Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Czoperrr napisał:

Pojawił się w Homecoming i Downpour. Ponadto, w Origins była jego zmodyfikowana wersja - The Butcher. No i pamiętajmy o filmach.

Downpour to chyba bardziej humorystyczny easter egg/ending niż pełnoprawny udział(coś jak UFO z jedynki). Poza Homecoming nie odczułem w grach, żeby ta postać była głupio wykorzystywana.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Soul napisał:

 

Tak chciałem zaczepić odnośnie odwołania imprezy przez Sony :P

Jasne że jest rozczarowanie, bo w czwartek mieliśmy zobaczyć pierwsze gry na PS5. Rozczarowanie i beka samą konferencja? Jak się odbędzie i będzie prezentowała poziom Insaid Xbox, to jak najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, YETI napisał:

Jasne że jest rozczarowanie, bo w czwartek mieliśmy zobaczyć pierwsze gry na PS5. Rozczarowanie i beka samą konferencja? Jak się odbędzie i będzie prezentowała poziom Insaid Xbox, to jak najbardziej. 

Myślę że nic gorszego nie da się zrobić, inside xbox to było nieporozumienie, bardziej strzał w swoich fanów. Liczę, że MS nie zrobi takiego błędu w lipcu. O Sony się nie martwię bo oni wiedzą jak zrobić show. Myślę że będzie sporo gameplayu niż jakiś śmiesznych filmików nic nie wnoszących. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, czarek250885 napisał:

Myślę że nic gorszego nie da się zrobić, inside xbox to było nieporozumienie, bardziej strzał w swoich fanów. Liczę, że MS nie zrobi takiego błędu w lipcu. O Sony się nie martwię bo oni wiedzą jak zrobić show. Myślę że będzie sporo gameplayu niż jakiś śmiesznych filmików nic nie wnoszących. 

 

Ja tam nie czułem aby ktoś do mnie strzelał, pokazali parę na prawdę świetnych pozycji więc nie rozumiem w ogóle tego płaczu i haseł typu nieporozumienie, miały być multiplatformy i były, fakt z tym AC pojechali...ale cała reszta OK, MS pokazał gry dla każdego co w tym złego? tym bardziej, że było wiadome co pokażą. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Soul napisał:

 

Ja tam nie czułem aby ktoś do mnie strzelał, pokazali parę na prawdę świetnych pozycji więc nie rozumiem w ogóle tego płaczu i haseł typu nieporozumienie, 

Nie pokazali nic nextgenowego, a na to wszyscy czekali. Poza tym te gierki, takie se, żadne hiciory.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
14 minut temu, aph napisał:

Nie pokazali nic nextgenowego, a na to wszyscy czekali. Poza tym te gierki, takie se, żadne hiciory.

Ale nikogo nie interesuje co ktoś sobie uroił bo MS od początku mówił, że to będą gierki Third Party więc gdzie tutaj ma być next gen? 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, suteq napisał:

Ale nikogo nie interesuje co ktoś sobie uroił bo MS od początku mówił, że to będą gierki Third Party więc gdzie tutaj ma być next gen? 

Ale głośno też mówił, że to ma być pokaz nextgenowego gameplayu, a tego było tyle co kot napłakał i dłuższe gameplaye były na kanale IGNu

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
12 minut temu, aph napisał:

Eh, no właśnie nikogo to nie obchodzi co MS mówił. 

XDDD

 

No tak, najlepiej ignorować to co firma pisze a potem mieć pretensje do niej, że nie pokazali tego co ktoś sobie uroił w chorej głowie. 

 

  

5 minut temu, Figuś napisał:

Ale głośno też mówił, że to ma być pokaz nextgenowego gameplayu, a tego było tyle co kot napłakał i dłuższe gameplaye były na kanale IGNu

Figuś, ile ty masz lat? 5? O jakim nextgenie w kwestii gier Third Party można mówić skoro w pełni nextgenowe gry od devów Third Party zobaczymy pewnie najwcześniej za rok jak nie za dwa?

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, suteq napisał:

O jakim nextgenie w kwestii gier Third Party można mówić skoro w pełni nextgenowe gry od devów Third Party zobaczymy pewnie najwcześniej za rok jak nie za dwa?

Jezu, chodzi o to że sam M$ cały ten pokaz z początku maja reklamował jako pokaz nextgenowego gamplayu

Cytat

Xbox Series X game trailers: all the videos from the next-gen gameplay reveal

https://www.techradar.com/news/xbox-series-x-game-trailers

za co sam z Ubisoftem na drugi dzień przepraszali i tłumaczyli to złą komunikacją z fanami. Hajp przed pokazem urus tak że daddy pokolorował wszystkie kolorowanki zanim M$ je udostępnił publicznie, a wyszedł pierd złożony z trailerów gier które wyjdą w większości "kiedyś tam".

Zaczyna się odwracanie kota ogonem.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
6 minut temu, MBeniek napisał:

"It’s time for your first look at next-gen gameplay from our global development partners with the Xbox Series X." 

https://twitter.com/Xbox/status/1258410062692806657

Faktycznie, biedny M$, bo wszyscy wzięli na poważnie to co zapowiadali. 

Najlepsze, że jak sony pisało "deep dive into PS5’s system architecture" to potem wielkie oburzenie, bo przecież obiecywali pokaz gierek. :reggie:

Next gen gameplay =/= next gen experience.

Trzeba być naprawdę ignorantem lub zacząć swoją przygodę z grami od bieżącej generacji, żeby wierzyć, że MS na Xbox Inside by zrobił pokaz dużych gier od Third Party, które będą mieć premierę za rok-dwa jako w pełni nextgenowe tytuły. Takie rzeczy są ogłaszane na dużych imprezach a nie pierdach jak Xbox Inside. 

Dla mnie to było oczywiste, że MS ma zamiar pokazać tytuły, które będą celować w okienko premierowe + kilka gier, które wyjdą niedługo później/teaser tego co nadchodzi. I dokładnie to pokazali, a że Ubisoft się wygłupił z gameplayem Asasyna to nie dziwne, to w końcu Ubisoft. 

 

Przy pokazie PS5 też od początku było wiadomo, że będzie to cyferkowe pierdololo bo to miała być prezentacja na GDC więc osoby, które się spodziewały gierek powinny walnąć baranka w ścianę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że dużo ogarniętych graczy tak myślało co tylko sprowadza się do tego, że jednak nie są tacy ogarnięci skoro nie umieją czytać ze zrozumieniem i połączyć kilku kropek. 

Odnośnik do komentarza

Czytałeś w ogóle tego twetta  Yeti, czy tylko wklejasz go dla beki bo koleś z xboxa przeprasza? Przepraszali za to że wykreowali złe oczekiwania, zapowiadało gameplayu a tych prawie nie było (słusznie za to oberwali i dobrze że przeprosiło chociaż). Nie musieli przepraszać za gry, bo tych było naprawdę sporo i były różnorodne, a reakcja na nie  była pozytywna, nawet patrząc na reakcję na naszym forum to widać że ludziom podobały gierki.

 

Więc proszę cię przestan forsować fałszywa narrację jako ze cały inside Xbox to beka i rozczarowanie. Bo tak po prostu nie było.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...