Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

z crapami to kolega przesadził, był RDR2 ale oczywiście już wyleciał z oferty, która jest ruchoma o czym mało się mówi 

 

https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/games

 

na chwilę obecną to jest oferta dla osób które nie ograły tych gier wcześniej, bo o nowych pozycjach na razie cisza 

 

In case you miss it. Here is summary of 12 new games coming to Xbox. 6  dedicate Exclusives are for Xbox. The Medium/Scorn/ CotSea/ Bright looks  sick : xboxone

 

ta grafika już mocno zdezaktualizowana, więc premiera jest oparta na taśmiociągach Ubi i COD, super wybór, bierz od razu GP na 3 lata xD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

No jeśli w całej ofercie nie ma dla ciebie ani jednej interesującej gry to musisz być  wyjątkowo wybredny i mieć bardzo specyficzny gust i chyba rzeczywiście gamepass nie jest dla ciebie

2 minuty temu, nero2082 napisał:

która jest ruchoma o czym mało się mówi 

Gry ekskluzywne są dodawane na stałe. 

Cisza odnośnie nowych gier? jest przynajmniej kilkadziesiąt nowych, już teraz zapowiedzianych gier, które trafią do gamepassa na premiere, 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, Dr.Czekolada said:

Że niby x360 nie miał dobrych exów co ja czytam xd Chciałbym cofnąć czas i nie mieć na premierę tego biednego chlebaka.

 

Posiadalem slimke jak i X360. Multiki kupowalem na X360, ale exow za wiele tam nie bylo - nastaly czasy wtedy cinecta i robienia avatarow przez Rare. 

Potezne exy to mial pierwszy Xbox, pozniej Microsoft sie pogubil, bo chcialbym i Xboxem i Nintendo w jednym, ale nie pyklo.

Odnośnik do komentarza

Pisze z wlasnego doswiadczenia. Nie mam powodu oklamywac sam siebie. Nie jestem fanboyem. 

Nie masz wrazenia, ze polityka Microsoftu jest tania majaca dzialac na Januszy? Mi to nie pasuje. Najwazniejsze sa gry, a juz dlugi czas xbox has no games, nie maja co pokazywac nawet. Ten gamepass ich ratuje, bo przecietnemu graczowi takie cos moze pasowac i oczywiscie niema nic w tym zlego. Mimo, ze wiecej goscilo u mnie konsol Microsoftu (kazda) to przychylam sie ku gra od Sony - i to zdecydowanie. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

hardkorowy gracz nie czeka aż gra będzie w abonamencie.

 

po temacie xboxowym widać że kupują go ludzie którzy nastawiają się na tanie granie "hurr durr mam 50 gier w backlogu kiedy ja to ogram", ch że wszystko z poprzedniej generacji xD 

 

gamepass i jakaś gierka ubisoftu/cod to jest szczyt marzeń dla niektórych na premierę, zaniżone standardy do poziomu krawężnika

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Inferi napisał:

Nie masz wrazenia, ze polityka Microsoftu jest tania majaca dzialac na Januszy? Mi to nie pasuje. Najwazniejsze sa gry, a juz dlugi czas xbox has no games, nie maja co pokazywac nawet. Ten gamepass ich ratuje, bo przecietnemu graczowi takie cos moze pasowac i oczywiscie niema nic w tym zlego. Mimo, ze wiecej goscilo u mnie konsol Microsoftu (kazda) to przychylam sie ku gra od Sony - i to zdecydowanie. 

Game Pass jest dobry dla wszystkich graczy - od januszy aż do hardkorów. Janusze sobie pograją w kilka gierek na rok dzięki tej usludze, a hardkory mogą spróbować gierek których nigdy by w życiu nie spróbowali lub czekaja na dużą promkę bo nie widzą sensu dawania 2 i pół bomby za grę, której nie są pewni. 

 

I ciągle czytam 'xbox has no games'. Typie, exy u hardkorowego gracza to jakieś 5% całej biblioteki gier w generacji więc pałowanie się do nich jest śmieszne. 

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy hardcor gracz?

Ten, co wymienia jedno swoje pudełko raz na miesiąc?

Czy ten co calakuje 20 gier na miesiąc niezależnie skąd są?

Poza tym co za różnica, czy ktoś ma GamePass, PS now, darmowe gry z gold lub ps plus, czy kupuje 10 cyfrówek miesięcznie?

 

A jak nazwać tych, co kochają gry i muszą mieć obie konsole?

 

Ludzie widzę tu zaczynają projekcje robić jakby to był CW.

Odnośnik do komentarza

Przecież gamepass się opłaca kupić nawet jakby były tam same gry od ms xD zaraz wleci argument że za dużo gier i macie syndrom pirata czy inne bzdety ale gp jest po prostu super i psnow też będzie jeśli sony trochę się na nim skupi, a będzie musiało się skupić bo inaczej dostaną wpyerdol w przyszłości 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, suteq said:

Game Pass jest dobry dla wszystkich graczy - od januszy aż do hardkorów. Janusze sobie pograją w kilka gierek na rok dzięki tej usludze, a hardkory mogą spróbować gierek których nigdy by w życiu nie spróbowali lub czekaja na dużą promkę bo nie widzą sensu dawania 2 i pół bomby za grę, której nie są pewni. 

 

I ciągle czytam 'xbox has no games'. Typie, exy u hardkorowego gracza to jakieś 5% całej biblioteki gier w generacji więc pałowanie się do nich jest śmieszne. 

Jest kilka typow hardcore'wych graczy. Tak jak pisalem, Xbox jest spoko z gamepassem dla ludzi grajacych malo, ale i tych grajacych namietnie - tylko trzeba pamietac, ze sa i maniacy grajacy w kilka gier ktorych niema na konsoli Microsoftu. Dla ogolnie hardcore'owych graczy lepsze jest Sony, bo ma multiki i swietne exy.

Odnośnik do komentarza

Co jest hardkorowego w grach typu Days Gone, Spiderman, czy Death Stranding i wiele innych tylko na konsoli PS4? Powiem Ci, że ograłem te gierki, więc gry fajne, ale do hardkorów nie zaliczę, bo tam nie ma nic, co by graczowi sprawiał problem grania. I oczywiście piszę o exach, bo exy to ja sam kupowałem od razu na premierach. Jedynie hardkorową grę, co mi do głowy przychodzi to tylko Bloodborne.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Inferi napisał:

Jest kilka typow hardcore'wych graczy. Tak jak pisalem, Xbox jest spoko z gamepassem dla ludzi grajacych malo, ale i tych grajacych namietnie - tylko trzeba pamietac, ze sa i maniacy grajacy w kilka gier ktorych niema na konsoli Microsoftu. Dla ogolnie hardcore'owych graczy lepsze jest Sony, bo ma multiki i swietne exy.

 

No, ale jak nie stać cię na inne platformy to nie nasza wina. Usługi na danej platformie nie mają nic wspólnego z tym co mówisz, także przestań definiować harcorowego gracza pod siebie.

 

Ogólnie to rzygać się chce czytając akurat ten temat ostatnimi dni, ale może nie powinno mnie to dziwić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...