Skocz do zawartości

PSX Extreme 266


Oceń okładkę PSX Extreme 266  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 266 (wersja czerwona)

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      1
    • 4
      1
    • 5
      3
    • 6
      3
    • 7
      2
    • 8
      8
    • 9
      3
    • 10
      6
  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 266 (wersja niebieska)

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      2
    • 4
      1
    • 5
      3
    • 6
      3
    • 7
      5
    • 8
      6
    • 9
      4
    • 10
      5


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Perez napisał:

Dostałem info, że PDF-y zostały rozesłane. 

Trochę słabo to wygląda z tym wysyłaniem biorąc pod uwagę, że to już czwarty(?) miesiąc od zmiany, a masa ludzi dalej nie dostaje wersji .pdf nawet jak zostały "wysłane".

Już człowiek myślał, że jak raz wysłał odpowiednią wiadomość do wyznaczonego kontaktu to został dodany ręcznie do listy dystrybucyjnej, ale chyba te maile są tworzone ręcznie przez jakiegoś studenta, a nie z automatu.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Komodo: Deweloper próbuje uniknąć linczu ze strony lewackich bojówek typu „Social Justice Warriors”, a jak sądzę, dla przebiegu scenariusza będzie to tak samo istotne, jak w każdej grze, w której sami tworzymy bohatera. Czyli w ogóle. Dlatego też sam jestem zadeklarowanym zwolennikiem odgórnie narzuconych postaci. W świecie Cyberpunka będziemy wypranym z tożsamości everymenem.

 

co tu się odje,bało xD wszystko tam w porządku na strychu?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.09.2019 o 11:26, grzybiarz napisał:

Dla wydawcy to kasa z góry, więc opłacalny biznes, ale jak czytelnik ma brać prenumeratę i co miesiąc dostawać numer z opóźnieniem, prosić się o pdfa, to się nie opyla.

 

 

W dniu 25.09.2019 o 11:24, Plugawy napisał:

To na ch.uj komu prenumerata?

W moim przypadku zakup Pixela jest możliwy tylko przez prenumeratę, bo nigdzie w kiosku nie ma :) Przeważnie przychodzi w poniedziałki, i widziałem te zdjęcia z powyginanymi czy wręcz podartymi stronami, ale mój egzemplarz zawsze przychodzi w bardzo dobrym stanie, i to z darmową przesyłką.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Perez napisał:

Dostałem info, że PDF-y zostały rozesłane. 

:facepalm:

JPR mnie to się już upominać nie chce. Można jakoś zerwać prenumeratę i odzyskać część kasy?  Szybciej zachce mi się iść do kiosku niż sprawa z prenumeratą będzie normalna. W skrzynce nic nie ma a wysyłanie maili też niewiele daje - to chyba nie miało tak działać. Godności mojej już nie ma wcale, choć to dodatkowy pdf z rana na skrzynce mnie przekonał do prenumeraty bo często na wyjeździe można było poczytać na komórce czy tablecie.

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem jakieś 3/4 recki Borderlands 3 i dalej nie mogę. Chyba pierwszy raz przez te wszystkie lata (od #4 numeru) nie dałem rady doczytać recki. Roger ze swoją nowomową dla gimbazy (pozamykali już te wynalazki jakbyś nie wiedział, choć roczniki dalej egzystują) tymi porównaniami jak dla upośledzonych zniszczyłeś całą reckę - "turlam dropsa po sedesie" ludzie...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Mihau_ALU napisał:

Przeczytałem jakieś 3/4 recki Borderlands 3 i dalej nie mogę. Chyba pierwszy raz przez te wszystkie lata (od #4 numeru) nie dałem rady doczytać recki. Roger ze swoją nowomową dla gimbazy (pozamykali już te wynalazki jakbyś nie wiedział, choć roczniki dalej egzystują) tymi porównaniami jak dla upośledzonych zniszczyłeś całą reckę - "turlam dropsa po sedesie" ludzie...

Akurat pisząc recenzję B3 chciałem po części oddać klimat gry - momentami smieszny, szalony, ale czasami również żenujący, suchy nie wspominając o tym, że główni antagoniści mocno smieszkują w tym stylu jak i z całej kultury streamingu. Stąd też ostrzeżenia na początku recenzji na grafice. Chciałem po prostu napisać to trochę inaczej niż zawsze. Dzięki za opinię będę brał na to namiar w przyszłości. 

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, kotlet_schabowy napisał:

 

No to jeszcze jednego takiego trzeba i będzie równowaga z wysrywami dwóch tetryków. 


Kto w PE pisze o „prawakach” czy „prawackim” czymstam? Nie czytam od deski do deski, to może przegapiłem. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, raven_raven napisał:

Deweloper próbuje uniknąć linczu ze strony lewackich bojówek typu „Social Justice Warriors”

 

Nie no (pipi)a, jak się następni zaczną bawić w politykę, to (pipi)e to i przestaje kupować PE. Niedługo "lewackie" będzie kupowanie ziemniaków albo chodzenie. 

@Roger ogarnij to proszę, bo żenua mocno. 

Odnośnik do komentarza

E, przesadzacie. Zaje'bongo to tylko jedno cringe'owe słowo i jego zastosowanie było mało zobowiązujące, ot, "młodzieżowa" ocena hype'u na grę. Co do recenzji Rogera to jeszcze nie czytałem (więc nie wiem czy przesadzacie), ale ta Butchera z Bulletstorm miała przynajmniej jedną zaletę - została zapamiętana. Zawsze coś.

 

A polityka? Jako gracze nie żyjemy w próżni i czy tego chcemy, czy nie, ma ona wpływ na naszą branżę, bo to też biznes. Trzeba tylko unikać wzajemnych, zawoalowanych pojazdów prawaków na lewaków i vice versa. Gdyby wykroić z wypowiedzi Komodo niepotrzebnych "lewackich" to już brzmiałoby lepiej, bardziej neutralnie, a autorski przekaz na tym by nie ucierpiał.

 

Albo nie, nie wiem, nie znam się na polityce.

 

Aha, no i jest babol na okładce. Rachte & Clank. Literówka, ale na okładce to musi boleć podwójnie ;]

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

A polityka? Jako gracze nie żyjemy w próżni i czy tego chcemy, czy nie, ma ona wpływ na naszą branżę

Jestem graczem ponad 20 lat i jakoś nigdy nie odczułem, że "lewacy/prawacy" mają wpływ na branżę. Poza tym dla mnie ta branża zawsze była czystym funem i odskocznią od szarej rzeczywistości, więc wciskanie na siłe swoich przekonań i określeń, które nie niosą za sobą niczego poza nienawiścią i podziałem ludzi jest po prostu niepotrzebne. Nie (pipi)a w piśmie o gierkach, no błagam. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...