Skocz do zawartości

Nintendo Switch Lite - temat główny


pattro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy te karty microSD będą działać bez problemu na Switch LITE czy trzeba kupić polecane karty do SL gdzieś na forum było np: Samsung EVO polecany .

Po prostu chodzi o cenę w promocji są tańsze od sandiska czy samsunga tylko czy kompatybilne z LITE ?.

- Karta pamięci ADATA microSDXC 256GB [klasa10]   [odczyt 100mb] 

- Karta pamięci KINGSTON Canvas Select microSDXC 256GB  Klasa 10,UHS-I  odczyt 80mb

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2019 o 18:17, roivas napisał:

Akurat pozbawienie wibracji to spory problem. Fajnie można by to wykorzystać np w Fatal Frame. Lite jest tak jakby wąskim gardłem "rodziny" switchów przy tworzeniu gier. To jest najgorsze. Ogranicza to nie tylko jego, ale Switche ogólnie.

a może będzie zupełnie odwrotnie i właśnie od tej pory gry pod handheld będą bardziej dopracowane? Umówmy się, nikt nie kupuje takiego Wieśka 3, żeby grać w niego w docku i jest wiele innych gier, które powinny być tak samo dopracowane..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Napiszę tak: o Mariko było dużo informacji w firmware pół roku przed premierą, konsola jest złamana więc hakerzy wygrzebuja takie rzeczy, tak samo ikonki kontrolerów snes, nes. O pro nie ma nic, żadnej wzmianki. Więc ja osobiście w te plotki nie wierzę. Może jest jakaś rewizja ale chip raczej taki jak teraz, więc raczej nie pro. Może zmieni się wygląd tylko? Osobiście chciałbym coś składanego ala 3ds.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, iluck85 napisał:

Ale do Lumines czy tego typu gierek na szybko świetny jest ten lite.

 

Jak dla mnie to Lumines stało się 3x lepszą grą dzięki Switchowym wibracjom. Serio nigdy się ta gra dla mnie aż tak nie wyróżniała, póki nie zrobili tego. Nagle z dziwnego układania klocków z jedną metodą na całą grę, gra staje się hardkorowym przeżyciem głównie zmysłu dotyku z wibracjami zagłuszającymi ci muzykę jak na rave przystało mdr. W życiu bym tego nie kupił na Lite'a.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, NemoKOF said:

O pro nie ma nic, żadnej wzmianki. Więc ja osobiście w te plotki nie wierzę. Może jest jakaś rewizja ale chip raczej taki jak teraz, więc raczej nie pro.

 

I cale szczescie, mam juz dosyc czytania tekstow uzytkownikow i nie Switcha o czekaniu na Pro bo wtedy kupia albo wymienia. Branza tak zwalila przez jakis czas ze kazdy ma juz chyba czekanie ze krwii na cos nowego albo cos co moze byc nowe. Jestesmy posiadaczami konsoli Nintendo, my gramy a nie zajmujemy sie czekaniem i nie pisze sie ze (pipi)a (pipi)ona jego mac do (pipi) (pipi)owej nedzy ze sie czeka na nowy sprzet Nintendo (pipi)a jego mac, proponuje (pipi)a kupic 3DSa i na nim grac takim ludziom bo na Nintendo sie gra a (pipi)a (pipi)ona jego mac nie zajmuje sie kurewskim czekaniem na cos. (pipi)a nie rozumiem jak do (pipi)a mozna siedziec na forum i dzielic sie tym z innymi ze wspolnie sie zajmuje czekaniem jak ma sie konsole Nintendo kolo siebie. Alex Morgan w ciazy

Odnośnik do komentarza

To jak z Apple- kupić macbooka? Nie, za 7 miesięcy Konfa i bedą nowe :blink: Potrzebujsz? Kupuj. Tyle w tym temacie. 
Watpie w 3 konsole, bedzie za duży burdel.  Watpie tez w następcę 3DS- jest switch. A jak pro ma wyjsć, to na bank nie bedzie to lato- N nigdy nie wydało konsoli w środku roku. W pod koniec sie rzuca z ms i prawdopodobnie z Sony? W Jp akurat Xbox szału nie zrobi, bo sprzeda 150 konsol day one, a tyle to N sprzedaje w kwadrans. 
 

No ja mam Lumines na lite i najwiecej czasu przy tym spędziłem do teraz :) Zeldy nie skończyłem, ale partyjki raz dziennie se nie odmowie. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, NemoKOF napisał:

Switch ma moc porównywalną z ps3, może troszkę więcej. Zmień dilera. 

Switch jest ponad 4 x "mocniejszy" od PS3 i prawie 3 x od Wii U

 PS3 - 230.4 gigaFLOPS

Wii U - 352 gigaFLOPS

Switch -  1 teraFLOP

https://www.gamespot.com/gallery/console-gpu-power-compared-ranking-systems-by-flop/2900-1334/11/

 

Edytowane przez hennepin
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, źle napisałem. Patrząc na suche liczby ok. Nie zmienia to faktu że jest słabszy od każdej innej obecnej na rynku platformy. I że patrząc na porty i multiplatformy do bliżej mu do tamtej generacji stacjonarek niż obecnej. 

 

Ten ranking porównuje tylko GPU. Jest jeszcze cpu, ram (którego switch ma mniej niż one i ps4). 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ale wiesz jak chodzi na ps4 xD no trochę lepiej. Dodaj jeszcze fakt, że GPU chodzi w ręku na połowie zegara czyli masz dokładnie 1/2 wydajności wtedy. Nie nazwał bym tego "wydajność wystarcząca na lata". Na ps3 jakieś GTA 5 wyszło nawet. Możesz popatrzeć na porty z tamtej generacji, nie urywaja doopy wzrostem jakości. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...