Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2020 o 22:46, creatinfreak napisał:

Do tego w zeszłym roku Sony odpuściło E3 i wcale bym się nie zdziwił jakby w tym roku też dali sobie spokój

 

3 minuty temu, YETI napisał:

Oficjalnie, Sony odpuszcza E3. 

 

We will build upon our global events strategy in 2020 by parti(pipi)ting in hundreds of consumer events across the globe. Our focus is on making sure fans feel part of the PlayStation family and have access to play their favorite content. We have a fantastic line up of titles coming to PlayStation 4, and with the upcoming launch of PlayStation 5, we are truly looking forward to a year of celebration with our fans."

 

 

 

Daj nr do totka, albo pewniaczki jakieś z dużym kursem

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No ładnie Sony się wysrało na graczy po raz kolejny. :/ 

 

Trochę mnie wkurwia, że E3 staje się tak olewane bo to jednak najwazniejsza impreza w roku, a przynajmniej kiedyś była. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Myślę, że to nie kwestia arogancji tylko żeby ich premiery czy ogłoszenia nie były przysłaniane przez inne sprawy. Stawiając się na ich miejscu jest to dla mnie zrozumiałe. Wydają mnóstwo pieniędzy na imprezę, więc oczekują odpowiedniego odzewu w necie. A nie bycia jednym z kilku. Największym, ale jednym z kilku. A robiąc osobno imprezę poza terminem E3 cały spotlight jest na nich. Ale jako gracza i konsumenta mnie to wkurza :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gregor var Emreis napisał:

Myślę, że to nie kwestia arogancji tylko żeby ich premiery czy ogłoszenia nie były przysłaniane przez inne sprawy.

mówie o całej ich polityce w ostatnim czasie. Bywało że Sony organizowało swoje konferencje na wielu imprezach: E3, Paris Game Week, Playstation Experience i bez problemu dominowali w przekazie medialnym każdej z nich, cały internet żył tymi imprezami wraz z Sony.

 

Ale od jakiegoś powodu zrezygnowali z tego wszystkiego, a odpuszczenie E3 w 2020 r. jest tylko kolejną cegiełką

Odnośnik do komentarza

W tamtym roku też odpuścili. Nie widzę innego powodu niż marketing i koszty. Dominować w przekazie medialnym to coś innego niż być jedynym w tym przekazie. Teoretyczny experience w październiku gdzie nie ma nic innego zbiera całą uwagę w czasie imprezy i na długo przed nią. Mimo wszystko w relacji z E3 Sony jest jednym z wielu. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gregor var Emreis napisał:

W tamtym roku też odpuścili.

No odpuścili i nie zaoferowali niczego w zamian dlatego to było aroganckie. Zgadzam się że w tym roku sytuacja jest inna bo jest szansa że zrobią zastępczą impreze i nie zostawią graczy bez informacji.

 

Btw ciekawy komentarz

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Ilość afer związanych z kierownictwem E3 (ESA), które wyszły w ostatnich latach ma też duży wpływ na to, no i E3 generalnie zmierza donikąd. W tym oku  np. pomysł na ożywienie imprezy, to zabawy w kolejkach i spotkania z influencerami xDDDDD

Śmierć E3 była zapowiadana jeszcze przed startem tej generacji. E3 jest drogie, nieotwarte na graczy, ale jednocześnie nie na tyle profesjonalne, żeby być tylko targami branżowymi. 
Zresztą nawet MS czy EA to tylko wirtualnie są na E3, po prostu mają swoje imprezy w okolicach E3.

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No ale wiesz, przynajmniej wiadomo kiedy spodziewać się jakiś nowych zapowiedzi bo data E3 jest wszystkim znana co najmniej rok przed imprezą, a jak nikt nie jedzie na E3 to taka wielka niewiadoma jest jeśli chodzi o zapowiedzi. :/ 

Odnośnik do komentarza

W dobie internetu E3 jest zbędne zwłaszcza z perspektywy gracza europejskiego i w obecnej formule. Pamiętam jak się jeszcze takimi rzeczami interesowałem jak w latach 2005-2010 coś kombinowali z tym E3 ,że było rozsiane po małych lokalach i namiotach po okolicy, tragiczne były te relacje. Później zobaczyli ,że to jest ślepa uliczka i powrócili do starej formuły ale to już nie było to samo bo wiele film zwyczajnie obcięło swoje budżety na E3. Plus te wieczne afery z ich udziałem. To już nie te same targi co końcem lat 90 i początkiem lat 2000. 

 

Może część tortu Niemcy przejmą, było by to dla nas korzystne. Nintendo całkiem lubi się z gamescom, PCty też, MS również obecny, Sony również. Myślę ,że organizatorzy mają o co walczyć z słabnącym E3. Albo każda z firm zacznie organizować swoją imprezę w różnych porach roku i będziemy mieć ruch cały czas w newsach ;d 

 

Mi osobiście podoba się formuła Nintendo. 

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie siedzialo z garstka forumowiczow nad ranem i komentowalo konfe sony ale ich obecnosc na e3 mnie je.bie. Przed targami lataja przecieki, na targach permanentna sequeloza a nawet jak zapowiedza nowe ip to albo wyjdzie za 5 lat albo zniknie z radaru na dobre. Dobrze, ze ms jest co roku bo beke mozna potoczyc z forumem o ludzkiej porze.

Odnośnik do komentarza

W 2019 na stronie E3 pojawiła się lista nazwisk osób z ich telefonami adresami zamieszkania. Ponad 2000 osób które brały udział w tamtejszym E3. Youtuberów, dziennikarzy i wystawców.  Była to największa gamingowa wtopa 2019 roku. Mnóstwo ludzi zraziło się do E3, które umiera sobie pięknie na naszych oczach. :) Sony olewa E3 i bardzo dobrze bo nie ma powodu aby tam być skoro ma swoje własne imprezy. 

Poza tym faktycznie, zanim coś zostanie ogłoszone na E3 i tak wiadomo przed imprezą dzięki przeciekom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...