Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MBeniek napisał:

 


Fajnie, ale YouTube dalej nie wspierany... Jakieś facebook gaming tylko itp. Tu akurat PlayStation wygrywa dla mnie łatwością wrzucania, czy streamowania na YT.
 

1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Konami? Ich marki stoją w miejscu, drodzy pewnie nie są.


Yebać Konami - niech biorą tylko ich marki - Suikoden, Silent Hill, Castlevania, MGS i wystarczy (PESa niech sobie zatrzymają).
MS ma tyle zdolnych studiów, że pięknie by wskrzesili cokolwiek z tego powyżej.
Choć w sumie fajnie, jakby SEGA dołączyła.
Capcom nierealne, ale... Jakby ktoś zapytał mnie o kupno Bethesdy to pewnie napisałbym to samo :xboss:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, tedi007 napisał:

Phil w wywiadzie dla GamesIndustry w styczniu tego roku:

"I think it would be nice if we found an Asian studio, in particular a Japanese studio, to add [to our studios]. I liked it when we had some first-party capability in Japan. We have a small team there, but I think we can do more. That said, through our trips to Japan, I love having Phantasy Star back on our stage with Sega - I thought that was fantastic. Miyazaki-San, before with Dark Souls and now having Elden Ring on our stage... the Japanese creators have shown up more and more."

 

Coś jest na rzeczy, to będzie kolejna bomba.

O tym Elden to cos podejrzanie cicho ostatnio. Moze rzeczywiscie jakis pokaz na TGS i przejecie studia przez MS:obama:

Odnośnik do komentarza

Gratujuję wszystkim przyszłym posiadaczom XSX, dla kogoś kto nie miał Xboxa to będzie growe el Dorado. Ja się z racji finansów wstrzymam, ale czuję, że Wasze zachwyty będą pięknie budowały hajp. :D Mi na razie zostaje XOS i PC, ale dzięki łasce Króla i jednemu ekosystemowi wiele gier z XGP ogram sobie też na premierę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...