Skocz do zawartości

Nintendo Switch Lite - temat główny


pattro

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz jakiekolwiek szkło, lite wszędzie to zwykły plastik i od byle dotykania go palcem zarysujesz ekran. Ja kupiłem jakieś najtańsze za 10 zł dwie sztuki.

 

Do tego polecam gripa, osobiście kupiłem to

 

https://allegro.pl/oferta/hand-grip-uchwyt-podstawka-do-nintendo-switch-lite-9088539293?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

W tytuły które wymagają częstego używania drugiej gałki, gra się po prostu znacznie wygodniej.

 

Odnośnik do komentarza

Etui spigen. Pierwsze wrażenia bardzo znajome, w końcu chyba od 4-5 lat codziennie dotykam takiego rodzaju gumy (3 telefony i teraz switch). W środku jest jakaś pleksa co mi się nie podoba bo moment zbiera paluchy i moment będzie porysowane, ale konsolkę ochroni. Jak młoda pójdzie spać to pogram i sprawdzę czy wygodnie się gra.2615809fd4e2b6ba92b08d666b01bd34.jpg

Odnośnik do komentarza

Sugeruje w domu jak grasz sciagac etui, zalozyc jak sa dzieci ird albo wychodzisz. To juz wazy wiecej niz normalny Switch albo tyle samo, ja nie mam ryski taki fajny material. Teraz wale sobie sesje w SSBU na trawce w sloncu. Pozdrawiam "czerwonych", polecam na lato takie granie a nie na kiblu

 

E6-E70-DBF-94-EF-48-AA-AFF0-88226-CBB683
326-ABE68-CA11-4094-8-CC5-3-BDA921-C37-E
9-C32-B09-B-FA05-4-C0-B-9-D7-A-0-D04-EE6
 

Edytowane przez _Forum_
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 24.11.2020 o 23:53, iluck85 napisał:

Na morele poniżej 500zł będzie w piątek. Ale na to nie liczę.

ALE, będzie też 30 na allegro Lite w cenie 699zł. Bardzo fajna cena za to. 

Niech jeszcze ogarną soft że mam jedno konto, jedną grę i dwie konsole- progres jeden obojętnie na czym gram i będzie gitara. 

Ty, no trochę słabe masz to info o promocjach.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, krupek napisał:

Ty, no trochę słabe masz to info o promocjach.

Słabe? Wszystko się przecież odbyło:
Morele w piątek 27 listopada: 484 zł.
Allegro w poniedziałek 30 listopada: 699zł.

 

Ba, iluck85 przepowiedział nawet system update 11.0.0 z wtorku 1 grudnia!

Cytat

When using software with the same Nintendo Account linked to multiple consoles, save data backed up from one console will automatically be downloaded to your other console(s).

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, maciucha napisał:

jest sens naklejać folię na ekran jeśli switch będzie tylko w rękach lub futerale?

Pewnie, że jest. Naklejaj folię czy tam szkło, niewielki wydatek, a zaoszczędzi Ci nerwów i ewentualnych rys. Chociaż szczerze przyznam, że moja konsolka, mimo częstego dokowania i wyciągania nie nabawiła się ani jednej rysy, bardziej wkurzają popalcowane plecki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Lepiej się gra na Switchu Lite :notbad: wydaje mi się też ,że poprawili chłodzenie albo moje już jest mocno zakurzone. Mega podoba mi się wrażenie jednej bryły, nic nie lata wszystko sztywniutkie. No i jest dużo lżejszy i trochę mniejszy. Jednak sprawia wrażenie bardziej plastikowego. Tylko trochę większy od mojego telefonu, chociaż do kieszeni jest za duży. Szkoda ,że nie zrobili go składanego. Z zakupu jestem mega zadowolony. Gram w 90% przenośnie a te pozostałe 10% to multi kanapowe więc będzie u mnie jako drugi switch. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...