Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiecie, że 2020 zniknęło, bo czołówka była powiązana z reklamą eventu, który został przełożony? Jeśli CEO Playstation mówi, że produkcja się zaczyna, to tak jest (bo w takich rzeczach Sony odpowiada przed inwestorami, bo to rzeczy mające wpływ na cenę akcji).

Zresztą dzisiaj widziałem wiadomość, że wolumen produkcji ma wejść na wysokie obroty w czerwcu/lipcu/sierpniu - a testowanie i IC packaging rusza od przyszłego tygodnia (to oznacza, że produkcja SoC ruszyła wcześniej niż czerwiec).

@aph
"Młody"? Muszę powiedzieć, że ostatni raz to słyszałem jeszcze w gimnazjum prawie 20 lat temu xDDDDD

Odnośnik do komentarza
Jak wspomnieliście o chińskich fabrykach zaraz mi się nasunęło pytanie jak będą się sprawować wersje premierowe. Wiatrak, zimne luty, brak popraw stabilności, coś musi paść.

Moja premierowa ps4 padla 4 miesiące po gwarancji, po 2 tygodniach galka w padzie przestała kompletnie działać, wymienili bez problemu.
Pierwsze wersje pro to odrzutowiec gratis, wersje z red dedem 2 to juz o wiele lepsza jakość.
Nie napawa to zbytnim optymizmem.
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, czarek250885 napisał:

Ten co grał na flecie podkładał dźwięk pokazówki z gry Ghost of Tsushima, życzę by xbox miał równie dobre gry i marketing. Zobacz ile przez życie ps4 powstało nowych IP i kontynuacji starych ekskluzywnych gier dla konsoli Sony. Mówienie że Sony nic nie pokazało przez generację to niezła hipokryzja. Teraz pomyśl sobie ile teraz tego będzie? Czasami wydaje mi się że drugi obóz obawia się tego pokazu, a nie powinni bo nawet jeśli te gry będą tylko na jedną konsole to powinni się cieszyć że tak wspaniałe projekty powstają, bo to napędza też drugą stronę by bardziej przyłożyli się do pracy. A póki co xbox przez 2 lata będzie w rozkroku między generacjami. 

 

No wybacz ale mnie ta konfa E3 zanudziła na śmierć jak będę chciał sobie posłuchać gry na flecie pójdę do filharmonii, ja tu jakiegoś mega marketingu nie widzę, zresztą nie mieli co pokazać to dali gościowi swoje 5 minut. Obie firmy w tej generacji wydały nowe IP, oczywiście, że MS tych gier wydał mniej bo najpierw trzeba było posprzątać po poprzednikach, którzy zostawili po sobie straszny bałagan. 

 

Skoro już mówimy o marketingu do przypomnij sobie jak MS dał czadu z cyberpunkiem i choćby pokazem nowej konsoli na VGA2019...

 

Ale gdzie i kto mówi, że SONY nic nie pokazało przez generację? do czego bijesz, bo nie łapię :dafuq:

 

Ile tego będzie czas pokaże, konkurencja nie śpi, mają GP mają kapitalną wsteczną kompatybilność o której SONY póki co może pomarzyć, MS poszalał też z zakupami nowych studiów developerskich, część z nich to tak duże ekipy, że robią po dwie gry na raz...Obawiam się? nic z tych rzeczy, ja tam czekam z wywalonym jęzorem bo lubię jak jest ruch w interesie,  od zawsze dwie konsole na pokładzie więc ja tam problemu z tym nie mam, tymczasem poczekaj na rozwój wydarzeń nie masz pojęcia jak MS się przygotował i jakie ma zaplecze na te 2 lata i co tak naprawdę nam zaoferują a przede wszystkim, nawet nie wiesz co Sony ma do pokazania...

 

CZEKAMY DAWAJ SONY!

 

 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, estel napisał:

No ale chyba widzicie różnicę pomiędzy codziennym narzekaniem, a skalą tych zamieszek? Całe Stany tym żyją, więc wiadomo że chodzi o penetrację rynku kampanią marketingową i sprzedaż. Nikt się teraz nie będzie porywać na wypuszczanie nowego produktu bez genialnej kampanii reklamowej, a Sony sobie słabo radzi w tym całym wyścigu next-genowym (IMO).

 

No ale co z tego. To tylko konfa. Wirus, zamieszki w stanach zaraz beda znowu pozary  w australi , wybory w polsce. Co za poje,bane czasy. Kiedys jak cos sie mialo odbyc to sie odbywalo chyba ze nie wiem wybuchla II wojna swiatowa. A teraz kur.wa gierek dla dzieci nie pokaza bo w stanach zabito czarnucha ktory odsiedzial wczesniej 5 lat za napad z bronia w reku. No ale teraz byl innym czlowiekiem, dzien dobry mowil, staruszki przez pasy przeprowadzal.

 

Chore czasy

  • Plusik 7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hendrix napisał:



Zresztą dzisiaj widziałem wiadomość, że wolumen produkcji ma wejść na wysokie obroty w czerwcu/lipcu/sierpniu - a testowanie i IC packaging rusza od przyszłego tygodnia (to oznacza, że produkcja SoC ruszyła wcześniej niż czerwiec).

@aph

 

 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, kanabis napisał:

No ale co z tego. To tylko konfa. Wirus, zamieszki w stanach zaraz beda znowu pozary  w australi , wybory w polsce. Co za poje,bane czasy. Kiedys jak cos sie mialo odbyc to sie odbywalo chyba ze nie wiem wybuchla II wojna swiatowa. A teraz kur.wa gierek dla dzieci nie pokaza bo w stanach zabito czarnucha ktory odsiedzial wczesniej 5 lat za napad z bronia w reku. No ale teraz byl innym czlowiekiem, dzien dobry mowil, staruszki przez pasy przeprowadzal.

 

Chore czasy

1. To nie "tylko konfa". To część strategii marketingowej dla globalnego produktu, który ma się sprzedać w dziesiątkach milionów sztuk. Sony ma dużo do zyskania za pomocą tej konferencji, szczególnie jak weźmiesz pod uwagę jak zostało przyjęte ich ostatnie wystąpienie.

2. To nie gościu jest tu istotny, bo on był tylko punktem zapalnym. Tu chodzi o całą przemoc policyjną w Stanach. To stary problem, który musiał w końcu wybuchnąć. Ja tam to śledzę, bo u nas w Polszy policja też kulturą osobistą nie grzeszy, a przecież Polacy dalej mają kompleks amerykański i myślą że tam jest jakieś El Dorado.

 

Czasy są rzeczywiście chore, ale uważam że łatwo zrozumieć dlaczego Sony przekłada konfe.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kanabis napisał:

No ale co z tego. To tylko konfa. Wirus, zamieszki w stanach zaraz beda znowu pozary  w australi , wybory w polsce. Co za poje,bane czasy. Kiedys jak cos sie mialo odbyc to sie odbywalo chyba ze nie wiem wybuchla II wojna swiatowa. A teraz kur.wa gierek dla dzieci nie pokaza bo w stanach zabito czarnucha ktory odsiedzial wczesniej 5 lat za napad z bronia w reku. No ale teraz byl innym czlowiekiem, dzien dobry mowil, staruszki przez pasy przeprowadzal.

 

Chore czasy


"kurła co mnie obchodzi że w stanach są największe protesty od 60 lat, chcę by firma która ma tam siedzibę, pracowników i ogromną część rynku nie przekładała z tego powodu największego eventu od lat, policja zabiła człowieka normalna rzecz poza tym był notowany wiec mi go nie szkoda"

pozdro XD

a za używanie słowa czarnuch powinna być jakaś nagroda od moderacji


Też się jarałem tym eventem, no ale trudno, można poczekać troche dłużej. Sony nie działa charytatywnie ani dla idei, w ich interesie jest, żeby startować z nową genracją i nikt nie przełoży premiery konsoli w listopadzie, bo w czerwcu są protesty.
 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kanabis napisał:

No ale co z tego. To tylko konfa. Wirus, zamieszki w stanach zaraz beda znowu pozary  w australi , wybory w polsce. Co za poje,bane czasy. Kiedys jak cos sie mialo odbyc to sie odbywalo chyba ze nie wiem wybuchla II wojna swiatowa.

Nie dramatyzuj. Dla korporacji PR jest najważniejszy.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, estel napisał:

Nie mówiąc o tym, że teraz żadna firma nie chce być "tą złą", która ma w dupie black lives i protesty w tej sprawie, więc wszyscy będą wszystko przekładać ;)

Byle te przesunięcia nie przeszły na lipiec. Z drugiej strony i tak te konsolę wychodzą w listopadzie, więc się zmieni tyle, że będziemy wiedzieć wszystko a i tak sprzętu nie będziemy mieli. Eh cóż za czasy. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, czarek250885 napisał:

Byle te przesunięcia nie przeszły na lipiec. Z drugiej strony i tak te konsolę wychodzą w listopadzie, więc się zmieni tyle, że będziemy wiedzieć wszystko a i tak sprzętu nie będziemy mieli. Eh cóż za czasy. 

Szanse na premiere PS5 w listopadzie są bardzo małe, szczerze zaczynam wątpić, że w tym roku konsola będzie w sklepach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...