Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak komuś się nie odpala DV w jakiejś grze, to niech wyłączy w ustawieniach Xboxa opcję HDR10. Wtedy gra "musi" się odpalić w DV. Natywne będzie tylko Halo Infinite na razie. Reszta gier działa na zasadzie konwersji. Plusem DV jest więcej detali w bielach, szczególnie w grach, gdzie nie ma ustawienia luminancji. Jeśli gry mają ustawienia luminancji to najlepiej ustawiać tą wartość na 1000 nit. Natywna obsługa będzie się wiązała z tym, że konsola sama się skomunikuje z telewizorem i najlepiej dobierze ustawienia, użytkownik nic nie będzie musiał robić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:
16 godzin temu, Basior napisał:
Jest gdzieś lista co ma atmos/vision? Odpilem wiedzmina, ori i cyberpunk i jest. A forza już nie. Mówię o vision, bo atmosa nie słyszę nigdzie, a w Wiedzminie netflixowym był.

Cyberpunk i Ori 2 mają atmos. Forza też.

Heh chyba trzeba mieć soundbara do atmosa na xsx. Inaczej nie działa. Dziwne bo na głośnikach z tv działa mi na Netflixie.

Odnośnik do komentarza

Zapytam tutaj, bo chyba największy ruch, a dawno mnie nie było: kupowanie kluczy na Eneba (Argentyna lub Brazylia) i wprowadzanie ich przez przeglądarkę z VPN jest rzeczywiście takie proste? Czy jest tu jakiś haczyk? Działają tylko klucze na gry, czy na Gold też?

Właśnie dojechał do mnie Series S jako maszyna do gier multi (najczęściej pewnie do Call of Duty) i pytam. Mam np. wykupiony season pass do CoD: WWII jeszcze z Xbox One. Jeśli kupię grę z Argentyny, to dodatki pykną i wszystko będzie cycuś glancuś działać?

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak z dodatkami(niech ktoś inny lepiej zorientowany się wypowie) ale wydaje mi się że powinny być z tego samego regionu chociaż nie wiem jak to jest na X (na ps4 musiał być ten sam region). 

Ostatnio kupowałem Spyro i CTR w pakiecie za 60 zł i działają bez zarzutu. Bodajże to było vpn na Argentynę. Tak...jest to proste. Ściągasz apke, w niej zmieniasz interesujący cie region a następnie link do strony ms gdzie wklepujesz kody. I tyle. 

Odnośnik do komentarza

Ja się w takie rzeczy jak Eneba, kupowanie w Brazylii itp. nie bawie. Granie dzisiaj dzięki game passowi, wszelakim promocjom jest na tyle tanie że nie chcę mi się dodatkowo kombinować ze zdrapkami, VPNami itd.  no i wole też wspierać nasz rynek, żeby xboks w Polsce rósł w siłe, a gry dostawały lokalizacje ;) 

  • Plusik 7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, ASX napisał:

Ja się w takie rzeczy jak Eneba, kupowanie w Brazylii itp. nie bawie. Granie dzisiaj dzięki game passowi, wszelakim promocjom jest na tyle tanie że nie chcę mi się dodatkowo kombinować ze zdrapkami, VPNami, odsprzedawaniem pudełek itd.  no i wole też wspierać nasz rynek, żeby xboks w Polsce rósł w siłe, a gry dostawały lokalizacje ;) 

 

Jak najbardziej rozumiem takie podejście, ale 288,99 zł za CoD WWII w Xbox Store to ja za 4 letnią grę nie dam. No kur*wa nie. Mam wykupione dodatki i chętnie bym kilka meczyków zagrał. Ale nie za takie pieniądze. Za Vanguard, jeśli się okaże że jest dobrym CoD'em chętnie dam taką monetę, za WWII nie. 

Takie jest moje przeznaczenie Series S - okazjonalne multi, może raz na tydzień. Może rzadziej. 

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kris77 napisał:

Zapytam tutaj, bo chyba największy ruch, a dawno mnie nie było: kupowanie kluczy na Eneba (Argentyna lub Brazylia) i wprowadzanie ich przez przeglądarkę z VPN jest rzeczywiście takie proste? Czy jest tu jakiś haczyk? Działają tylko klucze na gry, czy na Gold też?

Właśnie dojechał do mnie Series S jako maszyna do gier multi (najczęściej pewnie do Call of Duty) i pytam. Mam np. wykupiony season pass do CoD: WWII jeszcze z Xbox One. Jeśli kupię grę z Argentyny, to dodatki pykną i wszystko będzie cycuś glancuś działać?

MTCGame.com i klucze z Brazylii, nie trzeba żadnych VPN’ów, co najwyżej lekkiej znajomości portugalskiego :potter:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kris77 napisał:

Zapytam tutaj, bo chyba największy ruch, a dawno mnie nie było: kupowanie kluczy na Eneba (Argentyna lub Brazylia) i wprowadzanie ich przez przeglądarkę z VPN jest rzeczywiście takie proste? Czy jest tu jakiś haczyk? Działają tylko klucze na gry, czy na Gold też?

Właśnie dojechał do mnie Series S jako maszyna do gier multi (najczęściej pewnie do Call of Duty) i pytam. Mam np. wykupiony season pass do CoD: WWII jeszcze z Xbox One. Jeśli kupię grę z Argentyny, to dodatki pykną i wszystko będzie cycuś glancuś działać?

Jest dedykowany temat. Kupujesz tylko doładowania w brazyliskich realach, zmieniasz region w konsoli i kupujesz w sklepie co chcesz. Po finalizacji transakcji, wracasz do swojego. Vpn jest potrzebny tylko do cebuli Game Pass. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Granie dzisiaj dzięki game passowi, wszelakim promocjom jest na tyle tanie że nie chcę mi się dodatkowo kombinować ze zdrapkami, VPNami itd.

Wiadomo....ale u mnie był to pierwszy zakup, kobieta chciała jakąś lajtowa gierkę (a i tak gra w Wormsy) ale jednak cena robi swoje bo zestaw na sklepie kosztuje 289 zł. U mnie wygrała :cebula:

tylko teraz mi się smutno zrobiło jak pomyślę że nie pomagam Czarkowi ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Hubert249 napisał:

Jest dedykowany temat. Kupujesz tylko doładowania w brazyliskich realach, zmieniasz region w konsoli i kupujesz w sklepie co chcesz. Po finalizacji transakcji, wracasz do swojego. Vpn jest potrzebny tylko do cebuli Game Pass. 

Nie musi nawet zmieniać regionu. Wystarczy adres brazylisjki przypisany do konta.

Odnośnik do komentarza

30 mln przed premierą najbardziej wyczekiwanych exów? Byłby to wynik lepszy niż ktokolwiek przypuszczał. W takim wypadku są w stanie wyciągnąć 35, może nieco więcej do końca roku, a i nie zdziwię się jak w ciągu kolejnego roku zwiększy się ta liczba do 55-60. Szczególnie jeśli nie będzie poślizgu z takimi grami jak Starfield.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...