Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

23 hours ago, wojnar said:

Sezony w D4 działają na takiej samej zasadzie jak ligi w Path of Exile - nowa liga co 3 miesiące która dodaje sporo nowości, przede wszystkim nowe mechaniki a jak ktoś woli zamulać na tej samej postaci cały czas to jest Standard który nie ma żadnych resetów i grasz w nieskończoność.

Ligi w PoE to duży powiew świeżości i generuje duży ruch na starcie każdej z nich więc ja już od 11 lat tak gram i nadal z bananem na ryju wyczekuję kolejnych lig. 

 

Kupiłem jakiś czas temu wersję standardową na PC i teraz po recenzjach biję się z myślami czy nie wywalić kolejnej stówki aby jednak w piątek już zacząć :/ 

Jakby ktoś chciał kiedyś razem popykać to zapraszam wojnar#2361 

W sensie wybieram, ze gram w trybie sezonow (?) i co te kilka miechow robie nowa postac tak?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. 

Przykładowo, tak to wygląda w Path of Exile w momencie tworzenia nowej postaci. Można zacząć albo w Standardzie, gdzie nie ma resetów i grasz w nieskończoność albo zaczynasz w lidze (w tym momencie jest liga o nazwie Crucible)

 

 

Spoiler

image.thumb.png.5089d32c63c56e540300ac336a89ddf3.png

 

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Z dzisiejszego wywiadu

"Two expansions already in the works."

 

Runewords is something they think is interesting but it’s so deep they haven’t figured out how to put it in the game yet

 

27 free tiers battlepass 63 premium tiers. Premium track is 100% cosmetic. Power and experience boosts are in the free tiers

 

Reiterated no paying for power. “all microtransactions are cosmetic based” quote. “Player choice in skills and builds and solo/coop, but also cosmetics. That’s what the shop is for”

 

Talks blizzard deadlines and how diablo is approaching blizzard's normal timelines. That's how they came up with quarterly seasons. Talks about how they tried to make seasons long enough for casuals to complete the battlepass

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Shen napisał:

pudełkowiec się odpalił, bo będzie czekac do wtorku i jeszcze przepłacił :)

nie, ja po prostu gardzę cebulakami. dobrze, że piractwo umarło na konsolach, bo dzięki wam ta branża pewnie już by zdechła. a będę czekał do wtorku, bo szkoda mi słonecznego weekendu na gierki i wolałem wesprzeć naszego ulubionego przedsiębiorcę, jak Cie to tak interesuje

  • beka z typa 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...