Skocz do zawartości

PSX Extreme 266


Oceń okładkę PSX Extreme 266  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 266 (wersja czerwona)

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      1
    • 4
      1
    • 5
      3
    • 6
      3
    • 7
      2
    • 8
      8
    • 9
      3
    • 10
      6
  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 266 (wersja niebieska)

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      2
    • 4
      1
    • 5
      3
    • 6
      3
    • 7
      5
    • 8
      6
    • 9
      4
    • 10
      5


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, raven_raven napisał:


Kto w PE pisze o „prawakach” czy „prawackim” czymstam? Nie czytam od deski do deski, to może przegapiłem. 

 

Aha bo pan raven zadecydował, że musi paść to konkretne słówko, żeby można było dwie postawy porównać. Jakby się okazało, że gdzieś Zooltar użył określenia "prawackie", to następnie byś się doczepił, że nie napisał "bojówki" xD. Spoko, ja w to brnąć nie będę. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kotlet_schabowy napisał:

Jakby się okazało, że gdzieś Zooltar użył określenia "prawackie", to następnie byś się doczepił, że nie napisał "bojówki" xD. Spoko, ja w to brnąć nie będę. 

 

Nie no, śmiało, wystarczy "prawackie" :).

Odnośnik do komentarza

No tak jak myślałem, nawet swojego chochoła nie umiesz obronić :). A że pan raven się czepia doboru słów w płatnym magazynie, który z definicji zarabia na sprzedaży słowa pisanego i wymagało by się, żeby to słowo pisane trzymało jakiś poziom? No niesłychane, jak to tak można!

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Pix napisał:

Biorę magazyn do ręki i już na dzień dobry wita mnie z okładki "RACHTE & CLANK". 

Otwieram na temacie numeru, którego autorem jest jakiś random Adamus i już przy słowach wstępu dostaję po twarzy "Nie ważne". Ludzie, błagam Was, ostatnio coraz więcej takich wpadek. 

 

Tak, z korektą było trochę problemów przez te wszystkie ostatnie zawirowania mogę tylko obiecać, że będziemy na to zwracać teraz większą uwagę. Błąd na okładce wziął się z tego, że przez przypadek zastąpiliśmy już sprawdzony cover wersją roboczą i ta druga wylądowała w druku. Błąd wyłapaliśmy w momencie, gdy covery były już wydrukowane, więc nie dało rady tego cofnąć.

Co do randomów - Adamus napisał już kilka fajnych tekstów, najpierw do działu ambitnych, potem już do hardkora. Niestety nie jestem w stanie zapełniać numeru tylko tekstami starej gwardii, bo ta znacznie się uszczupliła a też część po prostu nie gra już w gry. Adamus, Piechota czy Rayos naprawdę się starają, rzucają pomysłami, widać, że im zależy i do pracy podchodzą rzetelnie, więc możecie mieć pewność, że czytając ich recenzje bądź publicystykę jest to bardzo dobry content poparty odpowiednim researchem.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Roger napisał:

Zresztą przy przydzielaniu tekstów czy zatrudnianiu nowych osób poglądy polityczne nigdy nie były brane pod uwagę, a pomysły, warsztat pisarski

Faktycznie, używanie takich słów jak "lewackie" świadczy o za(pipi)istym warsztacie. 

Rozumiem Twoje podejście ale Ty też musisz zrozumieć, że kłuje w oczy używanie określeń, które dzięki obecnej sytuacji politycznej są powszechnie uważane jako nienawistne i służą jedynie bezsensownym podziałom. Jak już mówiłem, dla mnie branża rozrywkowa powinna być totalnie odcięta od tego szamba, ale jak widać niektórzy zesrają się jak nie wspomną o swoich poglądach, przecież poza magazynem o gierkach polityka jest tylko na każdym portalu informacyjnym, w telewizji, gazetach, filmach itd.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, raven_raven napisał:

Posiadanie swoich poglądów politycznych to jedno. Ale można je wyrażać w sposób godny czegoś więcej, niż Gazeta Polska.

Tu masz rację, ale znając komoda nie chciał nikogo obrazić a słowo "lewacki" użyte zostało do opisania bardzo skrajnych postaw. Zresztą nie chcę pełnić tu roli jego adwokata, ale nie raz dyskutowaliśmy w redakcji na takie tematy i zawsze była to dyskusja na poziomie. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Shen napisał:

Pan Tadeusz aka Zooltar wielokrotnie schodzil na tematy polityczne, na co zwracalem wczesniej uwage i nie bylo to problemem.  Widac wszystkto zalezy od tego, po ktorej stronie kto sie opowiada.

bullshit, jeśli chodzi o mnie, to przy(pipi)ałbym się tak samo, jakby Komoda czy ktokolwiek inny pisał o "prawakach". Po prostu bezcelowe są takie wrzutki w MAGAZYNIE O GRACH. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ludwes napisał:

Od jakiegoś czasu mam przerwę od kupowania magazynu, ale widząc tu co miesiąc Rogera, który regularnie tu zagląda, regularnie odpowiada na krytykę, i to z taką klasa, to nie ukrywam, że zamierzam to zmienić. 

no dokładnie, a weź coś złego napisz pod CD-A, to Cię Smuggler jeszcze zjedzie.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, grzybiarz napisał:

no dokładnie, a weź coś złego napisz pod CD-A, to Cię Smuggler jeszcze zjedzie.

żeby tylko, ja dostałem bana na 2 dni bo miałem "atak marudnicy bolesnej". 

Smg to zwykły stetryczały, narcystyczny dziad z kompleksem wklęsłego krocza. 

Tym się różnią od PSX, którzy krytczne komenty dają nawet do "Głosu Ludu" 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Shen napisał:

Pan Tadeusz aka Zooltar wielokrotnie schodzil na tematy polityczne, na co zwracalem wczesniej uwage i nie bylo to problemem.  Widac wszystkto zalezy od tego, po ktorej stronie kto sie opowiada.


Było już jasno napisane przeze mnie i inne osoby o co chodzi, ale dalej będziesz udawać, że chodzi o poglądy. Można i tak.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Shen napisał:

Pan Tadeusz aka Zooltar wielokrotnie schodzil na tematy polityczne, na co zwracalem wczesniej uwage i nie bylo to problemem.  Widac wszystkto zalezy od tego, po ktorej stronie kto sie opowiada.

 

Ale chyba różnica jest miedzy wypowiadaniem swoich poglądów a pisaniem jak z rynsztoka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...