Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie się zgadzam ze schaboszczakiem, ale Control ch.ujowe działanie na zwyklakach był wybaczył z racji nexgenowej destrukcji otoczenia i fizyki. W takim wypadku dławienie się siedmioletniej konsoli jest zrozumiałe, może nawet w takim Days Gone jeśli popatrzymy na ilość truposzów(nie wiem, nie grałem, ale zgaduje, że jest zasobożerne).

Co innego karygodny pod tym względem The Last Guardian(tutaj nie ma usprawiedliwienia w grze), no ale w sumie to tradycja, że chińczyki z Team Ico, tak jak ich szanuje, to jednak nigdy nie radzili sobie z optymalizacją.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, SlimShady napisał:

W takim wypadku dławienie się siedmioletniej konsoli jest zrozumiałe, może nawet w takim Days Gone jeśli popatrzymy na ilość truposzów(nie wiem, nie grałem, ale zgaduje, że jest zasobożerne).


Akurat żeby było śmieszniej, to przy tych ogromnych hordach jest zero spadków, a klatkowanie zdarza się zupełnie randomowo, najczęściej podczas jazdy motocyklem, a jak jeszcze odbywa się to nocą, w deszczu...

Odnośnik do komentarza

Nikt nie mówi że już teraz trzeba się decydować. Ale przydałoby się trochę  komunikacji ze strony Sony, na temat przyszłości, żeby klienci wiedzieli na czym stoją.

 

Wiem że naraże się takim porównaniem co niektórym ale mogliby wziąć przykład z Microsoftu. Który oficjalnie zapewnił graczy o tym, że np. wszyskie akcesoria do konsoli będą kompatybilne w przód, dzięki temu ktoś kto kupuje dzisiaj pada elite wie już dzisiaj że zadziała bez problemu na następnej generacji. Wiemy też że jeżeli kupimy Cyberpunka na Xboxa One to dostaniemy darmowy upgrade do wersji Series X.  Podobnie z deklaracją że MS dalej będzie wydawać gry first party day one w gamepassie na następnej generacji. Takie informacje mają duży wpływ na dzisiejsze decyzje, bo nie obawiam się kupić następnego pada, gry czy przedłużyć gamepassa.

 

Jeśli Sony nie czuje się gotowe, aby mówić o terafankach czy grach , spoko. Ale mogliby powiedzieć coś o swojej wizji i polityce na następną generacje.

Edytowane przez ASX
  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Widocznie krawaciarze, którzy dostają gruby hajs za to, żeby planować komunikację na linii Sony - gracze uznali, że jeszcze jest czas i póki co wolą klientów zapewniać o jakości tytułów, które wyjdą na PS4 w tym roku. Kij z nimi.
Mnie jako gracza też na razie interesują gry na obecną generację. Mam wrażenie, że najbardziej na info o nowej konsoli czekają właśnie fani, czyli Ci "zdecydowani" jak to wyżej napisano, żeby mieć podjarkę, żeby ziemia się zatrzęsła w obrębie ich hobby, żeby gadać o tym przez najbliższe miesiące z innymi fanami, albo pisać na forum.
Kowalski ma Xa albo PS4 i wydaje mu się, że "niedawno to kupił" i Kowalski nie będzie się ścigał po Media w dzień premiery. Kowalski nie potrzebuje specyfikacji sprzętu w dniu dzisiejszym.
 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Widocznie krawaciarze, którzy dostają gruby hajs za to, żeby planować komunikację na linii Sony - gracze uznali, że jeszcze jest czas i póki co wolą klientów zapewniać o jakości tytułów, które wyjdą na PS4 w tym roku. Kij z nimi.

images?q=tbn:ANd9GcRvsIo-OkIsJN35VHgrtVr

Wybacz ale nie bardzo rozumiem to tłumaczenie, w czym zapewnianie klientów o jakości gier na PS4 kłóci się z otwartą komunikacją na temat przyszłości platformy?

 

Przypominam że w 2013 r. Sony potrafiło jasno wypowiadać się o PS4 np. w kwestii odpalanania gier używanych, a jednocześnie  wydawali wiele bardzo dobrych gier jak np. The Last of Us, Gran Turismo 6, Beyond czy God of War.

 

Jedno nie przeszkadza drugiemu, a powiedziałbym że nawet pomaga

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Według Ciebie tak jest, według Sony nie. Może właśnie fakty z 2013 roku nauczyły ich, że ze sprzedaży mogli wycisnąć więcej. 
Może nie ogłaszają bo są w czarnej dupie, nie wiem. 
 

Tak jak napisałem, z mojej perspektywy gracza info o specyfikacji nie jest mi do niczego potrzebne na dzień dzisiejszy i traktowałbym to jako ciekawostkę. Zapowiedziano nową generację, to mi teraz wystarczy i nie czuję się „niepewnie” jak sugerowałeś. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Nikt nie mówi że już teraz trzeba się decydować. Ale przydałoby się trochę  komunikacji ze strony Sony, na temat przyszłości, żeby klienci wiedzieli na czym stoją.

Jeśli Sony nie czuje się gotowe, aby mówić o terafankach czy grach , spoko. Ale mogliby powiedzieć coś o swojej wizji i polityce na następną generacje.

Ale to jest tylko opinia osób, które nie potrafią wytrzymać bez informacji, bo konkurencyjny obóz już praktycznie wszystko wyłożył na stół. Ja wiem, że kupię PS5, ale póki co w ogóle nie mam parcia na wiedzę o bebechach czy innych informacjach. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, LukeSpidey napisał:

Ale to jest tylko opinia osób, które nie potrafią wytrzymać bez informacji, bo konkurencyjny obóz już praktycznie wszystko wyłożył na stół. Ja wiem, że kupię PS5, ale póki co w ogóle nie mam parcia na wiedzę o bebechach czy innych informacjach. 

Czyli już teraz wiesz że kupisz PS5, ale nie interesuje cię czy będzie trzeba dwukrotnie zapłacić za Cyberpunka, The Last of Us czy taki Ghost of Thushima w wersji na PS5? nie ciekawi cię czy twój dualshock zadziała z PS5? 

Odnośnik do komentarza

Z góry zakładam, że nowa konsola nowy pad. Dla mnie to oczywista oczywistość, więc nie cuduję.

 

Czemu mam płacić dwa razy za Cyberpunka? Jak już gra wyjdzie to się będę zastanawiać, czy brać na PS4 Pro czy jednak czekać, aż połatają i będzie chodzić jak należy czy może poczekać na wersję next genową. 

 

Ludzie sami sobie robią problem i dopowiadają teorie do tego, że SONY jeszcze milczy. Jeśli będzie wrzesień, a my wciąż nic nie będziemy wiedzieć to wtedy będzie można się zacząć martwić, że coś poszło nie tak. Póki co to tylko próba wzniecenia ognia w temacie. 

 

Rozejść się i czekać spokojnie na pierwsze informacje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...