Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem za ognistego giganta i zaczynam teraz już z Wiki uzupełniać questy i zbierać pominięte przedmioty. 

Całe duże lokacje pominąłem, jak Volcano Manor i fajnego bossa. 

 

Sekretny talizman do windy miałem, ale w życiu bym się nie domyślił jak mam go użyć :dafuq:

 

Niestety kilku NPC i nagród za nich już nie ma :( Całe szczęście mam sepuku i Rivers of Blood.

 

Cieszę się, że NG++ to spore wyzwanie ze względu na HP bossów, ale to chyba oznacza też, że bronie z bleed jeszcze większą przewagę zyskają, bo procentowy damage będzie kosmiczny.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wet_willy napisał:

No jak nie bijesz NPC to akurat na prawde ciezko tego questa zjebac bo on praktycznie jest do zrobienia az do samego konca gry xD

No yeblem to yeblem nie ma co drążyć xd zdechło jej się. Nie wiem co we mnie wstąpiło.

bossow Ci tu pod dostatkiem. 

Odnośnik do komentarza

Ja zabilem tylko w kanalach goscia co sie nazywal Łajnojad. W dodatku mowil ze bedzie dalej zabijal ludzi. No musialem, nie wiem skojarzylo mi sie z jakims Trynkiewiczem. Nie wiem czy dobrze zrobilem ale nie zaluje.

 

Ogolnie wszystko missable juz zrobilem i wszystko pod trzy zakonczenia tez zrobione takze teraz juz na lajcie mozna grac. 

 

Teraz robilem sobie questy z listow z volcano manor.

 

Wogole trzeba przyznac ze swietnie sie robi te questy w eldenie w porownaniu z reszta soulsow.

 

 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, mozi napisał:

Ja widzę ze zyebalem quest Fia… zaczęła coś sapać to jej wyebalem lepe a przez to widzę ze omine bossa. To jest masakra jak tutaj się wszystko przeplata. Bez wiki to o większości można zapomnieć. 

Idziesz do Church Of Vows tam gdzie jest ten żółw papież, do posążka i wszystkie twoje grzechy zostają odpuszczone. Co ciekawe chyba npc też wskrzesza bo pamiętam, że zaciukałem Sellen w ruinach a potem znowu tam była i normalnie ze mną rozmawiała, chyba że to jakiś bug.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

Idziesz do Church Of Vows tam gdzie jest ten żółw papież, do posążka i wszystkie twoje grzechy zostają odpuszczone. Co ciekawe chyba npc też wskrzesza bo pamiętam, że zaciukałem Sellen w ruinach a potem znowu tam była i normalnie ze mną rozmawiała, chyba że to jakiś bug.

Sprawdzę bo u żółwia byłem ale posagu nie sprawdzałem (chyba tylko item stamtąd zabrałem)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, japco napisał:

Taki byłem zesrany przed Radhanem czytając tu i ówdzie pełne terroru posty, a jak przyszło co do czego to padł za drugim razem. Natomiast te dwa gargulce w podziemiach? Jebać takie gówniane, tanie walki. 

Radahn został też mocno znerfiony w ostatnim patchu. 

g93989waz4o81.png?width=603&format=png&a

 

Odnośnik do komentarza

Mimic nie musi nic klepać, ważne że przeciwnik atakuje jego zamiast nas.
Wtedy wchodzisz do akcji ty, nie ważne jaka broń, nie ważne jaki build, nie ważne że nie ogarniasz uników.
Walisz lamersko po plecach, umar.
A później piszesz na forumku, leee ale łatwe te soulsy wszystko ubite za 1 czy 2 razem xD.
Na ng+ też daje radę, problem zaczyna się od ng++ ale tam mało kto dojdzie.
Bo dziś soulsy stały się casualem dla mas, gdzie platyne wbija każdy kto chcę bez żadnego wysiłku, ba trofea są tak skonstruowane że możesz pominąć większość rzeczy do zdobycia.
To już nie to co kiedyś że trzeba było znaleźć 30 czarów 30 cudów wszystkie gesty itd.
Dziś w eldenku wystarczy kilka sztuk.
Szkoda, bo co za tym idzie malo kto pozna wszystkie sekrety tej gry.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...