Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam już u siebie w rodzinnym domu polecanego przez Gmera przed dwoma laty LG'ka 50LF652V. Mieszkając teraz jednak głównie we Wro, chciałem kupić ten sam model tylko z mniejszą matrycą. No i dorwałem 42 calową wersję spod Wawy. Jednak dzisiaj po odebraniu paczki okazało się, że pudełko jest (pipi)nięte, a co za tym idzie, matryca (pipi)nięta :reggie: Czeka mnie (pipi)anie się z przewoźnikiem o odszkodowanie, jednak w międzyczasie chciałbym zapytać, czy jesteście w stanie mi polecić jakiś TV o podobnych wymiarach i w granicach do maks. 1500 zł właśnie z lat 2015- 2016? Albo coś z ubiegłorocznych modeli (oczywiście odpowiedni droższy), który będzie TV stricte do grania, ewentualnie z apkami w stylu YT czy Spotify dla lubej. 

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
 
Właśnie za tyle zamówiłem na weekendzie. Niedługo zdam relację.
Moja żona nie rozumie jak można dać za tv prawie 6 tys i jej bariera jest lekko ponad 4 tys. Tak czy inaczej skoro już mamy takie ceny to liczę że w okolicach końca roku będzie troszkę lepiej. Przynajmniej mam nadzieję

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

55 b7v

c7s

pla

C7v

b8s.?

Oczywiście w lg.

To modele na dane rynki np. seria 2017 na Polskę i ogólnie UE było oznaczenie V a D było zarezerwowane dla Niemiec (ponoć ma podwojone tunery).

Na Polskę oznaczenie serii 2018 jest np. PLA.

A np. B8S to B8PLA tylko z podstawą na wzór B7V.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SG1-ZIELU napisał:

Moja żona nie rozumie jak można dać za tv prawie 6 tys i jej bariera jest lekko ponad 4 tys. Tak czy inaczej skoro już mamy takie ceny to liczę że w okolicach końca roku będzie troszkę lepiej. Przynajmniej mam nadzieję

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Ale jesteś świadomy, że jeśli kupisz LCD, to za pół roku i tak będziesz myślał o OLEDziku? Posty na forum zrobią swoje, bo nasze grono powiększa się z tygodnia na tydzień. 

Weź się jej nie proś, tylko złap jakąś dodatkową robotę na weekend i zarób sobie te dwa klocki :sir:

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.09.2018 o 06:48, SG1-ZIELU napisał:

Moja żona nie rozumie jak można dać za tv prawie 6 tys i jej bariera jest lekko ponad 4 tys. Tak czy inaczej skoro już mamy takie ceny to liczę że w okolicach końca roku będzie troszkę lepiej. Przynajmniej mam nadzieję

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Amator;). Ja wykorzystałem moment zbliżającego się remontu i mam ustalone - żona wybiera lodówkę do swojego pokoju, a ja tv do salonu. :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.09.2018 o 06:48, SG1-ZIELU napisał:

Moja żona nie rozumie jak można dać za tv prawie 6 tys i jej bariera jest lekko ponad 4 tys. Tak czy inaczej skoro już mamy takie ceny to liczę że w okolicach końca roku będzie troszkę lepiej. Przynajmniej mam nadzieję


 

Skąd akurat taka kwota ? Fajne tv zaczynają się od 5k.

Odnośnik do komentarza

Znajomy chce kupic nadal ten 75 calowy telewizor.

Obecnie na promocji wyczail Samsunga - niewiele ponad 6tys zł!

 

https://www.samsung.com/pl/tvs/uhdtv-nu7172/UE75NU7172UXXH/

 

Z tego co widze matryca VA, chyba w tej cenie nic lepszego 75calowego nie znajdzie, prawda?

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Widziałem fajną promocję na 65" XF70 od Sony. Warto czy można olać?

 

Mysle ze mozna go porownac z tym modelem, tyle ze XF70 nie bedzie mial androida

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x750f

 

BTW: Widzialem ze w Neonecie pojawił sie Philips PUS8602, tylko przydałbym sie porzadny test tego tv jak wypada przy Sonym XF90 bądź przy Samsungu Q6FN

Edytowane przez Redmitsu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...