Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Qbon napisał:

Przez ile czasu np bym musiał grać w jedną grę tak ciągle żeby coś się mogło pojawić? Wiem, że to chodzi generalnie o te stałe elementy. 

W Diablo 2 na CX ponad 100h a tam jak wiadomo dwie ogromne kule na ekranie drugie w Monster Hunter i pół ekranu przysłonięte HUD-em. W Destiny w dobrych czasach na LCD-eku miałem ponad 2 tyś godzin, podejrzewam że w tym przypadku nie obyłoby się bez skazy :D

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, balon napisał:

A c11 czym różni się od c12? Faktycznie cena 77 względem 65 to 100% drożej :/ 

Niestety co ciekawe cena c1 (pewnie ostatnie sztuki) jest prawie taka sama jak c2 wiec lepiej ten drugi. Ale to i tak musisz liczyć 13k. Chyba ze samsung 55 s za 10k. To już jak chcesz. Ja bym nie poszedł w 65 już teraz ale kto co lubi. Inna sprawa nie widziałem jak swieci ten samsung bo moze to jest deal breaker. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Jakim napisał:

Jak nie. W dalszym ciągu bije go na głowę w HDR a jest sporo tańszy. 

Na głowę? HDR mniejszy o 100? Bez przesady. G2 to dalej dobry sprzęt i na ten moment w tym rozmiarze (powyżej 65" a takiego Balon szuka) jedyna opcja na topowe parametry. Ale fakt jak Samsung nie przeszarżuje z ceną za 75 cali to może konkurencja spowoduje że ceny spadną. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, mozi napisał:

Na głowę? HDR mniejszy o 100? Bez przesady. G2 to dalej dobry sprzęt i na ten moment w tym rozmiarze (powyżej 65" a takiego Balon szuka) jedyna opcja na topowe parametry. Ale fakt jak Samsung nie przeszarżuje z ceną za 75 cali to może konkurencja spowoduje że ceny spadną. 

Patrząc na tabelkę poniżej to raczej samsung w zasadzie wszędzie ma lepszy parametr jasności. Do tego trzeba dodać fakt, iż on tak świeci KAŻDYM kolorem i tutaj jest ta zasadnicza przewaga. NIe w chwilowym "błyśnięciu". Generalnie jednak pewnie i jedna i druga opcja w domu to mega wypas.

 

jpg lg vs s95.jpg

Game mode:

 

jpg lg vs s95.jpg

Edytowane przez Jakim
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...