Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam zadne abo Ubi nie interesuje bo jedyne gry ktore mi sie podobaly to juz dawno zaorali (Splinter, Prince, Rayman) a te obecne marki sa dla mnie mega nudne (z AC na czele) Co bym chcial zobaczyc to jakas gierke pisana pod nowa konsole i jak to moze wygladac razem juz z tymi mistycznymi narzedziami ;) Raczej na jakies konkretne gierki nie licze...no moze chcialbym zobaczyc co robia w Moon no ale wiem ze to jeszcze za wczesnie zeby pokazywac nowy projekt. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Szkalowanko AC jest teraz na topie, ale jak wyszło AC II z Ezio to Ubi zamknęło mordę wszystkim. Ubisoft z siódmej generacji konsol (przypomnę prawilnie NAJLEPSZEJ w historii gamingu) rozbijał bank sztosem za sztosem. To samo z Acti i EA. Także bez takiego przesadyzmu Panie kolego. :lapka: 

 

Ale PS2, GC, Xbox to szósta generacja konsol Pawełku

Odnośnik do komentarza

A ja od poniedziałku czyli w zasadzie już tydzień non stop giercuję w Valhalla i bawię jak na razie się dobrze... 

Ciut nie powiem po tym tygodniu powoli wyczuwam leciutkie znużenie ale ogólnie gram mi podeszła... A na dowód tego to powiem Wam że od tygodnia jak tylko zacząłem grać w AC Valhalla to nawet 1 raz nie odpalilem CoD'a, a co w moim przypadku się raczej nie zdarza. 

Ostatnio wytrzymałem bodajże 3 dni bez CoD'a jak grałem na PS5 w ostatniego God of War którego nie ograłem na poprzedniej generacji. 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Szkalowanko AC jest teraz na topie, ale jak wyszło AC II z Ezio to Ubi zamknęło mordę wszystkim. Ubisoft z siódmej generacji konsol (przypomnę prawilnie NAJLEPSZEJ w historii gamingu) rozbijał bank sztosem za sztosem. To samo z Acti i EA. Także bez takiego przesadyzmu Panie kolego. :lapka: 

 

No druga część była pewnie jeszcze powiewem świeżości ale klepanie od lat gier w tym samym schemacie do tego jeszcze molochów na kilkadziesiąt godzin. No ale ktoś to kupuje i gra. Ubi ma świetne marki w portfelu ale od lat klepie te swoje tasiemce w otwartych światach. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mirki, tak sobie rozkminiałem, a co jeśli dla MS-u TGA stało się najważniejszym eventem i na E3 MS pokaże jakiś piach*, bo pod koniec roku będą mieli lepszy content do zaprezentowania?

 

Conspiracy Keanu | Know Your Meme

 

*w domyśle znane już gry i mało

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Szymek napisał:

alez bedzie latane nad swoimi pastwiskami:banderas:

  Ukryj zawartość

przez 10 minut 

gdzie sa "nowe" gierki z fps boost ? Spencer wiariacie dawaj Batmana 

Też czekam, bo ostatnio kupiłem dlc za grosze i chciałbym ograć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...