Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Sebas napisał:

Forza też pewnie zmierza w kierunku games as a service, dlatego nie ma numerka. MS niby daje gierki w gejpasie, za który trzeba płacić, ale będzie doić dodatkowe pieniążki innymi metodami.

No zapowiada się na to że będzie to jedna gra która cały czas będzie rozwijana darmowymi aktualizacjami (czyli słynna gra usługa), to zresztą  chyba lepszy interes niż kupować co 2 lata ta samą grę z minimalnymi różnicami za 200 zł.

Jedyne co może na tym ucierpieć to listy "exow", bo będzie można wpisać tylko jedna forze zamiast 3 odsłon jak w tej generacji.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, D.B. Cooper napisał:

Ojezu ile można słuchać tego pi.erdolenia 

 

Nikt nic nie kupuje, a na premierę jak psy luźno puszczone na podwórku czekające na kuriera żeby chwycić go za nogawkę i zabrać swój plasticzek. Po czym trzmając go w zębach biegnie do domu i wesoło merda ogonkiem 

 

Je.bani hipokryci 

 

Dlaczego hipokryci? To forum o gierkach, nie dziwota, że ludzie się jarają nowym sprzętem. Sam tak mam i to mnie bardziej kręci niż te gierki. A że obie strony tej gierkowej zabawy dają na razie ostro dupy to nie wina graczy. 

Odnośnik do komentarza

Mnie tam konferencja bardzo się podobała. Halo zawiodło graficznie bardzo, ale w tą serię się po prostu fajnie gra i pod tym względem gameplay jaki wczoraj pokazano był naprawdę dobry. 

Zapowiedzi nowych gier też fajne, aczkolwiek brak dat premiery trochę smutek, ale wiadomo, że te studia coś robią.

Medium? Zaintrygowany bardzo.

Grounded bardzo mnie zaciekawił.

Sporo gier od Third-Party. 

 

Jako gracz twierdzę, że jest zdecydowanie na co czekać. Ale czy zachęciło mnie to do kupna konsoli na premierę? No nie, raczej w drugą stronę, ale do listopada jest jeszcze sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Shago napisał:

Wszystkie, to znaczy? :notsure:

No wszystko co widziałeś na tej konfie będzie w GP.

 

Dziwne, że podali to dopiero po konfie, ale to jest mega ruch.

 

EDIT: Oczywiście nie na premierę konsoli, ale w dzień swojej premiery będą w GP. Źle zrozumiałem.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Człowiek się przespał, emocje trochę opadły można ocenić.

 

Ogólnie bez szału. Prezentacja Halo to był jakiś żart, dobitnie pokazał, że ten szpagat generacyjny przez dwa lata to będzie tragedia. MS może gadać co chce i mieć magików od kodu ale nie da się, nie iść na kompromis kiedy gra ma też działać na sprzęcie niemal 90% słabszym. Hellblade 2 bez gameplayu, Fable - ten CGI całkiem spoko :), oby to nie było mmo. Avowed od Obsidian Entertainment no tu coś interesującego, mam nadzieje, że to będzie taki Skyrim od MS. Everwild do Rare wygląda spoko, chociaż dalej nie wiadomo czy ta gra będzie. S.T.A.L.K.E.R. 2 i Medium zdecydowanie na plus.

 

Mam coraz większe przekonanie, co mnie przeraża, że wszystkie studia 1 part (z małymi wyjątkami) mają za zadanie klapać gierki AA z prędkością karabinu maszynowego, aby wypuszczać je często, a ludzie regularnie opłacali passa.

 

Podsumowując po zobaczeniu prezentacji Sony i Microsoftu , nie widzę żadnego poważnego argumentu, który przekonał by mnie do zakupu któregoś nextgena na premierę.

Odnośnik do komentarza

O ile jestem w stanie zrozumieć brak przeskoku graficznego w tytulach crossge owych bo to oczywiste, że stary bon ciągnie ten (pipi)idolek w dół, tak że gry, które są zapowiedziane tylko na series X i pc także niczego nie pokazały - tutaj zaczynam się martwić czy przypadkiem ciśnięcie na siłę w to 4k nie spowodowało takiego regresu.

 

Na streamach tej jakosci rozdzielczości nie widać. Za to wszystkie modele, asssety, tekstury wyglądają jak z obecnej generacji.

 

Na chwilę obecną jedyne tytuły, ktore cokolwiek nextgenowego pokazały to Hellblade 2, Horizon 2, Ratchet czy demo Ureala:/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, ASX napisał:

No zapowiada się na to że będzie to jedna gra która cały czas będzie rozwijana darmowymi aktualizacjami (czyli słynna gra usługa), to zresztą  chyba lepszy interes niż kupować co 2 lata ta samą grę z minimalnymi różnicami za 200 zł.

Jedyne co może na tym ucierpieć to listy "exow", bo będzie można wpisać tylko jedna forze zamiast 3 odsłon jak w tej generacji.

Nie. Chcę kupować nowe cyferki i widzieć progres choćby w wizualiach. Nie wszystko da się spatchować. Chce też kupować kompletne produkty

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, MYSZa7 napisał:

No wszystko co widziałeś na tej konfie będzie w GP.

 

Dziwne, że podali to dopiero po konfie, ale to jest mega ruch.

 

EDIT: Oczywiście nie na premierę konsoli, ale w dzień swojej premiery będą w GP. Źle zrozumiałem.

 

Ale to ja wiem, że będą w GP bardzo dobrze. Nie mniej data premier nie jest znana.

Odnośnik do komentarza

te aktualizacje i gierki GAAS to tylko wymówka do dojenia krowy na starym silniku i zarabiania kasy na tworzeniu mikrotransakcji zamiast developować nowy tytuł.

 

sorry ale np. taki Rainbow Six Siege ile lat go będą jeszcze doić to nie ukryją faktu że gra ma 5 lat

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, SlimShady napisał:

On uważa, że m.in Wiedźmin 3, to gra usługa. Śmieszne, ale trochę też smutne.

Śmieszne i smutne jest raczej to że kilka miesięcy po tym jak Hendrix wszystko ci wyjaśnił, ty dalej kompromitujesz się niezrozumieniem prostych definicji.

Odnośnik do komentarza

  

9 minut temu, MaZZeo napisał:

te aktualizacje i gierki GAAS to tylko wymówka do dojenia krowy na starym silniku i zarabiania kasy na tworzeniu mikrotransakcji zamiast developować nowy tytuł.

 

sorry ale np. taki Rainbow Six Siege ile lat go będą jeszcze doić to nie ukryją faktu że gra ma 5 lat

 

 

Tak jest. Zwykle cięcie kosztów i retencja klienta.

Ale też sprowadza gierkę do rangi zwykłego zabijacza czasu i nabijania godzin bez większego celu a wtedy to raczej wolę obejrzeć film albo przeczytać książkę.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

Śmieszne i smutne jest raczej to że kilka miesięcy po tym jak Hendrix wszystko ci wyjaśnił, ty dalej kompromitujesz się niezrozumieniem prostych definicji.

 A kim jest Hendrix, nie masz własnego mózgu? Za ciebie inni muszą myśleć? Wiedźmin 3 to kompletna gra w dniu premiery, tak jak GTA V. To nie są gry usługi.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

No wszystko co widziałeś na tej konfie będzie w GP.

 

Dziwne, że podali to dopiero po konfie, ale to jest mega ruch.

 

EDIT: Oczywiście nie na premierę konsoli, ale w dzień swojej premiery będą w GP. Źle zrozumiałem.

Gra od Remedy, tylko multi będzie w gp, single będzie normalnie płatny.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SlimShady napisał:

 A kim jest Hendrix, nie masz własnego mózgu? Za ciebie inni muszą myśleć? Wiedźmin 3 to kompletna gra w dniu premiery, tak jak GTA V. To nie są gry usługi.

Gra v czy wiedzmin 3 to kompletne, ale też rozwijane o nową zawartość aby zatrzymać gracz dłużej przy tytule, dokladnie tak jak w przyszłości będzie  Halo Infinite i inne tzw. gry usługi.

Odnośnik do komentarza

Negatywnie zaskoczyła mnie konferencja jeśli chodzi o studia MS - nie spodziewałem się tego, abstrahując od Halo (nie jestem zaskoczony tym jak wygląda), MS pokazał 3 trailery CGI, gier nie zobaczymy prędko (2022/2023+), in-engine trailer Forzy (która jak wiemy z plotek też była rebootowana), w zasadzie concept trailer Everwild (to też tytuł 2022/2023), gry zapowiedzianej już jakiś czas temu i trailer strony/bloga Ninja Theory o Islandii - nawet urywka z tego jak gra wygląda (i znowu, też prędko tej gry nie zobaczymy).

Najlepiej prezentował się Psychonauts 2, gra powstająca jeszcze przed kupnem studia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...