Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

Każda gra od Sony, GTA 5 np.

 

Pad ma teraz reagować na to co się dzieje w grze i przekazywać graczowi to (tzw. technologia heptyczna). Czyli pływając postacią w wodzie, gałki będą reagowały z innym oporem, czy też przy strzelaniu z łuku i broni - triggery.

Odnośnik do komentarza
Teraz, chmurqab napisał:

No pamiętam jak odpaliłem U4 wieczorem na słuchawkach, po czym kobitka przyszła mnie o(pipi)ić że w całym domu słychać strzały XD

YYYY jakie słuchawki? Nawet jak kablem do pada podłączysz to sygnał idzie tylko na słuchawki na PS4, z goldami przez BT tak samo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Mam nadzieje że jednak pracują nad czymś nowym a nie kolejnym rimejkiem starej gry, bo sami ostatnio wspominali że chcieliby dostać szanse zrobić wlasną autorska grę

Robią rimejk jakieś gry, co zostało dawno potwierdzone, i robią nowe IP, co zostało potwierdzone przez kilku insaiderow. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, drozdu7 napisał:

Panowie, to ma być ps5, a wy piszecie że będziecie fajnie jak dadzą odpicowana gierkę z ps3. 


DeS jest jedna z moich ulubionych gier, więc dlatego to mnie interesuje najbardziej. PS5 samo w sobie mnie nie ekscytuje, to nie te czasy gdzie z nową konsolą nadchodził faktyczny przeskok generacyjny i nowa jakość. Podekscytowany jestem tym co From i Platinum będą robić na PS5. 

Edytowane przez mate6
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej jara to, że moc nowych konsol + dyski SSD w standardzie mogą pozwolić na większy zasięg doczytywania terenu. Nic mi tak nie psuje immersji w grach z otwartymi światami jak dorysowywanie obiektów 

 

Mam też nadzieję, że już pierwsze gry pokażą chociaż po części moc nowych konsol i oby były to gry, których jeszcze nie widzieliśmy. Jasne, że Cyberpunk, Microsoft Flight Simulator, Halo Infinite, Ghost of Thushima i Last of Us 2 w wersji na nextgeny też będą mocnymi pozycjami, ale najbardziej nie mogę się doczekać pierwszych gier szykowanych tylko na nowe sprzęty. Obojętnie czy będzie to Horizon 2, nowa Forza, RPG od Playground czy coś czego nawet jeszcze nie podejrzewamy 

Odnośnik do komentarza

to nie pisz, że nowa generacja zapowiada się zayebiście pod względem gier bo jak na razie to jedna wielka niewiadoma

 

zarówno sony jak i ms mogą mieć dużo studiów w zanadrzu ale to nie oznacza, że nagle wyjdą same hity, szczegolnie ze studiów MS :) 

Odnośnik do komentarza

O Sony też jestem spokojny. Niech budują gry mocno nastawione na fabułę, postacie klimat jak TLoU czy Uncharted. Boje się tylko żeby nie szli za bardzo w otwarte światy. Jest to trend którego nie jestem za dużym fanem.
A Microsoft, fajnie studia nowe są i mogą nas czymś mocno zaskoczyć. Byle by nie robili gier usług które są nastwione na robienie kasy. Maży mi się jakieś nowe IP w stylu Gears of War, posiadające porządną 10h kampanię.

+ Mam na dzieje że przyjdzie nam zobaczyć GTA VI, na nowe konsole.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Barbarian napisał:

Byle by nie robili gier usług które są nastwione na robienie kasy.

mCedlPK.jpg

Co jest złego w tym że ludzie chcą grać w takie gry jak Halo, Gearsy, Forza i Sea of Thieves i ms zarabia na tym pieniądze?

 

Dlaczego Microsoft miałby przestać je robić?

Edytowane przez ASX
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.