bardzo, bardzo powoli aplikować na pada czy konsolę - źle zamocujesz robi się fałd albo ,,balon" z powietrzem i trzeba to robić ponownie.

 

Jakość nadruku z mojego Skina: 5+, intensywność kolorów i ostrość szczegółów nadruku: 5+. Morda się w miarę cieszy... No i jest Goku i Shen Long.

 

ddddddddddd.jpg.baf2c230aecfd4212dc370ac8191e7b7.jpg

  • Haha 1
  • beka z typa 3
  • WTF 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał:

 ogólnie jestem udany

 

Oj tak...

Widzisz, do czego prowadzi silenie się na jakieś wyszukane układanie słów w zdaniu - sam się pogubiłeś.

 

A koncept oklejania konsol jest dla mnie tak samo niezrozumiały, jak bełkot, który wylewa się z Twoich postów.

  • Plusik 5
  • This 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Akurat na ten panel piano black koncept zrozumiały. Nienawidzę tego rysującego się gówna i sam u siebie mam zaklejony żeby nie widzieć tego na oczy.

 

Biała konsola Ps5, z wyłączeniem padów do sprzętu, które w ,,śnieżnej" konfiguracji wyglądają w miarę znośnie, to niezbyt udana wizualnie rzecz, którą w nextgenie od Sony postanowiono ostatecznie zaakceptować. W tym aspekcie wyglądu zewnętrznego Ps5 chodzi mi tylko o tę krutacką biel, jej pseudo futurystyczny, meta-technologicznie sterylny odcień. Kiego grzyba, przecież nie zamierzam sobie saloniku rodem z utopijnego miasta przyszłości tworzyć. Projekt konsoli (obie wersje Ps5) uważam za niezwykle udany: funkcjonalne, efektowne i efektywne rozwiązanie. Konsola wygląda potężnie, ma smukły design i jest w miarę praktyczna w zastosowaniu domowym. W każdym innym kolorze zastępującym fabryczną biel z dodatkami tego sprzętu, konsola Ps5 prezentuje się zewnętrznie piorunująco efektownie. Do twarzy jej z motywami ciemnymi, czy skórkami z cyberpunkowymi elementami. Bueno! 

 

7 godzin temu, Wredny napisał:

 

Oj tak...

Widzisz, do czego prowadzi silenie się na jakieś wyszukane układanie słów w zdaniu - sam się pogubiłeś.

 

A koncept oklejania konsol jest dla mnie tak samo niezrozumiały, jak bełkot, który wylewa się z Twoich postów.

 

Tak, we wcześniejszym poście tak jakby ,,zajanuszowałem"; sam się machnąłem w tym, co miało finalnie widnieć napisane w moim poście. Jakby to Klo powiedział: ,,żyćko". Imo jest dobrze, zmiany w stylu wypowiedzi zamierzam wprowadzać, ale nie całkowite. Keep calm forumowicze, jest gitezik. 

Odnośnik do komentarza

Podobno Sony zaktualizowało regulamin, zabrania w nim:

 

Sprzedaży fizycznych gier bez pozwolenia

Zakaz handlowania

Zakaz pożyczania gier

Zakaz sprzedawania/kupowania kont osób trzecich

Gra kupiona w pudle lub cyfrowo nie jest twoją własnością 

Zakaz pisania źle o marce PlayStation

Bycia wulgarnym

Zakaz streamowania bez pozwolenia

  • Haha 2
  • beka z typa 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...