Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się okazuje w Days Gone nie tylko podciągneli rozdzielczość i fps, ale zrobili więcej

 

 

Spiderman RT on/off w ruchu

 

Remote play

 

Cały team zmienia się na nowej gierce w dash, już gdzieś to było na nagraniu

 

Kilka rzeczy o których Sony nie mówiło i uwaga nawet DZIAŁAJĄ ! XD

sporo customizacji dash

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Inferi napisał:

Jest kilka typow hardcore'wych graczy. Tak jak pisalem, Xbox jest spoko z gamepassem dla ludzi grajacych malo, ale i tych grajacych namietnie - tylko trzeba pamietac, ze sa i maniacy grajacy w kilka gier ktorych niema na konsoli Microsoftu. Dla ogolnie hardcore'owych graczy lepsze jest Sony, bo ma multiki i swietne exy.

dla hardcorowego gracza lepszy jest xbox bo jest zwyczajnie lepiej wykonaną maszyną na której zagrają w gry multiplatformowe w lepszej jakości i do tego mily prezent w postaci tanich gier w gp i "darmowych" exow od MS. Hardcorowy gracz w pierwszej fazie konsol powinien wybrac lepsza konsolę, a ps5 dokupić za 2-3 lata jak się nazbiera tych exow troche więcej, bo nie ukrywajmy to nie w exy gra się większość czasu. 

  • Plusik 5
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Spokojnie już 10 listopada przyjdą do was Xboxiki, po dogłębszym podnieceniu i owtarciu konsoli oraz podłączeniu do TV zaczniecie się zastanawiać w co zagrać, ewentualnie co w drugi raz zagrać. Następnego dnia stwierdzicie, że lepiej było chyba kupic PS5. Walenie konia do GP i 10 sekund szybszego loadingu gier widzę końca nie ma.

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, szurubur napisał:

dla hardcorowego gracza lepszy jest xbox bo jest zwyczajnie lepiej wykonaną maszyną na której zagrają w gry multiplatformowe w lepszej jakości i do tego mily prezent w postaci tanich gier w gp i "darmowych" exow od MS. Hardcorowy gracz w pierwszej fazie konsol powinien wybrac lepsza konsolę, a ps5 dokupić za 2-3 lata jak się nazbiera tych exow troche więcej, bo nie ukrywajmy to nie w exy gra się większość czasu. 

Jednakże ten hardcorowy gracz musi kupić ps5 bo wie, że  te exy to zawsze najlepsze gry. Taki paradoks. 

Edytowane przez czarek250885
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Fanek napisał:

Jak się okazuje w Days Gone nie tylko podciągneli rozdzielczość i fps, ale zrobili więcej

 

 

 

Co tam jeszcze takiego zrobili? Z tego co widzę, to gra wygląda jakby została przepuszczona przez jakiś filtr wyjaskrawiający kolory. Coś takiego można zrobić zmieniając ustawienia na telewizorze ;) Owszem, wygląda to na pierwszy rzut oka ładniej. 

 

5 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Spokojnie już 10 listopada przyjdą do was Xboxiki, po dogłębszym podnieceniu i owtarciu konsoli oraz podłączeniu do TV zaczniecie się zastanawiać w co zagrać, ewentualnie co w drugi raz zagrać. Następnego dnia stwierdzicie, że lepiej było chyba kupic PS5. Walenie konia do GP i 10 sekund szybszego loadingu gier widzę końca nie ma.

 

 

:D Na początku jednej i drugiej konsoli będą ogrywane gry ze starej generacji. Gdybym kupił na premierę ps5 to tak bym zrobił, bo póki co nie widzę tam nic nowego co by mnie zainteresowało i skłoniło do zakupu nowej konsoli. Poszerzenie oferty PS+ o kolekcję dobrych gier z tej generacji to dobre posunięcie Sony w odpowiedzi na GPU. Szkoda, że opcja będzie dostępna tylko na PS5.

Na początek wjedzie u mnie xbox z AC: V, potem odpalę Upadły Zakon z GPU i będę czekać jak sytuacja się rozwinie grając w multiplatformy. W międzyczasie będę grał w gry na ps4 z kupki wstydu. Za dwa albo trzy lata kupię ps5 jak już będą te exy, które mnie zainteresują. Jeżeli będą wydawane równocześnie na ps4, a w niewiele lepszej wersji na ps5 to się dłużej zastanowię nad kupieniem nowego sprzętu sony.

 

Nie uważam się za hardcorowego gracza, staram się podejść do tematu praktycznie. Zaczynałem od x360, bo w tamtym okresie był tańszy (i miał pierwsze Dead Rising - w sumie to dla tej gry kupiłem xboxa!), a ps3 miało słaby początek i było za drogie. W następną generację wszedłem z dużym opóźnieniem dopiero pod koniec 2018 r. (ze względu na RDR2) zaczynając od ps4, a później dokupiłem xboxa do gierek z GP ;) PS4 mam ciągle do multiplatform, bo ten sprzęt jest mocniejszy od xboxa. Teraz rolę się odwróciły i to konsola M$ będzie do multiplatform (zakładam, że ze względu na lepsze parametry będą lepiej wyglądać i działać) oraz exów ze stajni M$. Chyba już nikt po ruchach M$ nie ma wątpliwości, że w tej generacji będą exy na xboxa. Ciężko powiedzieć czy jakością dorównają produkcjom na konsolę Sony ale w tej generacji będzie ostra walka o klienta. Z korzyścią dla graczy :)

Odnośnik do komentarza

wg Insomniac i DF raytracing w Spideyu MM jest najlepszy w branży konsolowej, patrząc na te gameplaye i to co szykują z Ratchetem trudno się nie zgodzić 

 

https://www.neogaf.com/threads/insomniac-our-ray-tracing-is-excellent-and-industry-leading-right-now-on-console.1575731/

 

 

 

można też już podejrzeć trofiki na PS5

 

https://www.exophase.com/platform/ps5/

 

 

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...