Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Może wyjdę na rasistę i typowego Polaka ale w piz dzie mam tych czarnych czy Amerykanów. Przez nich nie mogę zobaczyć ps5, przez nich moja żona nie kupi Huaweia (miała i chciała by znowu ale brak usług Googla), chińskie smartphony drożeją itd. (pipi) ane pępki świata, którzy myślą, że są najlepsi i najważniejsi. 

Przepraszam MODERACJE dostałem wylewu i mi się ulało. Mam nadzieję, że w czwartek pokażą w końcu coś więcej niż logo czy pokażą bardziej nexgenowe gry niż pokazało ost ms.

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, creatinfreak napisał:

Może wyjdę na rasistę i typowego Polaka ale w piz dzie mam tych czarnych czy Amerykanów. Przez nich nie mogę zobaczyć ps5,

No nie, nie mogłeś zobaczyć ps5 przez politykę pr-ową Sony. Taką podjęli decyzję.

 

4 minuty temu, da$io napisał:

@ Floyd  - Kolejny bandyta mimowolnym bohaterem.

Cóż, Chauvin też miał sporo za uszami, jeśli to Cię interesuje.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, aph napisał:

No nie, nie mogłeś zobaczyć ps5 przez politykę pr-ową Sony. Taką podjęli decyzję.

Dobrze, taką decyzję podjęli krawacierze Sony. Ale dlaczego? Bo policjant zabił murzyna, a ludzie zrobili wielkie halo? Codziennie duża liczba murzynów ginie w Afryce z głodu i co? Nic nawet o tym nie słyszysz a przecież blacklivematter.

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie w czwartek o 22

 

Now that the event is confirmed for June 11, I wanted to add that this pre-taped program will be broadcast at 1080p and 30 frames per second. This eased the show’s production process during a time when many of our team and developers are working from home. The games you’ll see on Thursday will look even better when you play them on PS5 with a 4K TV, as you’d expect. 

It’s also best if you watch while wearing headphones, if you can — there’s some cool audio work in the show, and it might be harder to appreciate if it’s pumped through your phone or laptop speakers.

https://blog.playstation.com/2020/06/08/updated-time-this-thursday-see-the-future-of-gaming-on-ps5/

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, creatinfreak napisał:

Dobrze, taką decyzję podjęli krawacierze Sony. Ale dlaczego? Bo policjant zabił murzyna, a ludzie zrobili wielkie halo? 

Już to tłumaczyłem- PR. A prościej- hajs.

 

Po kiego grzyba CDP z Polski, gdzie mniejszości poza gastarbeiterami z Ukrainy praktycznie nie ma, ani żadnego ze zjawisk z USA, też poparło blm?

47 minut temu, da$io napisał:

 Im jestem starszy to ta cala HAmeryka interesuje mnie coraz mniej. 

Kawa na ławę - dla nas to problem akademicki. To nas nie dotyczy.

 

Jasne, niektórzy mogą się czuć poszkodowani, bo co to nas obchodzi, a czekamy. I jeszcze pchają agende. No sorry, dopóty Polski rynek konsol nie będzie znaczący, to se możemy kiwac palcem w bucie.

Kupujcie konsole i gry, to wtedy będą musieli się liczyć. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shankor napisał:

Pokaz potęgi nowej generacji na transmisji 1080p 30fps. :facepalm: Geniusze. Dobrze, że napisali info o tym, iż będzie się to lepiej prezentowało na PS5 i telewizorze 4K.

Pewnie boją się wypady z przeciążeniami i zawiechą streamu. Chcą dotrzeć do dużego grona, jednakże mam nadzieję że po konferencji dadzą możliwość odpalenia materiału w lepszej jakości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Welna napisał:

38 milionowy kraj raczej nigdy nie bedzie tak samo znaczacym rynkiem jak 330 milionowy kraj

Chyba, że sprzedadzą tu 8-10 milionów konsol to wtedy zauważą. Jednakże mało prawdopodobne, chyba że piraty by chodziły to moment by się rzucili, tyle że nie o to tu chodzi, by była powtórka z PS2. Szkoda że wciąż tyle ludzi w Polsce kombinuję jakby tu mieć coś za free psując rynek.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, czarek250885 napisał:

Pewnie boją się wypady z przeciążeniami i zawiechą streamu. Chcą dotrzeć do dużego grona, jednakże mam nadzieję że po konferencji dadzą możliwość odpalenia materiału w lepszej jakości.

Podali już info, że na yt będzie wrzucony film w 4K.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.