Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, marbel007 napisał:

W Empiku jest KoX za 1799 zł. Bez gry. Zastanawiałem się czy nie brać ale do czarnego piątku wytrzymam, bo liczę na taką cenę z FH4.

A jak nie to golas pewnie gdzieś na xbox.com lub amazonie będzie po tyle. 

I wtedy na moim B7 poczuję moc ;)

 

 

Na stronie empik to widzę więcej pokazuje 1924 zł. Skąd ta cena, że tak taniej? Z kartą empik? Już miałem brać, a tu klops z tą ceną.

Odnośnik do komentarza
Właśnie jestem przed zakupami nowego tv i nie wiem czy poczekać jeszcze na jakieś zniżki oleda. Ale do 5 tys za szybko nie spadnie smile.gif

Na chwilę obecną zastanawiam się zakupić samsung nu8072, tv ma bardzo fajne parametry jak za taką cenę.
Ja jestem ciekaw jak na tle tego Samsunga wypadają te nowe LG. Bo testów nie widzę
Odnośnik do komentarza

AF9 vs ZF9 (niestety po niemiecku):

 

 

DFbSnki.jpg

 

=/

 

https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2018/09/24/sony-xbr-65z9f-65zf9-review-cloudy-with-a-chance-of-awesome/#7c37959b3465

Cytat

Rather than their darkest areas looking inkily and convincingly black, dark scenes tend to look noticeably grey. Especially when you’re watching HDR sources.

 

Cytat

The blooming can - and often does - creep into the black bars above and below wide aspect ratio films and TV shows, at which point it becomes especially distracting.

 

Cytat

The 65Z9F, though, appears to only have just over 100 separate zones.

 

To jest raczej następca XE93, a nie ZD9.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ziomeczki, kolega szuka telewizora do 2000-2500 i górna granica jest nie do przekroczenia. Zależy tutaj na jakości obrazu, może być FHD, rozmiar jest trzeciorzędny. Co najlepszego dostać można w tej cenie? TV pod Netflixa i premierową PS4 od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza

Szukam niedużego telewizora do mieszkanka i już rozważam opcję LG z serii UK64 z pseudo 4K, ale zainteresował mnie też Samsung 43NU7122 tylko nie wiem czy jest to ten sam telewizor co na rynek amerykański jak poniżej w linku:

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu7100

 

Co myślicie?

 

EDIT: Na czacie samsunga nic nie wiedzą :reggie:

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Szukam niedużego telewizora do mieszkanka i już rozważam opcję LG z serii UK64 z pseudo 4K, ale zainteresował mnie też Samsung 43NU7122 tylko nie wiem czy jest to ten sam telewizor co na rynek amerykański jak poniżej w linku:

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu7100

 

Co myślicie?

 

EDIT: Na czacie samsunga nic nie wiedzą :reggie:

 

 

Też biorę ten telewizor na celownik, tylko niech mi rękojmię przyjmą w neonecie za Philipsa XD ma pozytywne opinie i niski input lag.

Odnośnik do komentarza

@Plugawy na polski rynek znalazłem dwa modele UE??NU7192 i UE??NU7122. Próbuje się dowiedzieć jakie są różnice i na razie wiem, że ten z końcówką 92 posiada tuner satelitarny, a 22 nie :reggie:  Ale dalej drąże czy jest to ten sam, który podałem w linku z rtings.com. Niski input lag, prawdziwe 4K i matryca VA. Myślę, że do grania w sam raz.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, creatinfreak napisał:

Niestety w tym roku u samsunga przyjemny tv (>500 nitów, matryca 100/120hz) zaczyna się od seri nu8000. 

 

widziałem, że sobie go bardzo chwalą, ale niestety potrzebuje czegoś poniżej 49/50, a opcja 43 calowa z NU71 jest jak dla mnie najlepsza na razie, szczególnie za taką cenę, jedyne nad czym ubolewam to matryca 60hz, w swoim rodzinnym domu mam LG’ka z 100hz i jest płynniutko, a HDR’u i tak nie za bardzo mam jak użyć bez koxa czy pro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...