Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam skromne oczekiwania bo i tak nie jestem targetem takich pokazow:

 

- Starfield ze stabilnym 30 klatek i odrobine mniej drewnianym gameplayem niz Skyrim i F4 (i niech motyw budowania statkow bedzie dojebany na maxa)

- betonowa data Forzy

- chcialbym zeby nie mowili nic o nowych dadatkach do TES online, SoT, F76 i Grounded czy innym DLC do starych gierek ktore na rynku sa rok i dluzej

- malo kolorowego gowna dla fanow fortnite

- jakikolwiek gameplay z Avoved

- kolekcja gearsow?

- krotkie info ze Arkane dostalo zakaz zblizania sie do Gaasow

 

Oraz oczywiscie wykupione Konami zeby zabrac MGS z PlayStation dzieki czemu zobacze kilka zabawnych wylewow. Obiecalem sobie (kolejny rok z rzedu) ze to ostatnia konfa jaka ogladam. Oby byla lepsza niz Sony (bo w dobie kolorowych gowien, GaaSow i innych gierek z komorek to nie takie pewne). Oby tez ostatecznie nie gadali nic a nic o przejeciu AB bo nie od takich spraw te pokazy sa. Nadzieja umiera ostatnia wiec <ASX mode on> trzymam za MS kciuki bo im wiecej dobrych gier tym lepiej dla wszystkich graczy i konkurencji na rynku <ASX mode off>

Odnośnik do komentarza

Z tym Stalkerem to słaba sprawa, bo nie dość że wojna mocno utrudniła pracę nad grą, to dodatkowo studio stało się celem ataku rosyjskich hakerów którzy wykradli niedawno cały builid, co pewnie jeszcze bardziej opóźni premierę. Także nie liczę na premierę w tym roku. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie dobrze kombinujesz - "co nie pokażą od swoich studiów", czyli "cokolwiek pojawi się od 1st party MS". Jakby @LukeSpidey napisał "cokolwiek pokażą na Showcase będzie w GP" to wtedy inna bajka, ale ten post który mamy nie mija się z prawdą, bo gierki 1st party MS mają być w GP day one i to jest ich selling point od początku powstania usługi.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, ASX napisał:

W sumie to Game Pass powstał w czerwcu 2017 r., a gry first party na premierę zaczęły do niego trafiać niecały rok później w marcu 2018 r., więc to nie był selling point od początku, ale to już czepialstwo :lapka:

Ciekawe czy dziś MS jest zadowolony z ilości subskrybcji i kasy, która wpływa na konto. 

Od początku człowiek wiedział, że to będzie drugi Netflix, ale jakoś się łudził. Po okresie wow, teraz do usługi trafia sam chłam. 

 

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, krzysiek923 said:

Każdy, kto uważa, że Series S nie powinien nigdy powstać, powinien zawisnąć. Dokupiłem to cudeńko do zestawu z PC i jest pięknie, idealnie uzupełnia moje konsolowe zboczenia.

 

Ja też jestem bardzo zadowolony z Series S, pisałem o tym wielokrotnie. Microsoftowe exy wyglądają i działają super, do multiplatform jest PS5 u mnie :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Hubert249 napisał:

To gra słów ziomuś.  Przeczytaj raz jeszcze. 

robicie sobie nadzieje 

 

Będzie beka jak tej gry jutro nie zobaczymy, babka która robiła filmik na twiterze z prowadzącym pyłem do konsoli, napisała że chodzi o tło logo konsoli co faktycznie pasuje a Greenberg już zdążył dwa razy przeprosić w tym tygodniu bo wrzucał zdjęcia z jakiejś knajpy i fani już łączyli że to Fable. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...