Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

juz sie chyba powoli zblizam do konca, przynajmniej chcialbym bo juz jestem w takim momencie ze tylko przebiegam na pale te lokacje bo nie mam sily tego eksplorowac jak w tradycyjnych solusach. Ogolnie to samo podejscie do gry mam dokladnie odwrotne do poprzednich gier gdzie wchodzac do lokacji posuwalem sie do przodu powoli zbierajac wszystko i zabijajac wszystkich przeciwnikow. Tutaj wjezdzam koniem jak najdalej do przodu i dotykam ognisk, podnosze mapy, dopiero jak mam odkrytych kilka miejsc to otwieram mape i planuje gdzie isc

 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Rozi napisał:

A nie możecie grać po swojemu, tylko szukacie optymalnego builda w internecie? Zabiłoby to dla mnie całą przyjemność z grania. Jeszcze te filmiki, jak być OP na samym początku, koszmar.

W każdych soulsach jest easy mode... w tych to pewnie nawet kilka opcji, bo i gra wielka, więc ciężko im było wszystko odpowiednio wyskalować. Niemniej jednak bez eksploracji i dłubania w necie za tutorialami gra jest dalej mega trudna i to się ceni :). Fajnie, że respec jest też możliwy i to chyba z 10x na grę. Można sobie kombinować do woli:). 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Il Brutto napisał:

Ogolnie to samo podejscie do gry mam dokladnie odwrotne do poprzednich gier gdzie wchodzac do lokacji posuwalem sie do przodu powoli zbierajac wszystko i zabijajac wszystkich przeciwnikow. Tutaj wjezdzam koniem jak najdalej do przodu i dotykam ognisk, podnosze mapy, dopiero jak mam odkrytych kilka miejsc to otwieram mape i planuje gdzie isc


Zacząłem wczoraj tak samo jeździć, jak jest klasyczna lokacja to jadę powolutku z lizaniem ścian ale ta otwartość zaczęła mnie męczyć. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, S_600 napisał:

Po zepsutym sejvie z 20 paro godzinnym progressem dałem grze drugą szanse i... zażarło. Nowa postać (samuraj), nowe techniki, nowe miejscówki. W każde soulsy gralem rycerzyk i tarcza i tak do zrzygania, aż w końcu przy czwóreczce coś nowego. Katana tnie aż miło :dance2:

Wczoraj mnie zżarło tak, że zapomniałem pójść spać xD. Przez 4h nie ubiłem żadnego dużego bossa, szukałem koścołów i drzew, pozwiedzałem forty, szukając itemu do questa xD. COo za psychol wrzucił open world do soulsów :/

Na koniec poszedłem na chyba fabularnego bossa, okazało się, że jest ich 2ch i walka trwałą 30 sekund, na moją niekorzyść :/.

Odnośnik do komentarza

Mi się coś pokickalo i myślałem, że po Margit już akademia a tu zamek dopiero eksplorowalem xd doszedłem do 

Spoiler

Godricka

I stwierdziłem, że trzeba poeksplorowac. No i to jest piękne  niby latam w obszarach co wydawałoby się że już tu byłem, ale jednK nie. Tak jakby się cały czas coś nowego pojawiało xd a to dwóch bossów, a to jakiś niedźwiedź. No jest tego wszystkiego I ciężko się oderwać.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...