Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Ryuk napisał:

Biorac pod uwage zrodlo tej plotki szanse sa male. ten sam typ twierdzil, ze bloodborn remaster/pc port istnieje 

imo kolo jest w miarę wiarygodny, miał pare floopów fakt, a port na pc bloodborna istnieje chyba że go usunęli, o czym wspominał lance mcdonald kolo który robił patche 60fps na jailbreakowanego prosiaka i widział ten port

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Figuś napisał:

mają rozbudowywać jedynkę? XD

 

tak jest krótka, ale jeśli wydadzą trylogię w pakiecie to mi to nie przeszkadza 3 gry na około 30h w uczciwej cenie i elo

 

poza tym póki co to imo plota

Może przynajmniej assety/ oświetlenie itp. slashery jednak dalej gameplayem się wybronią. 

 

Niby plota, ale jako, że niedawno ogrywałem epilog do Ragnaroka i tam głównym bohaterem była grecka część opowiesci i puszczali oczko trochę, a Sony ostatnio co plota to prawda, to wydaje mi się, że to też będzie (tym bardziej, że katalog na drugą część 2024 wygląda u Sony słabo). 

 

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, creatinfreak napisał:

Ogrywałem wielokrotnie oryginały, później remastery. Jeżeli już to remake poproszę

No dokładnie, bo co wezmą kolekcję HD i podbija do 4k i elo? No tak średnio.

 

I wiadomo tak jak kolega Piotr u góry pisał Gow2018>>>rozciągnięty rozbuchany Ragnarok

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Figuś said:

imo kolo jest w miarę wiarygodny, miał pare floopów fakt, a port na pc bloodborna istnieje chyba że go usunęli, o czym wspominał lance mcdonald kolo który robił patche 60fps na jailbreakowanego prosiaka i widział ten port

 

2 hours ago, Figaro said:

 

miał rację, źle pamiętasz to co przekazywał.

image.thumb.png.81c935f04e382eafc559136a7bbd50b4.png
Typ tez twierdzil, ze nowy Sly Cooper i InFamous jest robiony. News ktorym on jest zrodlem na lewakera sa zbanowe. 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Lukas_AT napisał:

Premiera serialu Twisted Metal już jakiś czas temu, a o plotkowanej grze nadal cisza. Ciekawe czy też anulowali czy jakieś prace jednak trwają. Marka jest już zapomniana, a więc premiera samego serialu wygląda dziwnie, tym bardziej że Sony lubi łączyć premiery filmów i gier z tego samego uniwersum.

Jeżeli mieli zrobić z tego gaasa, to lepiej żeby anulowali.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, grabipl napisał:

Kupował ktoś na instant gaming kody doładowujące? Sprzedają kod o wartości 70zł, w koszyku widnieje cena za karte ~300zł ale po rabacie ~250 kod jest za ok 56zł, to jakiś bait, pomyłka czy walenie na podatkach(pranko kasy)?

 

Ich siedziba to jeden z rajow podatkowych:

 

Aliasing DMCC, Unit 1204, JBC3, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, UAE - RN DMCC179752 support@instant-gaming.com

 

Kody pewnie uzyskują na bez podatku, a jak biorą dużą ilość to im to się oplaca by o parę procent zniżyć cenę. Jak zawsze biore z kinquina jak moge lub eneby, ale instant gaming czytałem ze tez legit. Czasem żądają weryfikacji dowodu, ale na pepperze pisali, ze wystarczy skan prawa jazdy.

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

ta, raz tam kupiłem dwa kody i o ile pierwszy doszedł normalnie tak przy drugim chcieli skan/zdjęcie dowodu. wysłałem niechętnie żeby nie tracić pieniędzy ale gdybym wiedział wcześniej to nic bym u nich nie zamawiał. nie wiem na ile to jest powrzechne czy uprawnione ale mi się to wydaje niepoważne.

Odnośnik do komentarza

Zakładam, że cena nie ma vatu więc to jest w obowiązku importera (kupującego) by go opłacić w swoim kraju. Pewnie nikt detalicznego klienta nie będzie ścigał, ale jak już Krysia że skarbówki wezwie do wyjaśnienia kogo kto dużo kupuje, to formalnie jest to jebanie na VATcie z tego co wiem i może być problem. Ciekawe czy ktoś faktycznie miał rozmowe z tego powodu.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do Was Panowie. Jak wygląda zwrot kosztów przy ps store? Przez przypadek wrzuciłem do kosza więcej niż chciałem. Oczywiście niczego nie pobrałem, bo podobno po pobraniu gry szansy na zwrot środków nie ma.

Wypełniłem jakiś gównoformularz na stronie sony, ale od 3 dni cisza.

W ogóle jest jakiś sens próbować, czy zostałem olany i muszę się pogodzić, że wydałem kasę na jakiegoś crapa? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...