Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mejm napisał:

To samo czytalem przy premierze BB. A ze mainstream, a ze bedzie latwo, a ze duzo sie sprzedalo itd. No a chyba az tak latwo nie bylo? Chociaz patrzac po forum to chyba najczesciej konczone soulsy.

Bloodborne? Imo łatwy. Zabawa się zaczynała dopiero w kielichach i dlc.

Odnośnik do komentarza

Przejść grę to jedno, a wybić wszystko co się rusza na tym świecie to drugie, może być tak, że sama główna ścieżka będzie lżejsza, bo zaprojektowana do przejścia bez zbytniego latania na boki, a dużo zwiedzając można zwyczajnie być na nią mocno op. A największe wyzwania będą pewnie gdzieś tam po katach pokitrane.

Odnośnik do komentarza

Chyba każde z Soulsów były mocno trudniejsze w DLC. W Dark Souls 3 był jeszcze ukryty smoczy świat, który też podnosił poprzeczkę względem reszty gry. 

 

A jak komuś za mało, to można robić sobie kolejne ng+ i dalej podnosić poziom. 

 

Mam nadzieję, że ten open world da radę, bo w większości gier strasznie tego nie lubię. Czuję się jak chłopak na posyłki biegający po mapie zamiast grać. Shadow of The Colossus miało fajną mapę i tam mi pasowało. Chociaż jestem dobrej myśli. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Mam nadzieję, że ten open world da radę, bo w większości gier strasznie tego nie lubię. Czuję się jak chłopak na posyłki biegający po mapie zamiast grać

 

fecht questy w elden ring ? boże nie. wzorem poprzednich gier pewnie będą quest-line`y, gdzie będziemy musieli coś zabić, komuś pomóc, coś zrobić.       

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Schranz1985 napisał:

Do kiedy embargo na recki?
Chcę kupić w piątek, ale obawiam się o klatki frame pacing i ogólny balans gry + bugi.
 

 

Ja tam biorę to wszystko na klatę. Aktualna wersja przedpremierowa wygląda OK. Na wszystko inne wyjdą patche i tych zmian też chcę doświadczyć. 

Granie podczas premiery, kiedy świat tętni życiem, to zupełnie inne doświadczenie. Tylko przy Dark Souls 1 udało mi się tak zagrać i chciałbym to powtórzyć. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Hubert249 napisał:

To będą najłatwiejsze Soulsy. Zobaczycie, że przy takiej liczbie klas i otwartym świecie, będzie od cholery OP przedmiotów, które zrobią z nas robocopa. Sami Japończycy podkreślają, że to będzie najmniej irytująca gra w ich portfolio. Zakładam, że wzorem Sekiro,  będzie ognisko przed każdym bossem + skakanie między nimi + wezwanie koleżki do pomocy+ 500 lokacji w którym można szybko farmić dusze. 

Takie będzie to Dark Souls IV. 

 

Ja czytając wywiady czasem mam wrażenie, że oni w ogóle nie zakładają robiąc Soulsy, że ludzie w to grają offline heh. Często mówią że "ich gry pokazują wartość współpracy", tak samo o Elden Ringu, gdy tacy ludzie jak ja są zirytowani online'em, wyłączają go w ogóle i grają to jak w każdą singlową grę.

 

 

Jeśli to jest zwykły open world (bez bardzo absolutnego skalowania leveli), ale z systemem rozwoju podobnym do Soulsów, to siłą rzeczy musi być "łatwiejszy" niż Soulsy. ALE dla tych cierpliwych, nie dla wszystkich. Tak jest z prawie każdą taką grą. Jeśli coś ci się nie podoba, idziesz gdzie indziej, wracasz doje'bany. Duża większość nawet pół-otwartych gier (w tym 2D "metroidówki") jest drobnostką dla ludzi wąchających ściany i zbierających wszystkie ulepszenia. Myślę, że w Soulsach tak nie będzie, ale gracze zwiedzający świat i pakujący być może będą mogli się naprawdę bać tylko pewnych bossów, nie że cała lokacja im co 10 kroków daje w ryj.

Odnośnik do komentarza

Nie liczcie, że nagle gra stanie się łatwiejsza. Nie mylić z przystępniejsza.

 

Cytat

I'd say typical Souls difficulty, give or take. There are optional things that can be utilized to make a few areas a fair bit easier, plus the typical optional co-op. Even still, you're going to die in major encounters. A lot.

 

 

Jeszcze odnośnie tweeta, że gra jest bardzo długa:

 

Cytat

I'd say that's a fair comparison. At least the size of two Souls games (with the DLC). At least.

I haven't finished yet though, so maybe it is closer to 3 of the games combined. Based on my best guess, there's a crapload of the map left that I haven't even seen yet.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...