Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, bartiz napisał:

Chuj jednak wziąłem Ultimate.

Gierka na dysku, rano odpaliłem przed pracą intro i teraz czekanie do 19...

 

I dalej myślę jaką klasą zacząć.

Łączę się z Tobą w bólu. Ja też startuje wieczorkiem. Co do klasy to chyba postawie na lighting druidke. No i ch tam, jednak od początku hardcore:i_am_so_happy:

Odnośnik do komentarza

Ja sie logowalem przez cala noc bez kolejek wiele razy. Lotrzyk juz 21 lvl wbity, co za gierka, co za klimacik, oczywiscie diablo i wieski tylko po polsku. Gra chodzi wspaniale, bardzo dobrze zoptymalizowana na pc. Na razie siekam wszystko jak leci, troche pokombinowalem ze skillami. Beka, ze jak jakis przedmio wypadnie ci teraz z +1 do jakiegos skilla ktorego nie masz to z automatu juz mozesz go uzywac. Bedzie wieeeeele setek godzin (jak nie tysiecy) zabawy, do tego dlc, nowe postacie, nowe mapy. Cos wspanialego kocham ta serie, 10/10 na razie. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Szermac napisał:

Ja pograłem do 4 rano, jak udało się wbić na PS5 tym motywem dodania gry do biblioteki z plusa xDd
Co było błędem bo siedzę na tym HO w pracy teraz zrypany xD Ale gra jest przednia, zdążyłem wbić tylko 6 lvl Nekromantką i jest mega po prostu miodzio :cool:

Ziomek grał od 1, a jak o 6:30 wbilem to dalej siedział :kekw:

Screenshot_20230602_063613_Reddit.jpg.ff5453f1bfbfbb5d3de4034079c11b65.jpg

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Ten sklep z mikro już działa? Jak to wygląda, serio tylko kosmetyka?

Tak.

 

 

Pograłem do 04:30. Ze startem na PC zero problemów. Czekałem kilka minut w kolejce i można było grać. Wziąłem druida, bo to jedyna klasa, której nie spróbowałem w czasie testów. Póki co jest bardzo przyjemnie, nie ma żadnych większych bugów ani innych problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...