Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po znalezieniu ok 40 świątyń + 2 dungeony, stwierdziłem że zrobię sobie wycieczkę SPOILER

Spoiler

pod Zamek skoro tam też jest chasm

i ogólnie to po wielkich trudach udało mi się przebić do GIGA SPOILER

Spoiler

korytarza z początku gry, klimacik w chuj, odkrycie kolejnych rycin na ścianach (może dobrze że szybciej wszystkie wspomnienia znalazłem), to jeszcze Ci nowi nieumarli a ja miałem jakiś bieda mieczyk na poziomie 36 :sapek:stwierdziłem że ich spalę tymi ognistymi glutami :vegeta_smile:

Dotarłem do TEGO momentu, miałem lekkie Deja Vu z BOTW

MEGA GIGA SPOILER

Spoiler

Spieprzyłem z legowiska, bez Master Sworda nie widzę chyba opcji pokonania Armii Mobków, ale już po samej drodze z zamku na dół - myślę że łatwo nie będzie


Co do gry? Nie wiem czy wszystko wymaksuje, bawie się świetnie, gra jest tak olbrzymia że nie wiadomo w co ręce włożyć, a czasu na granie mało :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, S_600 napisał:

Da się jakoś zeskoczyć w locie z parolotni na ten samolocik, ktory wybiera się z inwentarza? W ogóle tego samolotu nie ogarniam, daje go przy jakiejś skarpie podpinam wiatrak i nie leci :dance2:

Tak o nie poleci, przyczep cart od dołu, żeby rozpędzić samolocik. Tak na chłopski rozum, powinno też dać się użyć ultrahand, żeby podnieść do góry i postawić, potem stanąć na samolot i użyć recall. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpowiedź jest taka: na pewno da się. Widziałem jak niejedna osoba to robi.

 

...i trochę nie wiem jak oni to robią. Próbowałem kilka razy i po prostu mi ucieka skubany hehe. Fajne uczucie tak wyrzucać skrzydła do śmieci. Jak na tym pierwszym z brzegu wideo, 1:22.

 

Co do uruchamiania ich, to każda metoda która wykorzystuje ogólną fizykę działa. Tak jak z wieloma rzeczami, najszybsza metoda to często po prostu "podnieś, opuść, wejdź na to i użyj recalla i ciach, jesteś w powietrzu". Wtedy sam wiatrak wystarczy by je ruszyć do przodu.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Butt napisał:

Tak o nie poleci, przyczep cart od dołu, żeby rozpędzić samolocik. Tak na chłopski rozum, powinno też dać się użyć ultrahand, żeby podnieść do góry i postawić, potem stanąć na samolot i użyć recall. 

no ja zawsze startuje z recallem. *startowałem bo teraz korzystam z tego goty pojazdu co tu wrzucałeś :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ogqozo napisał:

Odpowiedź jest taka: na pewno da się. Widziałem jak niejedna osoba to robi.

 

...i trochę nie wiem jak oni to robią. Próbowałem kilka razy i po prostu mi ucieka skubany hehe. Fajne uczucie tak wyrzucać skrzydła do śmieci. Jak na tym pierwszym z brzegu wideo, 1:22.

 

Co do uruchamiania ich, to każda metoda która wykorzystuje ogólną fizykę działa. Tak jak z wieloma rzeczami, najszybsza metoda to często po prostu "podnieś, opuść, wejdź na to i użyj recalla i ciach, jesteś w powietrzu". Wtedy sam wiatrak wystarczy by je ruszyć do przodu.

 

 

 

No właśnie nie pamiętam czy tak robiłem z tym podnoszeniem, może w shrinach, ale o tym pomyślałem. Dawno też wingsów nie używałem, bo się zużywają zbyt szybko. Ale fajny filmik, bo pokazuje, że też można je wyciągać w czasie lotu na paralotni. Tego na pewno nigdy nie próbowałem.

 

  

3 godziny temu, Pupcio napisał:

no ja zawsze startuje z recallem. *startowałem bo teraz korzystam z tego goty pojazdu co tu wrzucałeś :banderas:

No pojazd jest goty. Szkoda, że wcześniej tego nie miałem. Ostatnio latałem nim po różnych górach i poznajdywałem sporo koroków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...