Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie ja napisałem, że za 4 PLN miesięcznie? Jestem spokojnie w stanie płacić 50zł miesięcznie za taką usługę jeśli będzie dostarczać w miarę szybko nowe tytuły (powiedzmy 3-6 miesięcy po premierze). 

 

Nie myślałem, że to kiedyś napiszę, ale aktualnie GamePass + promocje na cyfrówki sprawiły, że pudełka to ja kupuję tylko jak chcę w coś zagrać bardzo szybko. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Square napisał:

Zamiast taniej to drożej i aż strach pomyśleć co się stanie jak wywalą całkowicie pudełka.

 

Pewnie spotka nas los Steama, czyli masa świetnych gier na pół-darmo i wymiana kodów.

Odnośnik do komentarza

Przeceny dzisiaj są tak szybko ,że dla mnie gierka na premierę może kosztować i te 80 euro. I tak rocznie kupuję góra 2-3 tytuły na premierę a tak to ogrywam zaległości albo marnuję czas w Heroes 3. Jeśli tylko za ceną ma iść jakość nie mam nic przeciwko dać za takiego RDR3 te 80 euro na premierę a na resztę mogę poczekać aż wpadnie w abonament albo zejdzie do ceny która mnie zadowala. Jak ktoś kupuje wiele gier na premierę to faktycznie wzrost cen może mieć wpływ na jego budżet. Chociaż ciekawi mnie jak eliminacja używek na konsolach wpłynie na branżę, PC dzięki cyfrowej dystrybucji zyskał wiele.

 

5 minut temu, 20inchDT napisał:

Zastanawia mnie co się stanie w Goldem. Ms pewnie zacznie wypuszczać wszystko na PC + cross-play, to dlaczego tylko na konsolach mamy płacić za grę online? Pewnie nie ruszą tego, bo przynosi im sporą kasę, ale "trochę" to nieuczciwe jest ;/

 

Nie ma na to szans, za duża kasa w tym siedzi. Na PC też z tego co pamiętam wprowadzili golda jednak gracze to wyśmiali tyle ,że tam jest możliwość ominięcia tego a na konsoli nie. 

Odnośnik do komentarza

https://www.wired.com/story/exclusive-playstation-5/

 

Detale na temat PS5, które już oficjalnie zadebiutuje pod koniec 2020 

 

Cytat

However, game installation (which is mandatory, given the speed difference between the SSD and the optical drive) will be a bit different than in the PS4. This time around, aided in part by the simplified game data possible with the SSD, Sony is changing its approach to storage, making for a more configurable installation—and removal—process. "Rather than treating games like a big block of data," Cerny says, "we're allowing finer-grained access to the data." That could mean the ability to install just a game's multiplayer campaign, leaving the single-player campaign for another time, or just installing the whole thing and then deleting the single-player campaign once you've finished it.

 

Cytat

There is ray-tracing acceleration in the GPU hardware

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, _Be_ napisał:

Sprzęt spoko, gorzej z grami bo co tam w sumie może być na start od 1st party Sony? Ghost of Tsushima jako crossgen, nowy Killzone? 

A to źle? Do tego może byc horizon 2 i inne gry 3rd party, przecież to i tak bardzo dobra opcja jak na start konsoli. Switch startował z portem zeldy i wszyscy byli szczęśliwi.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, XM. napisał:

A to źle? Do tego może byc horizon 2 i inne gry 3rd party, przecież to i tak bardzo dobra opcja jak na start konsoli. Switch startował z portem zeldy i wszyscy byli szczęśliwi.

 

Ty no trochę mało xD Horizon 2 no nie sądze, że tak szybko stworzą sequel i na bank nie będą wydawać kolejnej gry akcji RPG obok siebie. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...