Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

ASX, ale po co wrzucasz to do tego tematu? 

:rotfl:

 

2 minuty temu, Square napisał:

No który już był pokazany kilka miesięcy temu i "który nie będzie miał nic wspólnego z wersja która trafi do sprzedaży."

Jakoś nie przypominam sobie prawdziwego zdjęcia. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Fun Fact z devkitami: na serio ludzie kładą devkity jeden na drugim (*najwięcej widziałem 4 tak ułożone :v), nie dziwi mnie więc projekt, który zapobiega przegrzewaniu w takich wypadkach,  tym bardziej, że do finalnego silikonu to jeszcze trochę czasu zostało.

Edit:
* - no, ale w sumie to było na chwilę ułożone, zwykle tak się nie stawia, żeby nie było. Devkity to drogie zabawki, mniejsi devowie raczej dbają o sprzęt, hehe.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Wsteczna kompatybilność może wcale nie być taka fajna, znając sony. Może i konsola będzie uruchamiać gry z PS4 bo napęd BR i dystrybucja cyfrowa ale już z DVD i CD w PS2 i PSX może mieć problem. Więc może się okazać że jak chcesz zagrać w gry z PS2 to kup je na PsStore :/ No bo co z tego że chce pośmigać w Rage Racer albo pograć w Exhumeda albo Tekken Tag Tournament jak konsola nie czyta DVD i CD. 

 

Mi to tam wisi ja mam kącik Retro z TV CRT i wszystkie stare konsole. 

 

Tym postem zaprzeczyłem sam sobie. Po wała mi wsteczna kompatybilność jak mam wszystkie poprzednie konsole od PSX przez PSP i Vitę do PS4 ¯\_(ツ)_/¯

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza

Dla mnie może być tylko wsteczna z ps4. Chociaż i tak pewnie tylko na początku i mało z tego będę korzystać. Gry niestety się starzeją a ja szybko przyzwyczajam się do nowych mechanik czy ładnej grafiki. 

Na xo we wstecznej ograłem tylko gearsy bo nie miałem okazji wcześniej zagrać a podobał mi się setting i gameplay.

Odnośnik do komentarza

Wsteczna PSX i PS2 i tak byłaby tylko software'owa, więc niech sobie nie żałują. Mam masę gier które chciałbym sprawdzić raz jeszcze, PSX Classic też nie powoduje krwawienia oczu na 55" w 4K. No im mniej sprzętu pod TV tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Wsteczna PSX i PS2 i tak byłaby tylko software'owa, więc niech sobie nie żałują. Mam masę gier które chciałbym sprawdzić raz jeszcze, PSX Classic też nie powoduje krwawienia oczu na 55" w 4K. No im mniej sprzętu pod TV tym lepiej.

 

Powoduje. Jego natywną rozdzielczością jest 720p, skalowany dwuliniowo z 320x240. Na 1080p przy PPI <= 300 i odległości obserwatora od ekranu ~2m wygląda to tragicznie...

 

Cytat

Można zrealizować to jak na Xboxie, czyli wkładasz grę do napędu a ze sklepu (za darmo) ściągana jest jej wersja cyfrowa.

 

I to jest w porządku minus to, że jeśli nikt nie przepisał tej konkretnej gry na XBO to sobie tą płytą będziesz mógł się tylko podetrzeć...

 

 

@creatinfreak XBO nie jest wstecznie kompatybilny ani z X360, ani z XC. To że w MS tak to nazywają, nie oznacza że to prawda.

 

@Patricko Oczywiście, że tak. Do tego kupować ponowni mimo, że ktoś już kupił np. na PS3/PSP/PSV. Można zaoszczędzić na CDVD, a naiwni kupią ponownie...

Edytowane przez Berion
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Berion napisał:

 

@creatinfreak XBO nie jest wstecznie kompatybilny ani z X360, ani z XC. To że w MS tak to nazywają, nie oznacza że to prawda

Już nie wchodź tak w szczegóły.  Dla mnie jako użytkownika nie jest ważne czy to emulacja czy wsteczna z hardwarem w środku,  jeżeli odpala mi gra z poprzedniej gen na obecnej to jest to dla mnie wsteczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...