Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, iluck85 napisał:

No coś w tym jest. 
E3 samo w sobie ssie trąbę od kilku lat. 
Brakuje mi czasów magazynów. Czekania miecha aż wpadnie do kiosku i tam relacja z imprezy. 
Dzisiaj to mocno nijakie. Coś jak konfy Apple. 
Brakuje mi Jobsa który godzinę gadał o nowym kompie, a cały czas w kopercie leży Air na stoliku.
Dzisiaj na scenę wychodzi Tim i zero zaskoczenia, bo od tyg wiadomo co będzie i jak wyglada. 

A mi się teraz to milczenie podoba, bo kiedyś to wszystko wyciekało przed imprezą a forma online sprawia, że nie do końca wszystko wiemy, poza tym ostatnia bieda w gpu, możliwy deal z u+, jakieś czasowe eksy. No jest trochę opcji. Ten nutella też widać, że to wspiera. 

Odnośnik do komentarza

Ja od siebie powtórzę, że jeśli oni na ten rok nic nie wydadzą to skisne w huj. Naprawdę. Pomimo że mam w co grać (aktualnie Wiedźmin 3, po przeczytaniu całej sagi), to już nie chce się czytać tych przechwałek MS i Spencera. Xsx to genialna maszynka, Quick Resume i dysk ssd wypala mi czaszkę. Ale no nie róbmy jaj że oni potrzebują 5 lat żeby coś wydać. Już nawet nie wspominam ze wszystko się opiera o Forza/Halo/Gearsy. 

Nakupili studiów, przecież każde z nich pracowało nad czymś. Teraz pewnie wyjdzie Spenc i powie ze dokupił 3 studia i dadzą gry Ubi do gejmapassa. 

Zdziwie sie jak stanie się inaczej. 

 

W konkurencyjnym obozie po początkowych pożarach ze specyfikacją i cenami gier teraz jakby wszystko okrzeplo. Wydają kolejne exy. I chociaż ani demonsy, ani returnal czy ratchet to nie mój target to jednak coś tam się dzieje, podtrzymują ten okres do momentu jak będą mieli gotowe największe bomby.

Oj żeby MS nie wyjebał sobie w kolano na początku generacji bo potem już nie nadgonią 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lpcl napisał:

A mi się teraz to milczenie podoba, bo kiedyś to wszystko wyciekało przed imprezą a forma online sprawia, że nie do końca wszystko wiemy, poza tym ostatnia bieda w gpu, możliwy deal z u+, jakieś czasowe eksy. No jest trochę opcji. Ten nutella też widać, że to wspiera. 

Coś czuję, że wjedzie cała najnowsza trylogia Assassin's Creed. 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, drozdu7 napisał:

Ja od siebie powtórzę, że jeśli oni na ten rok nic nie wydadzą to skisne w huj. Naprawdę. Pomimo że mam w co grać (aktualnie Wiedźmin 3, po przeczytaniu całej sagi), to już nie chce się czytać tych przechwałek MS i Spencera. Xsx to genialna maszynka, Quick Resume i dysk ssd wypala mi czaszkę. Ale no nie róbmy jaj że oni potrzebują 5 lat żeby coś wydać. Już nawet nie wspominam ze wszystko się opiera o Forza/Halo/Gearsy. 

Nakupili studiów, przecież każde z nich pracowało nad czymś. Teraz pewnie wyjdzie Spenc i powie ze dokupił 3 studia i dadzą gry Ubi do gejmapassa. 

Zdziwie sie jak stanie się inaczej. 

 

W konkurencyjnym obozie po początkowych pożarach ze specyfikacją i cenami gier teraz jakby wszystko okrzeplo. Wydają kolejne exy. I chociaż ani demonsy, ani returnal czy ratchet to nie mój target to jednak coś tam się dzieje, podtrzymują ten okres do momentu jak będą mieli gotowe największe bomby.

Oj żeby MS nie wyjebał sobie w kolano na początku generacji bo potem już nie nadgonią 

Jak mają nic nie wydać jak ten mfs wlatuje w czerwcu a halo mam nadzieję, że we wrześniu? 

Bo ten butter zapowiedziany na październik więc imo albo wrzesień albo listopad, a gdzieś tam w tle cod jeszcze. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Cedric napisał:

Bethesda potwierdziła, że Fallout 76 będzie na evencie Xboxa w niedzielę.

 

Ech, F76... po co to żyje?

 

Pies ich yebał, ale ASX powiedziałby że ludzie tego chcą i SOT jeszcze. :banderas:

Odnośnik do komentarza

IMO to kwestia podejścia.

Już to chyba pisałem, ale dla mnie XSX to jest konsola do:

  • Game pass - ze szczególnym uwzględnieniem: multi/coop z dobrym teamem (np. Outriders, Knockout City, Wreckfest to mega do multi z dobrym nastawieniem, ba nawet Dark Alliance jest mega) ORAZ gier starszych/indorów (tak!) itp., ale takich w które normalnie bym nie pograł (nawet po to by odpalić i zobaczyć co to i wyjebać albo pograć ale po powiedzmy 10h uznać, że to nie to).
  • Do exów MS - małej ilości, starszych, ale często podrasowanych.
  • Do fajnych sprzętowo/softowych gimmicków - QR i FPS Boost są naprawdę spoko.
  • Do multiplatform - tu jestem zawiedziony, bo jednak spodziewałem się, że wersje na XSX będą albo dużo albo minimalnie lepsze. Ja wiem, że devi nie mieli  softu i to nie jest ostatnie słowo, ale nie zmienia to faktu, że nie tego się spodziewałem - no i ile można czekać? Ale duży dysk i dokupiona karta/dysk sprawa, że mam też prawie 4 razy więcej miejsca - więc multiplatoformy raczej będę kupował na XSX.
  • Może już nie bezpośrednio dla mnie - ale kumpel któremu sprzedałem XOX kupił game passa i game passa i może/możemy od razu grać w tonę tytułów. Gdzie indziej by tego nie miał.

NATOMIAST to, że MS nie ma exów AAA jest żałosne. Rok od premiery zaraz a chyba będzie Halo (którego singiel bardzo lubię) i może/chyba FH5, która mimo wszystko średnio mnie jara oraz MFS, który dla mnie nie jest gierką a symulatorem i to pewnie mniej dającym radochę jak Snowrunner.

Jakby oni co 3 miechy wydawali gierkę to fajnie, ale żeby to były gierki na poziomie exów Sony i Niny. Niny ma co miesiąc ex albo dwa czasem - jasne to są czasem szroty/porty/pół indory (Miitopia, tfu), ale są. 

 

Jeszcze - ja po zeszłorocznej konfie jestem zawiedziony i nie oczekuję tutaj za bardzo nic więcej co jest bardzo smutne. Jasne gameplay Halo Infinity (mam nadzieję, że świetny!), wydanie Psychonauts 2 w gp, zakupy studiów, Starfield z gameplayem (ale pewnie z datą premiery za ponad rok), FH5 zrobią, ale to jest kropla w morzu potrzeb.

 

No i też ktoś chyba też tak pisał - marketing MS jest kiepski. Nie umieją IMO budować hajpu tak jak Sony.

Nawet jakby mieli jakieś gierki, które powinny go generować to nie będą umieli tego sprzedać.

Na E3 czeka głównie z uwagi na konfę Niny, a dopiero w drugiej kolejności MS.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Basior napisał:

NATOMIAST to, że MS nie ma exów AAA jest żałosne. Rok od premiery zaraz a chyba będzie Halo (którego singiel bardzo lubię) i może/chyba FH5, która mimo wszystko średnio mnie jara oraz MFS, który dla mnie nie jest gierką a symulatorem i to pewnie mniej dającym radochę jak Snowrunner.

Trochę sobie zaprzeczasz. Co w tym roku dużego wydało Sony? Niszowego rogalika i Ratcheta, który nigdy dotąd nie był czołowym IP, a teraz nagle awansował na mesjasza gamingu.  Duet Halo i FH5 to dla mnie o wiele lepszy zestaw. Problem w tym że to nie eksy na Sonkę więc hivemind nie uskutecznia jaranka, a media growe nie podbijają bębenka, bo owszem, MS na chujowy marketing, a w Polsce to już w ogóle wywalone jajca. 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...