Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem konsole tylko do wi fi. Pociągneło update. 

 

Teraz przenosze dane z PS4 (przenieisenie P.T. niemożliwe:(). Wybrałem tylko dane systemowe i profilu bo gry mam głównie na płytach i sobie poinstaluje co chce:).

 

Konsola jest piękna i nawet jej wielkośc nie przeraża. Super się to wszystko prezentuje. PAD poezja. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, LiŚciu napisał:

Podłączyłem konsole tylko do wi fi. Pociągneło update. 

 

Teraz przenosze dane z PS4 (przenieisenie P.T. niemożliwe:(). Wybrałem tylko dane systemowe i profilu bo gry mam głównie na płytach i sobie poinstaluje co chce:).

 

Konsola jest piękna i nawet jej wielkośc nie przeraża. Super się to wszystko prezentuje. PAD poezja. 

 

PT z tego co wiem nie da się przenieść na ps5. 

 

https://www.vg247.com/2020/11/09/ps5-pt-silent-hills/

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza

Konsola padla na amen przy astro. Musiałem z bijącym sercem wyciągać przewód od prądu... Ale żyje.

Pad to jest wielkie wow!

Konsola w porównaniu do xbox znowu jest głośna w uj! Nie jest to ps4 pro, ale nie ma w ogóle startu do series X.

Na żywo ładniejsza niż na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Cewki pierdza jak w PS4 pro podczas gry czyli standard
O panie, Ty chyba żadnego RTX nie miałeś. Wtedy byś wiedział co znaczy hałas od cewek Ogólnie miałem 4 różne ps4 i nigdy nie słyszałem piszczenia cewek, ale to może wynikać z tego że sama była głośna. Ale w ps5 też nic nie słyszę.
Odnośnik do komentarza

Misie Pysie, tyle razy co wywalałem odcięcie na m2 w cenie niemal tej konsoli na kompie to byście nie uwierzyli, i wszystko działało. Więc tu będzie podobnie. To nie jest kosmiczna technologia.

Jasne, jest to ostateczność, i tak tu było, bo na trzymanie guzika też nie reagowała. Leciała muza w tle i koniec. Obraz wisiał i zero reakcji na pada i guzik power.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...