Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

DS2 najmocniejszy punkt prezentacji. Gry na które czekałem takie se, bo SH2 wygląda niestety pokracznie :/, a project eve to Automata.

 

Jedno jest pewne - nie ma obecnie lepszego silnika niż Decima. Przecież to jak wygląda DS2 to coś niesamowitego.

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, ten pokaz był dobry, luty, marzec i kwiecień po jednej dużej grze na wyłączność, wielki Kojima na 2025, SH2 niewiadoma kiedy (no niestety tutaj oczekiwania nie będą wysokie co do gameplayu może być 6/10), pewnie listopad 2024, Short Message do ogrania teraz, Judas dobrze się zapowiada. I to są gry bez udziału FIRST PARTY, pytanie co z terminarzem po kwietniu/maju. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Alpha Trion napisał:

Ta, dokładnie, nie wiem po co to Pro mają ogłaszać jak te gierki to moja pralka by wyświetliła

 

Kurwa zapomnialem ze przeciez prosiaki nadchodza xDDDDDD

 

No jeszcze do gta6 to moze bym zrozumial bo co r* to r* ale reszte tego gowna laptop z biedry do odebrania za naklejki pociagnie. Nadal XSS najbardziej optymalny sprzet tej generacji

Odnośnik do komentarza

Rozczarowania nie ma, w zasadzie to nie pamiętam takiego fajnego pokazu Sony.
Stellar Blade to jest Day One Deluxe Edition ze strojem z wiązaniami po bokach xDDD :banderas:
Silent Hill the Short Message mnie zaspokoi i będzie srane w pory zaraz. :banderas:
Ronina to bym się wstydził pokazywać.:kekw:
Bloobery co odwalili z tymi pielęgniarkami i walką to ja pierdole xDDD :kekw:
Death Stranding 2 cudeńko :banderas:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Szermac napisał:

Rozczarowania nie ma, w zasadzie to nie pamiętam takiego fajnego pokazu Sony.
Stellar Blade to jest Day One Deluxe Edition ze strojem z wiązaniami po bokach xDDD :banderas:
Silent Hill the Short Message mnie zaspokoi i będzie srane w pory zaraz. :banderas:
Ronina to bym się wstydził pokazywać.:kekw:
Bloobery co odwalili z tymi pielęgniarkami i walką to ja pierdole xDDD :kekw:
Death Stranding 2 cudeńko :banderas:

Tak się robi właśnie pokaz 6/6, Krychu i PPE approved :D. Idę grać w Silenta xD. 

Odnośnik do komentarza

Ds2 król. Jedynkę ograłem i nie wiem o co chodziło. Po tym trailerze widzę, że jeszcze bardziej będzie to popierdolone. Coś pięknego.

Rozczarowanie silent i ronin....silent drewienko, a ronin upośledzony Batman w Japonii. 

Reszta spoko giereczki się zapowiadają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...