Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Pupcio napisał:

Też wole jak najmniej fabuły w grze o yebanym elfie tak szczerze :pawel: ale liczę w dwójce na więcej filmików z zeldą :wujaszek:

Szczerze?

Godzinę temu, 20inchDT napisał:

duzo fabuly w jedynce czy mozna youtubować?

Po to zmienili tytuł, że jednak nie dwójka pewnie.

Odnośnik do komentarza

Zmiania podtytułu nie musi nic znaczyć. Może po prostu chcieli dopasować się do tematu story tej odsłony. Już jedna Zelda w japonii zostawiła nazwę sequelu, może w tym wypadku będzie podobnie.

 

Cytat

 Nintendo Treehouse's Bill Trinen said at the time. "We’re still calling it the sequel to Breath of the Wild."

https://www.gamesradar.com/zelda-tears-of-the-kingdom-fans-still-dont-have-a-clue-what-the-title-means/

 

To jest sequel do BOTW tylko po prostu wydarzenia w tych grach są tak miałkie, że nie ma sensu się nad nimi rozwodzić ot co.

Odnośnik do komentarza

kurła to co te trailery jedynki pokazuja jakas placzaca zelde jakby jej link nawalalił mlotkiem do miesa. Ja tu myslalem ze jakis epic ratowanko krolestwa i romansik, a to tylko odbijanie obozow i zbieranie niszczacych sie broni? :sadkek: to czekam na dwojke, bo zanim bym sie zabral za jedynke to dwojka by pukała do drzwi, a nie chce grac w gry z takim gameplayem blisko siebie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.09.2022 o 18:48, Dr.Czekolada napisał:

Zrobiłem maraton prawie wszystkich Xenoblade'ów z DLCkami. Co mi jedna Zelda może zrobić :gigabeta:

Ja mogę max 1 Xeno 1 rok, inaczej mi się nudzi, ale podziwiam :D. 

 

Co do Zelduni, to liczę, że jednak jakiś Switch 2, co by pociągnął to na 60 klatuniek się do premiery pojawi :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Czekam z niecierpliwością, bo po pierwsze po trailerach widzę, że będzie również dużo swobodnego spadania, gdy w pierwszej części było głównie szybowanie, mniemam że te wyspy będą zawieszone bardzo wysoko.

 

Po drugie, skoro mapa ma być ta sama, tylko że ze zmianami to, albo pójdą w alternatywny świat, albo znacznie rozbudują ten, powiększą, czy też dodadzą wyspy jak w Wind Waker, a może nawet będzie można nurkować, byłoby pięknie.

 

Po trzecie tytuł sugeruje, że jeśli chodzi o fizykę to może będzie coś więcej z wodą? Ciekawe ile z tego się sprawdzi, ale wierzę, że przebiją BOTW, bo mają do tego fundamenty, dlatego że pomimo całej zajebistości BOTW jest co poprawiać, co tylko pokazuje jaki to jest sztos.

 

Jeszcze odnośnie swobodnego spadania to pewnie będzie można sterować postacią, tak jak w realu, bo w realu podczas spadania można się przemieszczać, obracać, na co mamy około 55s, albo więcej czasu już w wingsuicie.

 

Oni naprawdę znowu to zrobią, pozamiatają, najlepsze jest jednak to, że gracze co generację proszą o zaawansowaną fizykę, a dostają wybór, czy 60k/s, czy 4k, za to otrzymał ją niedomagający Switch xD.

 

 

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Nawet wolałbym aby to była pierwsza grą na nowego switcha. Również czekam na tą grę i dla niej kupię switcha znowu. Ale kurwa meeeega się obawiam o te 30 klatek na switchu. Przez te dwa lata na nowych konsolach tak przywykłem do 60, że takie a Plague Tale skończyłem tylko i wyłącznie dlatego, że bardzo lubię jedynkę, wiedziałem, że nie jest bardzo długa i te 40 klatek z vrr na Xboxie minimalnie poprawiało odbiór. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, dla mnie dungeony były epickie, bo… w razie jakby ktoś jeszcze nie ukończył BOTW dam w spoller:

 

Spoiler

to takie bestie przywodzące na myśl SOTC, z tym że wchodzimy do ich środka, a motyw z obracaniem jaszczura, czy ruszaniem skrzydłami ptaka, że nie wspomnę o polewaniu się wodą przez słonia, tym samym zmieniając układ pomieszczeń, zębatek itp. był mega.

 

Wiem, ze nie były specjalnie trudne, ale były wyjątkowe i pasowały do tej epickiej przygody jak ulał, za to tą dodatkową trudność rekompensowały świątynie. Z zagospodarowaniem mapki również się nie zgodzę, bo było bardzo naturalnie, co masz w wysokich górach, albo na pustyni w realu? Śnieg i piasek, a mimo to nie można zarzucić grze, że było pusto, bo nie było, każdy skrawek był inny, po spędzeniu w grze 360h i zdobyciu 582 koroków bodajże, ani razu nie poczułem kopiuj wklej. Najlepsza gra wideo wszech czasów, ale rozumiem, że nie każdemu musi się podobać, mnie też kilka rzeczy nie pasowało, ale było tyle plusów, że przyćmiły te kilka minusów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...