Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale Asus Rog Ally nie ma xboxowej architektury.

Technicznie oczywiście da się coś takiego zrobić, kwestia pieniędzy i czasu. Ale nie da się wyjac Xbox Series S, wrzucić baterie, dodać ekran i wrzucić go w małą obudowę 

2 minuty temu, łom napisał:

Pod jakim względem? Ryzen Z1 Extreme ma teoretyczną wydajność wyższą niż Series S.

Pod takim względem że Ryzen Z1 Extreme to inna architektura 

Odnośnik do komentarza

Te wszystkie dokumenty z wycieku są sprzed dwóch lat więc zawsze trzeba brać poprawkę pod to czy są aktualne bo po drodze mogło się kilka rzeczy wydarzyć

 

Handheld od Microsoftu? Jeśli oparty na pc to absolutnie zbędny, jeśli udałoby im się zrobić Xbox series s w kieszeni to już szykuje pieniążki 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, GearsUp napisał:

Nowa konsola o tej samej mocy.

 

Za półtora roku.

 

:kekw:

wzorują się na mistrzach z Nintendo 

 

Switch - 2016

Switch Lite - 3 lata później

Switch OLED - 5 la później

2 minuty temu, łom napisał:

Chyba nikt nie myślał że w nowej przenośnej konsoli zostaną umieszczone 4-5 letnie podzespoły. Jeśli będą chcieli wejść z mobilną konsolą to to będzie budowane praktycznie od zera a nie z użyciem starej architektury.

no dokładnie, trzeba ją budować praktycznie od zera. 

Odnośnik do komentarza

No trochę bez sensu jest ta Alexa, bo takie coś to powinno na premierę, zamiast "ziemniaka" wyjść, a nie teraz.
Zarządzanie energią nikogo, więc tak naprawdę za tę samą cenę dostajemy gorszy (choć ładnie okrągły), wykastrowany all-digital.
Jedyny tego plus to ten pad, którego się kupi osobno.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

Swoją drogą z innych dokumentów wynika że w kwietniu 2022 r. Prawie 75% sprzedanych Xboxow w tej generacji to Series S.

20230919_113345.thumb.jpg.19935044f00d014e5d6392cdfaacf33e.jpg

A z innych danych wynika że dla około 50% posiadaczy Series S to ich pierwszy Xbox w życiu

 

Więc ciekawe co by było gdyby ten "ziemniak" w ogóle nie wyszedł 

 

Wiadomo, że z perspektywy finansowej to był strzał w dziesiątkę, tego nikt nie neguje i sam wielokrotnie pisałem, że świetnie się MS wstrzelił z tym małym pudełkiem.

Ale ja nie pracuję w tej firmie i patrzę na to z perspektywy gracza, któremu ziemniak jest kulą u nogi.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

 

Wiadomo, że z perspektywy finansowej to był strzał w dziesiątkę, tego nikt nie neguje i sam wielokrotnie pisałem, że świetnie się MS wstrzelił z tym małym pudełkiem.

Ale ja nie pracuję w tej firmie i patrzę na to z perspektywy gracza, któremu ziemniak jest kulą u nogi.

Myślę że z perspektywy gracza, większą kulą u nogi  mogłaby być konsola świetna technologicznie a która słabo się sprzedaje, co pokazała np. Vita. 

Wiadomo że dla developerów to więcej pracy zoptymalizować grę pod słabszą platformę, ale już nie robiłbym ze Series S jakiegoś ciemiężyciela tej generacji konsol, bo Starfield czy FH5 i sporo innych gier pokazują że gry potrafią działać bardzo dobrze, na tej małej konsolce.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie musi to być aktualne. Ale z drugiej strony popularność Switcha, a także pozytywny odbiór Steam Decka i wysyp maszynek chcących z nim konkurować może właśnie zmobilizuje M$ do wejścia też w rynek handheldów.

 

Tylko niech się za to zabiorą konkretnie, czyli właśnie pełnoprawna konsola, a nie kolejny PC. Bo o żenującym pomyśle Sony nawet lepiej nie wspominać. :beka:

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawy będzie final tych wszystkich kroków. Konsola bez napędu to ich sen od Xboxa one. Potem abonament wystrzeli, a do tego cyfrowe gry z chorymi cenami. 
Mimo wszystko napęd bym wolał miec, mam alternatywę i wybór. 
Te Nintnedo to tam popłynął ktoś. Ta firma prędzej ogłosi upadłość, nie te mentalność  i szkoda byłoby stracić Zelde. 
Nowa konsola 2028? Spoko, mamy 2023 i nadal się poci sprzęt żeby miec 60 klatek. 

 


 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...