Skocz do zawartości

Disco Elysium


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2023 o 11:51, maciucha napisał:

Wleciało pod kolderke na steam decku.

Lecimy, nie śpimy :daddy:

Vizual novel na przenosniaku pod kołderką to u mnie bankowe chrapanie. Ja na vicie w persone4 grałem celowo na siedząco bo jak kładłem się na łóżeczku to max pół godziny wytrzymywałem i ululany byłem xddd. Z gier z ściana tekstu lozeczkowo przebrnąłem jedynie przez danganronpy 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2023 o 13:50, Daffy napisał:

Vizual novel na przenosniaku pod kołderką to u mnie bankowe chrapanie. Ja na vicie w persone4 grałem celowo na siedząco bo jak kładłem się na łóżeczku to max pół godziny wytrzymywałem i ululany byłem xddd. Z gier z ściana tekstu lozeczkowo przebrnąłem jedynie przez danganronpy 

Hmm to znaczy, że może to nie jest gatunek dla Ciebie, skoro Cie nudzi :)?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończone. Super gierka, pozycja obowiązkowa dla fanów rpg. Główne zadanie wciąga bez reszty, z pobocznymi imo nierówno. Super napisane dialogi i bohaterowie rzadko się zdarza żebym pamiętał zwykłych npctów z gierek a tu mam wrażenie że za 10 lat dalej będę pamiętał sprzedawce z lombardu czy innego prostego kierowce ciężarówki.

Z minusów to nie wszystkie zadania były zbyt porywające no i czasem potrafiła zmęczyć ta ściana tekstu, szczególnie te polityczne zawiłości świata przedstawionego działały na mnie usypiająco, no ale nikt nam nie każe tego robić na dobrą sprawe bo to wszystko rzeczy poboczne. Wątek główny trzyma mocno zagrajmera i nie puszcza do samego końca. Tak zwany HARDKOR

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Disco Elysium naprawdę inspiruje. Koleś postanowił się wcielić i zrobić post-mortem dochodzenie o tym, kto zabił Disco Elysium. Spoko, to tylko 2,5 godziny gadania. Dla fanów YouTube'a bo tak naprawdę nie każdy jest w stanie wnieść wiele światła i nie każda sytuacja jest wyjątkowa. No ale szacun.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Co masz pod tymi trzema kropkami? Może tam jest update do PS5? Ogólnie widzę, że ludzie mieli z tym problem już kiedyś, a teraz jak Disco ma wersję w abonamencie to znowu może licencje głupieją (tak jak kiedyś z FF7 PS4 z PS+ czy coś). https://www.reddit.com/r/DiscoElysium/comments/qxhffw/upgrade_ps4_disc_to_ps5_version/

Zawsze można próbować pisać do supportu Sony by zrobili jakiś reset licencji, ale nie ma tu w sumie dużej straty granie w wersję PS4 - tam nie ma co usprawniać xD

edit:

jeszcze mogą być cyrki z regionami https://www.reddit.com/r/DiscoElysium/comments/xaqr4m/ps4ps5_upgrade/

 

Odnośnik do komentarza

Pod trzema kropkami jest wyświetl produkt ale jak to klikam to przenosi mnie do screena który wrzuciłem wcześniej z ceną 179 złotych 

Cytat

ale nie ma tu w sumie dużej straty granie w wersję PS4

Na rewolucję graficzną nie liczyłem

wyczytałem tylko że wersja ps4 miała dużo błędów a wersja ps5 jest ich pozbawiona, ale może to tylko na premierę tak było .
Myślałem że  problem z upgradem jest przez to że to import us, jakoś przegapiłem to na stronie kierownika Dejva, no ale  trudno, dramy nie będę robił

Odnośnik do komentarza

Ano jak import US to zapewne pokrywa się z tym, co wkleiłem w drugim linku.

 

Cytat

So I raised a support ticket with Sony, who told me that as I have a US Region disc, and I'm based in the UK, I'm not entitled to the upgrade. I bought the disc from a UK seller so to be honest I'm really disappointed :/


W razie czego wygląda na to, że jest rozwiązanie - możesz sobie jakieś drugie lipne konto otworzyć na potrzeby tej gry

 

Cytat

 

Hey just wanted to give you an update

I created a US region PSN account, and the free upgrade was available for download

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.