Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież dobrze wiesz, że jedno jest nieodłączną częścią drugiego. Chcesz zagrać w GTA online, musisz kupić GTAV. No chyba, że zaraz zaczniemy dzielić komponent sieciowy i singiel jako dwie osobne gierki, to okażę się, z MS miał w ch/uj gierek w tej generacji:obama: Nie idź tą drogą. W każdym razie, dobra gra usługa to no, ten, dobra gra. Tak samo jak słaby tytuł który jest pozbawiony takiego modelu nagle nie stanie się przez to mesjaszem. Plus, pieniądze jakie robi GTA/RD online na bank po części zostaną zainwestowane w kolejne odsłony. Więcej kasy na produkcje=lepsza gra, w teorii. Lepsza gra=winning. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sony na 100% nie zmieni polityki wydawniczej, nie po tej generacji - chociaż naturalnie spodziewam się kilku prób w obrębie multi, więcej niż w tej generacji. MS generalnie też nie zmieni jej, ale uzupełni pewnie większą ilością gier SP, szczególnie na styku AA/AAA.

Będzie dalej następowała też konsolidacja rynku, będzie więcej zakupów devów, zarówno przez ww. dwójkę, jak i obecnych wydawców (i Tencent - firma jest nastawiona na ekspansję, tak naprawdę sam wiem o kilku próbach Tencenta w PL :v).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Figuś napisał:

Wezyr uważa, że ostatnia trylogia Croftówny jest lepsza od Uncharted :dog: może dlatego :shieeet:

 

Dokładnie tak jak mówisz kolego. Doceniam ND za włożoną pracę, ale z drugiej strony gram w to i wciąż nie mogę wyjść z podziwu, że to ten sam team co ludzie od The Last of Us. Mówiąc krótko: Uncharted to dobre filmy, a reboot Lary to dobre gry.

 

a ja u mnie gry >> filmy

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
  • Haha 2
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Hendrix napisał:

Sony na 100% nie zmieni polityki wydawniczej, nie po tej generacji - chociaż naturalnie spodziewam się kilku prób w obrębie multi, więcej niż w tej generacji. MS generalnie też nie zmieni jej, ale uzupełni pewnie większą ilością gier SP, szczególnie na styku AA/AAA.

to prawda, bo po co zmieniać coś co działa?

 

i tak samo jak Ty liczę, że nowe studia tj. Ninja Theory, InExile, Double Fine czy Compulsion uzupełnią bilblioteke xboxa o ciekawe singlowe gierki z pogranicza AA i AAA

Odnośnik do komentarza

A mi tam jakoś niezbyt spieszno do PS5 bo zbyt wiele zaległych gier pozostało mi do ukończenia, lista niedokończonych to w tym momencie kilkanaście tytułów.

Poza tym na granie też nie mam tyle czasu co wcześniej bo zmiany po 12h, poza tym Młodemu trzeba pomóc w lekcjach, czy tam z angielskim, jeszcze coś ugotować. 

Nową konsolę na pewno kupię, ale nie na premierę tylko przy okazji gdy wyjdzie jakiś mesjasz. Ps4 w zupełności mi wystarczy na najblizszy rok albo dwa.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, SebaSan1981 napisał:

A mi tam jakoś niezbyt spieszno do PS5 bo zbyt wiele zaległych gier pozostało mi do ukończenia, lista niedokończonych to w tym momencie kilkanaście tytułów.

No akurat następna generacja to będzie lajtowa przesiadka, bo niby ma wszystko działać z obecnej. Jak przy poprzednich premierach warto było poczekać, tak teraz prawdopodobnie warto będzie zmienić sprzęt od razu.

Odnośnik do komentarza

Jak uważacie, nowy Xbox i PS5 będą posiadały pełną, taką prawdziwą wsteczną kompatybilność, czyli wkładasz płytę i grasz jak w każdą inną grę na next-geny, czy jednak każdy tytuł z One/PS4 będzie wymagał jednorazowego pobrania patcha przygotowującego daną grę pod nową konsolę?

Odnośnik do komentarza
Cytat

Myślicie, że w przyszłej generacji konsole będą w stanie uciągnąć taką grafę czy to jeszcze nie ten czas?

Będę mocno zdziwiony jak gry do roku od premiery nie będą tak wyglądać, a co dopiero pod koniec żywota. Nie ma tu nic nadzwyczajnego patrząc jak gry z koncowki tej generacji wyglądają  (a w szczególności RDR2 które jest graficznie KOSĄ mimo bycia open worldem)

Odnośnik do komentarza

Też bym chciał, ale RDR2 robiono ile? 8 lat? Szczerze mówiąc spodziewam się, że będzie b. ładnie, ale opad kopary będzie zarezerwowany dla nielicznych tytułów, które poziom immersji podniosą fantastyczną animacją, naturalnym oświetleniem lub fizyką świata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...