Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, wyje...waliłem węża z kieszeni :rofl: i w razie czego wyskrobałbym tysiaka więcej - pytanie czy warto na tego OLEDa? Czy tanie ciulstwo? 

 

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-55oled706-tv-oled-android-ambilight.bhtm

 

Mam na myśli czy warto z perspektywy cena/jakości - czy warto dołożyć 1000 zł w porównaniu do Samsunga Q80BAT, a różnica w graniu będzie niewielka albo i tak na obu telewizorach zacinać się nie powinno :cool2:

Edytowane przez HajsMajster
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, balon napisał:

No czytam ten test to faktycznie jakiś kosmos. Średni hdr 1060 nitów, co przy tej czerni niszczy fest.

 

@teddy przyjacielu jak tam wrażenia? Ty wcześniej miałeś oled czy to twój pierwszy?

Pisałem strone, dwie wczesniej. TLDR: jest miazga. Grając w takie plague tale to co chwila zbieram szczeke z podlogi jak ten TV wyswietla kolory i detale. Gierki wygladaja jak na jakichs modach HD w porownaniu do mojego starego LCD samsunga

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, teddy napisał:

Pisałem strone, dwie wczesniej. TLDR: jest miazga. Grając w takie plague tale to co chwila zbieram szczeke z podlogi jak ten TV wyswietla kolory i detale. Gierki wygladaja jak na jakichs modach HD w porownaniu do mojego starego LCD samsunga

A jak tryb gry? Nic nie psuje? Na szajsach różnie z tym bywało.

Odnośnik do komentarza
15 hours ago, HajsMajster said:

Dobra, wyje...waliłem węża z kieszeni :rofl: i w razie czego wyskrobałbym tysiaka więcej - pytanie czy warto na tego OLEDa? Czy tanie ciulstwo? 

 

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-55oled706-tv-oled-android-ambilight.bhtm

 

Mam na myśli czy warto z perspektywy cena/jakości - czy warto dołożyć 1000 zł w porównaniu do Samsunga Q80BAT, a różnica w graniu będzie niewielka albo i tak na obu telewizorach zacinać się nie powinno :cool2:

 

Ja jestem zajebiście zadowolony, chciałem LG, ale stwierdziłem, że nie będę jechał 50km do Piotrkowa do najbliższego marketu, który jeszcze ma LG na stanie nie z wystawy. Pytanie czy lubisz jak Ci się coś świeci, bo nie każdemu ambilight pasuje i nie każdy ma za telewizorem gładką powierzchnie.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, balon napisał:

Gorsza jakość obrazu, kolory itp. 

No to nic takiego nie zauwazylem, ale tu sie pewnie zdaj po prostu na opinie z jakichs dokladnych testow. W materialach ktore ogladalem nikt o czyms takim nie wspominal. Nie ma sensu robic fotek czy nagrywac filmikow bo i tak nie przekazuje to zajebistosci tego ekranu w porownaniu do ogladania na zywo. W sklepie tez pewnie troche traci bo jednak swoj pelen potencjal pokazuje wieczorem w ciemnym pomieszczeniu (co nie znaczy ze w dzien czy zapalonym swietle wyglada zle)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, mozi napisał:

Jedyne nad czym bym pomyślał to wielkość- jak masz 75" to jednak przesiadka na 65 może boleć. Ale zawsze możesz sofę dać 1m do przodu :>

 

Dlatego trzeba zmieniać telewizor co jeden rozmiar :sonkassie:

 

Ja z LCD zaczynałem od 26 cali, a teraz jestem na etapie 55.

Strach pomyśleć jakie będą sztosy jak dojdę do 75 :obama:

 

 

:kekw:

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, mozi napisał:

Jedyne nad czym bym pomyślał to wielkość- jak masz 75" to jednak przesiadka na 65 może boleć. Ale zawsze możesz sofę dać 1m do przodu :>

Albo o 2m to i 55 styknie! 
No ja się podpaliłem fest. Jakby było coś w okolicach 75-77 cali to już bym brał o ile by 15tys nie przekroczyło.  

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MaZZeo napisał:

Nie, mówię o QD-Oledzie samsunga w 77 calach który wyjdzie w przyszłym roku.

 

Niestety nadal w przypadku OLEDów różnica w cenie między 65 calami a 77 calami tego samego modelu to 60-100%

No ja właśnie też o tym QD pisałem. 

W życiu nie dałbym za TV 20+. Już wydać 5 cyfr jest ciężko, a co dopiero z dwójką z przodu :/  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...